Zmniejszać

Strategia odchudzania – 4 wskazówki żywieniowe dla trwałej utraty wagi

kobieta je świeżą sałatkę przygotuj nóż zdrowyDo właściwego Strategia odchudzania Aby móc się kształcić, powinieneś wiedzieć, że samodzielna utrata wagi jest wystarczająco trudna. Ale jeszcze trudniej byłoby utrzymać cały czas tę samą wagę.

Strategia odchudzania – Proszę rozróżnić między utratą wagi a przybraniem na wadze!

schudnąć szczupła będzie nadal tworzyć plan

Nowe badanie przeprowadzone przez naukowców z Penn State University pokazuje, że techniki, które działają na utratę wagi, nie są tymi samymi, które pomagają nam utrzymać naszą sylwetkę lub kilogramy na stałym poziomie. W badaniu wzięło udział ponad 1100 osób, które osiągnęły znaczną utratę wagi i aktywnie próbowały ją utrzymać. Naukowcy znaleźli 36 wariantów Strategia odchudzania zidentyfikowane, które były używane przez 10% grupy. Naukowcy przeprowadzili ogólnokrajową ankietę telefoniczną wśród osób z nadwagą o wskaźniku masy ciała 25 lub wyższym, które starały się schudnąć i utrzymać nową wagę ciała. Sukces ludzi był bardzo zmienny. Ponad 11% badanych zredukowało 10% całkowitej masy ciała. Kolejne 21% było w stanie utrzymać tę samą wagę w ciągu roku. Aby osiągnąć te wyniki, respondenci uczestniczyli w programach odchudzających. Zmniejszyli też spożycie cukru i węglowodanów, zawsze jedli zdrowe śniadanie, nie opuszczali ważnych posiłków, wykonywali różnego rodzaju ćwiczenia.

Kluczem do sukcesu jest motywacja – dotyczy to każdej strategii odchudzania

W hali można uprawiać sport ze strategią malejącą

Jednak wyniki wykazały, że nie wszystkie techniki, które doprowadziły do ​​początkowej utraty wagi, okazały się skuteczne. Utrzymanie wymarzonej sylwetki również było bardzo trudne. Programy ćwiczeń i ćwiczenia pomagają ludziom schudnąć, ale tylko przez pewien czas. ten Strategia odchudzania powinno być tak, że kiedy ludzie odkryją, że jeden rodzaj ćwiczeń uczy ich utraty wagi – powinni zawsze wymieniać je z innymi. Zasada mówi – potrzebujesz różnorodności, aby szybciej schudnąć. Naukowcy odkryli, że istnieją 4 strategie stosowane w celu utrzymania wagi, które nie sprzyjają utracie wagi. Pierwsza strategia: niskotłuszczowa, wysokobiałkowa dieta. Druga strategia: zawsze wykonuj te same ćwiczenia fitness. Trzecia strategia: Zawsze przypominaj sobie, dlaczego powinieneś schudnąć. Czwarta strategia: zawsze nagradzaj się za regularne ćwiczenia i przestrzeganie diety. Naukowcy twierdzą, że to, co w większości przypadków zapobiega utracie wagi, to myślenie. Powinniśmy bezwzględnie unikać szybkiego odchudzania, zamiast stawiać sobie i dążyć do dalszych celów. Najlepszą rzeczą, jaką powinniśmy zrobić, to zmienić cały nasz plan żywieniowy. Tak jak nasz sposób życia.

różowa czerwona sukienka długi zasięg i odbiór

pokarmy wysokobiałkowe ryby drób jajka pomidory ogórki zdrowe

uprawiać sportową salę do podnoszenia ciężarów, która jest dobra dla świetnej sylwetki

zmniejsz strategię dalej jedz sport jazdy sukces

kobieta ciemne włosy piękna sałatka zrównoważony posiłek