majsterkowanie

Te życiowe hacki utrzymają Twój dom w czystości: 24 pomysły na życie

Life hacki zamawiają drewniane pudełko do powieszenia na ścianie roweru

Niezależnie od tego, czy jest to małe mieszkanie w starym budynku, czy przestronny dom rodzinny: Aby umeblowanie pasowało do siebie, w domu zawsze powinien panować porządek. Podamy kilka przydatnych wskazówek, jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń. Zorganizuj przestrzeń do przechowywania, aby zawsze mieć podgląd i mieć szybki dostęp do wszystkiego, czego potrzebujesz. Aby schowek był nie tylko funkcjonalny, ale również wyglądał naprawdę ładnie, przygotowaliśmy kilka pomysłów na stylowe pomoce organizacyjne. Niech te życiowe hacki Cię zainspirują!

Life hacki dla większego porządku: Jak zachować przegląd

Życie hacki zdobią schludną szkolną szafkę

Masz dużą rodzinę i ciągle szukasz mebli oszczędzających miejsce? Szafka szkolna może pomóc w utrzymaniu porządku w korytarzu. Zdejmij drzwi i pomaluj wnętrze szafek farbą do drewna. W ten sposób dzieci rano szybko się zorientują. Dodatkowo możesz zorganizować kosze do przechowywania akcesoriów, takich jak szaliki i torby oraz zamontować więcej haczyków na drzwi do torebek i kurtek.

Życie hacki dla większego porządku w garażu: posprzątaj zabawki

Life Hacks Zamów zabawki Dzieci Clothespin Basket

Aby zabawki nie zawsze przeszkadzały, możesz zorganizować dodatkowe miejsce do przechowywania piłek, rakiet tenisowych i tym podobnych w garażu. Metalowa półka ścienna zapewnia wystarczającą ilość miejsca. Potrzebujesz również kilku metalowych wiader, które możesz pomalować na akcentujące kolory, koszy na bieliznę pasujących do metalowych wiader oraz małych i średnich koszy na bieliznę z tej samej rodziny kolorów. W ten sposób możesz śledzić rzeczy i szybko znajdować zabawki, kiedy ich potrzebujesz.

Life hacki dla większego porządku w pokoju dziecka: półki ze schowkami

Life Hacks Zamów pudełka do przechowywania w pokoju dziecka Kredens

Szczególnie, gdy maluch zaczyna raczkować i często jeździ na wyprawy w pokoju dziecka, istnieje ryzyko kontuzji. Aby zminimalizować ryzyko, możesz obejść się bez ciężkiej garderoby i zamiast tego przechowywać artykuły dziecięce w pudełkach do przechowywania. Jeśli pudełka są wykonane z drewna, istnieje możliwość dowolnego udekorowania systemu przechowywania. Na przykład pomaluj pudełka na wesołe kolory.

Życie hacki dla większego porządku w sypialni: użyj bezramowego uchwytu na zdjęcia jako stojaka na biżuterię

Life Hacks w porządku wieszak na kolczyki z ramką na zdjęcia

Czy masz stary bezramkowy uchwyt na zdjęcia? Zamień go w stojak na biżuterię. Dzięki temu możesz skutecznie wyeksponować swoje kolczyki i zawsze śledzić własną kolekcję biżuterii.

Życie hacki dla większego porządku: szafka z lustrem w sypialni

Life Hacks zamów lustro do przechowywania w pokoju młodzieżowym pudełko na biżuterię

Małe mieszkania mają mało miejsca, ale jest dużo miejsca na powieszenie. Skorzystaj z nich i zamontuj szafkę z lustrem w sypialni. Przechowasz tam biżuterię, okulary przeciwsłoneczne i inne mniejsze akcesoria. Aby szafka z lustrem wyglądała efektownie, możesz przykleić skrawki tapety po wewnętrznej stronie drzwi.

Life hacki dla większego porządku: więcej miejsca do przechowywania przy biurku

Life Hacks Zamów Terrarium Schowek na biurko dla dzieci

Chcesz urozmaicić biurko w przedszkolu? Kup terrarium z miejscem do przechowywania długopisów, ołówków itp. Natychmiast przyciągnie wzrok i wprowadzi naturę do pokoju dziecinnego.

Life Hacks Zamów kosz na bieliznę na biurko

Innym pomysłem na stworzenie większej ilości miejsca do przechowywania w domowym biurze lub w przedszkolu jest użycie klipsów do mocowania koszyków na bieliznę i pustych puszek do biurka. Nasza wskazówka: pomaluj wszystkie kosze i puszki na ten sam kolor. Możesz użyć słoików do przechowywania długopisów lub jako wazon. Ułóż kilka kaktusów w koszach na bieliznę, które zimą dodadzą plamy koloru kwiatami.

Life hacki dla większego porządku: Przechowuj wyraźnie sztućce do rękodzieła

Life Hacks zamów dokumenty rękodzieła dekoracyjne terrarium

Jeśli w wolnym czasie lubisz robić rękodzieło, to z pewnością masz już sporo przyborów i akcesoriów do rękodzieła. Zorganizuj kącik z rękodziełem w salonie lub kuchni, gdzie możesz go schludnie przechowywać. Na przykład możesz zawiesić akcesoria takie jak pędzle, nożyczki, pistolet do klejenia na gorąco itp. na haczykach typu S. W dużym szklanym terrarium można przechowywać farby, kleje, taśmy washi i taśmy samoprzylepne.

Life hacki dla większego porządku: stwórz własną półkę na drabinę

Life Hacks w porządku łazienka tote bag stare koszulki

Czy jesteś całkowicie entuzjastycznie nastawiony do półki drabinowej „Hjälmaren” firmy Ikea? Wtedy na pewno spodoba ci się kolejny pomysł na majsterkowanie. Zszyj kilka płóciennych toreb ze starych T-shirtów i zawieś je na drewnianej drabinie w łazience. Daje to dodatkowe miejsce do przechowywania kosmetyków dla wszystkich członków rodziny. Idealny do małego mieszkania, w którym kilkoro rodzeństwa musi dzielić łazienkę.

Life hacki dla większego porządku: twórz własne etykiety

Life hacki zamawiają pudełka z przyprawami

Czy chciałbyś mieć czystą kuchnię? Następnie możesz przechowywać wszystkie przyprawy w tych samych słoikach z przyprawami i samodzielnie je oznaczyć. Wszystko czego potrzebujesz to papier samoprzylepny i drukarka. Etykiety można również wydrukować na papierze drukarskim i przykleić klejem w sztyfcie. Nasza wskazówka: Etykiety zawsze umieszczaj na wieczku. Dzięki temu nie zmoczysz się i nie zabrudzisz, a klej będzie trwał dużo dłużej.

Life hacki dla większego porządku: oznacz ładowarki taśmą washi

Life Hacks w porządku ładowarka do iPhone'a taśma washi

Oznacz wszystkie ładowarki członków rodziny taśmą washi. Dzięki temu każdy może szybko zidentyfikować swoją ładowarkę. Dobrym pomysłem jest również podobne oznaczenie akcesoriów komputerowych. Zwłaszcza, gdy każdy ma w domu ten sam telefon komórkowy lub komputer, często zdarza się, że ktoś gubi ładowarkę i chce ją pożyczyć. Wtedy często zapominasz, że pożyczył ładowarkę i pojawiają się spory.

Life hacki do porządku w pokoju młodzieżowym

Life Hacks Tidy Szafa Dziecięce haczyki CD

Zaprowadź porządek wśród dzieci, układając stroje na każdy dzień na początku tygodnia, a następnie wizualnie oddzielając je w szafie. Płyty CD można przekształcić w pomoce do zamówień. Z ich pomocą szafa wygląda schludnie i schludnie.

Życie hacki, aby utrzymać porządek w salonie

Life Hacks zamów pudełka na prezenty miejsce do przechowywania otwarte półki ścienne

Jeśli w praktyce trzeba przechowywać dużo drobnych przedmiotów, idealnym rozwiązaniem jest półka ścienna w salonie. Kup kilka stylowych pudełek prezentowych w akcentujących kolorach i wykorzystaj je do przechowywania akcesoriów domowych, pocztówek i albumów ze zdjęciami.

Na ratunek przychodzą również kolejne życiowe hacki, aby zapewnić porządek we własnym domu:

Miejsce do przechowywania zabawek do kąpieli

Life Hacks zamawia wiszące zabawki do opróżniania łazienki

Półki narożne oszczędzają miejsce i są niezwykle praktyczne

Life Hacks zamów narożne półki ścienne

Regał z oświetleniem uzupełnia kącik do czytania w salonie

Life hacki zamawiają pomysły na półki narożne, aby zaoszczędzić miejsce

Porządek na korytarzu: trzymaj klucze we właściwym miejscu

Life Hacks w porządku, klucz różne kolory

Life Hacks w porządku kluczowe kolory wisiorków

Life hacki zamawiają ręczniki w różnych kolorach

Life Hacks Zamów zadania Szafka na biurko Różne kolory Uwagi

Life hacks zamów szafę kosze pliki dziewczyny

Life hacks zamawiają ręczniki kąpielowe Ikea wspierają pomysł na stolik nocny na powierzchni

Life Hacks zamów miejsce do przechowywania w tabeli