Wielkanoc i wiosna

Zrób dekorację wielkanocną DIY z pierścieni na serwetki i forsycji

diy wielkanocna dekoracja z krążków na serwetki jajko przepiórcze-pomysł-oryginalna-prosta-dekoracja talerza

Udekoruj tym stół bankietowy na Wielkanoc w szczególnie ładny sposób Ozdoby wielkanocne DIY z pierścieni na serwetki z forsycją. Ale ładne i domowe dodatki to również świetny pomysł na wszystkie inne wiosenne dni. Zachęcamy do wykorzystania innych kwiatów lub sztucznych, dzięki czemu pierścienie z serwetką będą mogły być używane przez dłuższy czas. Ta wielkanocna dekoracja DIY wykonana z krążków na serwetki jest idealna na projekt na ostatnią chwilę, ponieważ majsterkowanie nie zajmuje dużo czasu. Zacznij od razu!

Ozdoby wielkanocne DIY z pierścieni na serwetki – materiały

DIY-Wielkanoc-dekoracja-pierścionki na serwetki-materiały-proste-instrukcje-przędza

Do dekoracji wielkanocnych DIY z krążków na serwetki potrzebne są nie tylko ładne serwetki, ale także nici, gałązki forsycji, igła do tapicerki oraz jajka przepiórcze. Powinieneś wcześniej zdmuchnąć jajka. Zapraszamy również do korzystania z dmuchanych i samodzielnie zaprojektowanych pisanek.

Ozdoby wielkanocne DIY wykonane z krążków na serwetki i jaj przepiórczych

DIY-wielkanoc-dekoracja-pierścionki na serwetki-przędza-igła-jajka-majstrowanie-pomysł-wiosna

Aby zrobić ozdobę wielkanocną DIY z pierścieni na serwetki, weź jajko i za pomocą igły przeciągnij przędzę przez dwa otwory, które zrobiłeś, aby zdmuchnąć. Nić powinna być na tyle długa, aby można było dwukrotnie owinąć serwetkę. Uważaj na jajka przepiórcze, ponieważ skorupka jest cieńsza niż jaja kurze i możesz ją uszkodzić. Z tego powodu oczko też nie powinno być zbyt duże.

Przewlecz przędzę przez jajka

DIY-wielkanoc-dekoracja-obrączki na serwetki-przepiórcze-jajko-pomysł-majstrowanie-szycie-jajek-wydmuchać

Serwetki, których używasz do dekoracji wielkanocnych DIY z pierścieni na serwetki, mogą być oczywiście wykonane z papieru – ale dekoracja wygląda bardziej świątecznie, jeśli wybierzesz serwetki płócienne. Powinny one być również wybrane tak proste, jak to możliwe, aby pierścienie na serwetki pasowały do ​​​​siebie.

Użyj serwetek z tkaniny

DIY-Wielkanoc-dekoracja-obrączki-serwetek-serwetka-białe-niebieskie-paski

Jak już wspomniano, dwukrotnie owinąć sznurek wokół serwetki, aby jajko spadło na środek. Na koniec umieść pod spodem gałązkę forsycji. Ozdoba wielkanocna DIY z krążków na serwetki jest już gotowa. Jeśli zostało Ci więcej gałązek, możesz je rozłożyć na stole lub ustawić ładny wazon i zrobić bukiet wielkanocny.

Zawiąż pierścień na serwetkę

diy wielkanocna dekoracja wykonana z pierścieni na serwetki tkanina-serwetka-dekoracja-jajko przepiórcze

Ozdoba wielkanocna z forsycjami

DIY dekoracje wielkanocne z pierścieni na serwetki forsycja-gałązki-dekoracja stołu-pisanki!

Zrób sam ładne dekoracje

DIY-wielkanoc-dekoracja-obrączki na serwetki-wiosenny-kwiat-żółty-forsycja