Uncategorized

Dramatyczna zmiana stroju: paski Lady Gagi na różowym dywanie Met Gali 2019

Lady Gaga wywołała sensację na Met Gali 2019

Lady Gaga wie, jak zrobić modne wejście! Amerykańska piosenkarka i autorka tekstów, jedna z tegorocznych współprowadzących Met Gala 2019, zwróciła uwagę wszystkich swoimi dramatycznymi zmianami kostiumów na różowym dywanie wielkiego wydarzenia. Sensacyjna wystawa mody Instytutu Kostiumów odbywa się każdej wiosny w nowojorskim Metropolitan Museum of Art.

dramatyczna zmiana stroju Lady Gagi na Met Gali 2019

Lady Gaga wywołała sensację

Gaga poruszył temat wieczoru – „Camp: Notes on Fashion”. Zdobywca Oscara po raz pierwszy pojawił się w oszałamiającej szacie XXL w kolorze fuksji autorstwa Brandona Maxwella. Sukienka peleryna dosłownie zablokowała ruch z powodu prawie ośmiometrowego pociągu niesionego przez grupę mężczyzn w czarnych smokingach. Za nimi szła inna osoba, która ciągnęła różowy wóz z napisem „Dom Gagi”. Zawierała przezroczyste walizki z kolekcji Maxwell Spring 2019, akcesoria takie jak szczotka do włosów i okulary przeciwsłoneczne, kapelusze typu fedora oraz telefon bezprzewodowy z lat 90..

różowy wagon z napisem

Aby dopełnić swój wygląd, Gaga nosiła pasującą różową kokardkę we włosach i przyciągający wzrok makijaż z wyjątkowo długimi rzęsami. Kiedy ona i Maxwell szli po różowym dywanie, zaczęła swój występ. Artystka powoli zdjęła sukienkę i kokardę do włosów, odsłaniając pod spodem asymetryczną czarną gorsetową sukienkę.

Lady Gaga rozbiera się na różowym dywanie na gali Met 2019

Potem rozbieranie trwało dalej i wyszła różowa, obcisła sukienka. 33-letnia piosenkarka pozowała fotografom z różnymi rekwizytami w ręku. W końcu gwiazda powoli wysunęła się z różowej sukienki, aż stała już tylko na czerwonym dywanie w błyszczącym staniku, majtkach, rajstopach kabaretek i wysokich kozakach na platformie.