Świat mężczyzn

Pigułki dla szczeniąt: Francuz sprzedaje pigułki, które sprawiają, że pierdzi pachną różami

Tabletki dla szczeniąt zastępują nieprzyjemny zapach róży

65-letni Francuz twierdzi, że wynalazł pigułkę nadającą pierdziom przyjemny zapach. Wszyscy znamy kogoś, kto mógłby tego użyć, prawda? Tabletki Pups dostępne są w różnych smakach – od niebiańskiego zapachu róży po świąteczny smak czekolady. Istnieje nawet kilka ciekawych wariacji, takich jak zapachy imbiru, mlecznego bzu i fiołka.

Pigułka „Pilulepet” nie jest lekiem, ale „suplementem diety na bazie naturalnych składników” opartym na tzw. fitoterapii (= ziołolecznictwie). Tabletki składają się w 100 procentach z naturalnych składników, takich jak koper włoski, algi i jagody, a także powinny przeciwdziałać zaburzeniom trawienia.

Witryna twierdzi, że „pigułka na pierdnięcie jest wynikiem długich badań i eksperymentów i jest w sprzedaży od 2007 roku. Nasze pachnące warianty dodają humoru każdej sytuacji. Nasi liczni stali klienci są bez wątpienia najlepszym dowodem naszego sukcesu.”

Pigułki Pilulepet sprawiają, że pierdzi pachną różami

Pigułki Pups są sprzedawane online na pilulepet.com i są zatwierdzone przez władze zdrowotne. Jedna puszka zawiera 60 twardych kapsułek i kosztuje 19,99 €. Przyjmować od 2 do 6 kapsułek dziennie z posiłkami. Ilość zmienia się w zależności od stanu zdrowia, diety i pożądanego efektu.

A co ze śmierdzącymi psimi pierdami zrobić pigułki przeciw szczeniętom?

Pies to koszmar każdego właściciela. Nie musisz jednak zmuszać zwierzaka do połykania tabletek. Firma oferuje suplement diety w postaci proszku specjalnie dla psów i kotów. Według Lutina Malina ten proszek można po prostu posypać karmą zwierząt. Dzienna dawka zależy od wagi zwierzęcia.

Wynalazcą pigułek dla szczeniąt jest Christian Poincheval

Wynalazcą pigułek dla szczeniąt jest Christian Poincheval i mieszka w mieście Gesvres w zachodniej Francji. Według oficjalnej strony internetowej firmy używa pseudonimu Lutin Malin.

Poincheval powiedział brytyjskiej gazecie „The Telegraph”, że sprzedaje kilkaset puszek miesięcznie. „Mam różnych klientów” – kontynuował. „Niektórzy kupują pigułki Pups, ponieważ mają problemy z gazem, a niektórzy kupują je jako żart, aby wysłać je znajomym. Boże Narodzenie zawsze wiąże się ze wzrostem sprzedaży.”

Christian Poincheval pseudonim Lutin Malin

Pan Poincheval powiedział, że wpadł na pomysł pigułek pewnego wieczoru podczas obfitego posiłku z przyjaciółmi. „Nasze pierdy cuchnęły tak bardzo, że prawie się udusiliśmy. Coś trzeba było zrobić ”- wyjaśnił. Zaczął więc badać naturalne składniki, które mogłyby zredukować gaz, a po miesiącach eksperymentów wymyślił przepis na swoje tabletki.