samochody

Przewodnik dla kupujących BMW M3 – Którą modyfikację wybrać

m3-e90-side-mountains-metallic-way

Ten artykuł ma na celu pomóc Ci zdecydować, który z modeli BMW serii 3 M jest dla Ciebie najlepszy. Dostępne są E30, E36, E46 i E90.

BMW M3 – testowanie modyfikacji

E90-maliny-czerwona-ulica-BMW-M3

Wszystkie cztery modyfikacje legendarnego BMW M3 przetestowany. Zdecyduj, który z nich najlepiej kupić: surowy model z pierwszej generacji, imponujący, aktualny runabout V8, czy coś pomiędzy? Decyzja jest niewątpliwie trudna. Ale nie martw się, ponieważ ten artykuł, z kilkoma wskazówkami od montera BMW Ben Thongsai, pomoże ci dokonać wyboru.

BMW M3 – możliwe usterki

m3-tylny-daleko-metaliczny-obraz-noc

Jak większość fanów BMW wie, istnieją pewne problemy, z których seria 3 jest ogólnie znana. Należą do nich np. wady wahacza, regulatora szyby, antywibracyjne mocowanie z tyłu. Dziś odwracamy się od tych typowych problemów serii 3 i koncentrujemy się na tych, które są typowe dla BMW M3 są.

Jakiekolwiek BMW M3 wybierzesz, nie pożałujesz

bmw-E46-M3-przód-zbliżenie

„Wszystko zależy od tego, czego chcesz”, mówi Thongsai. „Jednym ze sposobów myślenia jest to, że nowe jest zawsze lepsze. E90 to bez wątpienia najszybszy i najbardziej luksusowy z tej grupy, ale też najcięższy. E46 może być nieco trudny do codziennego użytku, chyba że nie masz nic przeciwko trudnej jeździe i silnikowi, który należy nakręcić. E36 jest obecnie dość popularnym samochodem, ale jest też najłatwiejszy w utrzymaniu. Co zaskakujące, E30 doskonale nadaje się do codziennego użytku, ale jeśli mieszkasz w okolicy z dużymi opadami śniegu, musisz umieć żyć z rdzą pod tobą.”

Sam Thongsai woli BMW M3 E30 z 1988 roku

BMW-M3-E30-pomarańczowe światła boczne

E30 wciąż ma swój urok 

BMW-M3-E30-zdjęcie lotnicze-czerwona-strona

BMW E36 M3

BMW-E36-M3-fioletowe przednie boczne-reflektory

E36 w kolorze żółtym

BMW-E36-m3-żółte tylne reflektory

Coupe z E46

coupe-side-bmw-e46-wnętrze-m3

wyświetlacz

BMW-M3-E46-gps-parasol-coupe-prawe

BMW-M3-biały-E90-bok-lewy

BMW-M3-metaliczny-E90-szary-paproć

BMW-M3-tylne-E90-reflektory

Fotele podatkowe BMW M3 coupe E90