Meble

Ręcznie robione włoskie meble o błyszczącym designie

Meble do jadalni żyrandol Smania

 

Prezentujemy ci ręcznie Meble włoskie, którego design i znakomita jakość naprawdę Cię zainspirują. Smania od ponad trzydziestu lat produkuje ręcznie wykonane dzieła sztuki, a teraz ugruntowała swoją pozycję na rynku międzynarodowym jako firma wysoce profesjonalna i wykorzystująca tradycyjne techniki produkcyjne. Ich sekret tkwi w specjalnych technikach stosowanych w procesie produkcji oraz ogromnej dbałości o szczegóły.

Ręcznie robione włoskie meble dla szlachetnej atmosfery

luksusowe drewniane łóżko w sypialni

Pracownicy Smania muszą pomyślnie przejść wieloletnie szkolenia, aby móc produkować wysokiej jakości meble. Wykonany ręcznie Meble włoskie wymagają umiejętności, energii i dużo miłości. W ten sposób uczą się obróbki i cięcia drewna, postępowania zgodnie z zaleceniami projektanta i z dużą cierpliwością tworzą krok po kroku ozdoby do tych prawdziwych dzieł sztuki. Dzięki ich precyzyjnej pracy firma zasłynęła na całym świecie ze swoich wyjątkowych przedmiotów. Są nie tylko piękne, ale także niezwykle trwałe – każdy szczegół został starannie dopracowany, aby całość wyglądała wyrafinowanie i elegancko. Te meble mogą towarzyszyć Ci przez całe życie i zawsze Cię zaskakiwać. Dzięki swojej ponadczasowej elegancji nigdy nie wyjdą z mody.

Ręcznie robione włoskie meble – elegancka kolorystyka

luksusowe-handmade-meble-Smania

Styl Smania można określić jako nowoczesną interpretację klasycznych mebli, w której projektanci dążą do perfekcji i tworzą luksusową atmosferę. Wysokiej jakości materiały, takie jak rodzime gatunki drzew, egzotyczne obicia i szlachetne faktury są starannie dobierane do produkcji, dzięki czemu masywne ręcznie robione meble przypominają minioną epokę bogatymi zdobieniami. Kolorystyka jest prosta – czerń i biel oraz beże i brązy definiują kolekcję. Szczególnie dobrze można je łączyć z subtelnym oświetleniem. Meble włoskie znane są z tworzenia autentycznej atmosfery i umiejętnego łączenia tradycji z nowoczesnością. Tak wyjątkowe i piękne projekty zasługują na nasz aplauz swoimi gustownymi, stylowymi i oryginalnymi pomysłami projektowymi.

KH Christova

Czarna meblościanka z szafką RTV

czarna szafka pod telewizor

Nowoczesne wnętrze w biurze

nowoczesne meble biurowe półki drewniane

Luksusowa klasyczna meblościanka

jednostka ścienna luksusowo-klasyczna-błyszcząca

Meble gabinetowe ciemnobrązowe-Smania

ciemnobrąz-szafki-meble-Smania

Eleganckie włoskie meble ogrodowe

eleganckie włoskie meble ogrodowe