oświetlenie

Nowoczesna lampa ścienna – oryginalna koncepcja nastrojowego oświetlenia

Projektant koncepcyjny w kształcie drabiny dekorujący salon

Oświetlenie pośrednie jest często niedoceniane, ale to właśnie przytłumione światło kinkietów pomaga stworzyć przyjemną atmosferę. Przedstawiamy Ci jeden nowoczesna lampa ścienna, który zamienia światło w element dekoracyjny.

Nowoczesna lampa ścienna lub stylowa dekoracja?

minimalistyczny design stylowe skórzane wiszące

Projekt MSDS Ladder Light został zainspirowany naszyjnikiem. Podobnie jak elegancki naszyjnik zdobi nowoczesna lampa ścienna ściany mieszkania i rozprasza miękkie światło w pomieszczeniu. Lampa naśladuje kształt drabiny i można ją zawiesić na ścianie. Uwagę przyciąga połączenie dwóch bardzo różnych materiałów, takich jak skóra i stal nierdzewna. Ciepły, neutralny beżowo-brązowy kolor elementów skórzanych kontrastuje z wypolerowaną powierzchnią stali nierdzewnej. Sześć źródeł światła tworzy artystyczne efekty świetlne i tworzy przytulną atmosferę.

Nowoczesna lampa ścienna z mocną prezencją w pomieszczeniu

stylowy design ściany ze skóry ze stali nierdzewnej

ten nowoczesna lampa ścienna inspiruje prostym, ale bardzo stylowym kształtem i precyzyjnym wykonaniem. Subtelne światło lampy odpręża oczy i uspokaja zmysły po długim dniu pracy. Osoby z migreną z pewnością zaintrygują projekt. Oświetlenie jest nie tylko praktyczne, ale również niezwykle dekoracyjne. Łapacz oczu jest odpowiedni dla romantycznych dusz i może wyczarować przytulną, świętą atmosferę w jadalni. minimalistyczne i purystyczne meble z pewnością skorzystają na innowacyjnej lampie ściennej. Niezależnie od tego, czy chodzi o przytulną część wypoczynkową, czy po prostu jako akcent w przedpokoju – projekt oferuje niezliczone możliwości zastosowań.

Kanadyjskie studio projektantów MSDS od dawna znana ze swoich kreatywnych projektów. Popularność przyniosły im artystyczne przedmioty świetlne, wykonane według podstawowych zasad minimalistycznych. Utalentowani projektanci zawsze poszukują nowych inspiracji i nie boją się eksperymentować z materiałami i kształtami. Lampy charakteryzują się prostą estetyką.

Oryginalna koncepcja, precyzyjna produkcja – designerski kinkiet od MSDS

Nastrojowe oświetlenie subtelnego światła