samochody

Nowy rower elektryczny z trzema kołami zapewnia frajdę z jazdy dla dorosłych

Sportowe nowe rowery opony gokartowe przednie koło 20

A nowy rower elektryczny z trzema kołami zapewnia absolutną przyjemność z jazdy – e-bike został zaprojektowany przez Local Motors, a pierwszy prototyp jest już w fazie testów.

Nowy rower elektryczny dla entuzjastów sportu

Rama BMX z Nowej Zelandii za dwiema rurkami z PVC przed rowerem BMX

Elektryczny trójkołowiec dla dorosłych został specjalnie opracowany dla entuzjastów sportu – najnowszy trend w tej dziedzinie pochodzi z Nowej Zelandii i nazywa się drift triking /wyjaśniony po niemiecku – jazda w dół wzgórza/. Do tej pory większość wózków do driftu /niskie rowery z jednym dużym przednim kołem i dwoma mniejszymi tylnymi kołami / nie mają napędu, ponieważ wykorzystują nachylenie terenu i wiatr. W tym celu należy znaleźć pustą drogę lub opuszczoną utwardzoną górę. Entuzjaści są następnie ciągnięci przez samochód przez pierwsze kilka metrów. W przeciwieństwie do zwykłych wariantów trójkołowiec firmy Local Motors jest wyposażony w napęd elektryczny, który daje pierwsze pchnięcie. Taki nowy rower elektryczny jeszcze nie można go kupić – obecnie testowany jest pierwszy prototyp.

Nowy rower elektryczny firmy Local Motors – pierwszy prototyp jest już w fazie testów

napędzane podwozie silnik elektryczny nowy trike drifting

Alternatywą jest nowy rower elektryczny, że bez problemu można jeździć również po płaskim terenie. Inżynierowie Local Motors wykorzystali rower BMX z 20-calowymi kołami jako podstawę swojego projektu. Silnik w piaście jest zamontowany na rowerze, a bateria trakcyjna dostarcza energię elektryczną. Napęd elektryczny jest chroniony przed korozją pokrywą ze stali nierdzewnej. Do tylnych kół zastosowano opony gokartowe i osłonę dętki z PVC. Skórzane siedzisko jest niezwykle wygodne i stabilne. Rower z napędem elektrycznym jest idealny dla początkujących – proste sterowanie gwarantuje pełną kontrolę. Bateria jest ładowana przez 3 godziny i może działać do 45 minut. Nowe wysokiej jakości hamulce tarczowe zapewniają bezpieczeństwo kierowcy.

Nowy rower elektryczny z metalową ramą

Zbuduj samodzielnie trójkołowiec Zaprojektuj opony do rolek z PVC

Trójkołowy z metalową ramą i skórzanym siedziskiem

Tylna rama Rury PCV Opony gokartowe stabilne i bezpieczne

Rower z napędem elektrycznym zapewnia doskonałą zabawę z podróży dla dorosłych

Trike Drafting odtworzone dla entuzjastów sportu

Rower oferowany w kilku wersjach kolorystycznych

Trójkołowy silnik elektryczny dla dorosłych e-rower zbudowany przez ciebie

Producent – Lokalne silniki

elektrycznie napędzana metalowa rama silnika BMX

akumulator zasilany elektronicznie silnik nasben