żłobek

Motywy obrazków do pokojów dziecięcych lub do rękodzieła z dziećmi: instrukcje i szablony

nici zdjęcia motywy dzieci obrazek do przedszkola diy lew

Zdjęcia wątków lub „Stringart” w języku angielskim sprawiają, że serce każdego zapalonego hobbysty bije szybciej. Są to w większości małe obrazki, które można łatwo zaimplementować jako projekt DIY. Wymaga to gwoździ, nici, drewnianej deski i prostego motywu. Rezultatem jest świetna dekoracja na ścianę, półkę, a także mały, własnoręcznie zrobiony prezent. Stworzenie własnej pracy wymaga czasu, ale może to zrobić każdy, nawet dzieci. Poniżej przedstawiamy prosty poradnik jak to zrobić. Do obrazów nici nadają się bardzo proste motywy, na przykład obrazy konturowe do pokolorowania. Oferujemy również 11 szablonów do druku.

Motywy zdjęć nici do pokoi dziecięcych

nici zdjęcia motywy dzieci dekoracja ścienna do pokoju dziecinnego dinozaury

Z pewnością natknąłeś się już na kilka zdjęć wątków. Są zabawne i naprawdę ładnie wyglądają jako oryginalna dekoracja ścienna w dziecięcym pokoju. Nawiasem mówiąc, takie kreatywne zdjęcia są bardzo łatwe do zrobienia i nie są wymagane żadne umiejętności manualne. Dzieci mogą również pomóc lub nawet stworzyć własny obrazek wątku. Cierpliwość to jedyna rzecz, jaka jest potrzebna. Sam możesz wybrać motyw i rozmiar obrazu i dostosować go do swoich preferencji.

Motywy zdjęć nici do pokoi dziecięcych

wątek zdjęcia motywy dzieci pokój dziecięcy słoń

W każdym razie obrazek z nici to nie tylko dekoracja na ścianę, ale także fajny pomysł na prezent, który można zaprojektować z indywidualnie dobranym motywem. Samonawijający się obrazek można całkowicie dostosować do wystroju pokoju, szczególnie do pokoi dziecięcych i dziecięcych. Na dole wpisu umieściliśmy piękne wzory dla chłopców i dziewczynek.

Zdjęcia wątek Motywy rękodzieła z dziećmi: to takie proste!

wątki zdjęcia motywy instrukcje dla dzieci serce

Po wybraniu rozmiaru i odpowiednio odpowiedniego motywu obrazka nitki, powinieneś zaopatrzyć się w drewnianą deskę, sznurek w dowolnym kolorze, gwoździe i mały młotek do tego projektu DIY. Drewnianą deskę można kupić w sklepie z narzędziami. Można je również dociąć na indywidualne wymiary. Jeśli chcesz stworzyć większy wzór nici niż istniejące drewniane deski w sklepie z narzędziami, możesz zrobić całą deskę z kilku drewnianych desek o tej samej grubości.

Twórz zdjęcia wątków samodzielnie: instrukcje i pomocne wskazówki dotyczące tworzenia

nici zdjęcia motywy dzieci robią deski drewniane deski same w sobie

Zaleca się najpierw przeszlifować drewnianą deskę, a następnie zaolejować ją lub w razie potrzeby pomalować na dowolny kolor. Kolejnym krokiem jest wydrukowanie wybranego szablonu na papierze. Alternatywnie możesz sam narysować piękny motyw. Naprawdę potrzebne są tylko kontury.

Twórz samodzielnie wielkoformatowe zdjęcia nici: wskazówki dla majsterkowiczów

nici zdjęcia motywy instrukcje dla dzieci rzutnik wielkoformatowy

Jeśli chcesz samemu zrobić naprawdę duży obraz nici, motyw powinien być również tak duży i być może większy niż DIN A4. Jeśli szablon nie może zostać wydrukowany na drukarce ze względu na jego rozmiar, możesz użyć rzutnika lub projektora cyfrowego, aby wyświetlić wybrany szablon na drewnianej tablicy i przeskalować go do żądanego rozmiaru. Następnie rysujesz kształt ołówkiem bezpośrednio na drewnie.

nici zdjęcia motywy dzieci instrukcje królik zwierzę

Szablon umieszcza się pośrodku i w razie potrzeby mocuje w odpowiedniej pozycji za pomocą taśmy klejącej. Następnie możesz zacząć wbijać gwoździe. Wskazane jest zaopatrzenie się w nowe, małe paznokcie, np. 2 cm, z pięknymi główkami. Teraz zaczynasz wbijać gwoździe w drewnianą deskę wzdłuż zewnętrznych linii w równych odstępach na szablonie. W końcu wszystkie paznokcie powinny być osadzone jednakowo głęboko w drewnie, aby wyglądały pięknie i ozdobnie. Następnie wyjmujesz szablon z drewna. Małe skrawki papieru można szybko usunąć pęsetą. Następnym krokiem jest rozciągnięcie sznurka wokół paznokci.

Motywy na nici do pokoi dziecięcych i dziecięcych: plakietki imienne do dekoracji ściennych

nici zdjęcia motywy dzieci pokój dziecięcy łóżeczko dekoracja ścienna

Szukając sznurka lub nici do wzoru nici, należy brać pod uwagę nie tylko kolor. W końcu, jeśli nić będzie zbyt cienka, motyw nie będzie działał sam. Nici do haftu i sznurki ozdobne są idealne do tego projektu rękodzieła i są również dostępne w szerokiej gamie kolorów.

wątek zdjęcia motywy dzieci imiona z miłością

Naprężanie nici zaczyna się od dołu do góry lub od lewej do prawej. Najpierw robisz pętlę wokół pierwszego gwoździa i zawiązujesz go na miejscu. Następnie całkowicie owijasz zewnętrzną linię, a następnie krzyżujesz na pozostałych paznokciach. To, jak dokładnie poprowadzisz nić, zależy głównie od odpowiedniego motywu.

nici zdjęcia motywy nazwy dzieci dekoracje ścienne,

Jeśli chcesz pokazać zakrzywioną linię, powinieneś również poprowadzić nić na zewnątrz. W przypadku linii zakrzywionych do wewnątrz nić jest odwrócona do wewnątrz. Nawet jeśli na początku wydaje się to bardzo skomplikowane, jest to pewna procedura, do której przyzwyczaisz się po kilku minutach. Wskazane jest założenie pętli wokół niektórych gwoździ, aby zapewnić stabilność obrazu nitki.

Motywy zdjęć nici dla dzieci: monogram

nici zdjęcia motywy dzieci monogram przedszkola

Po zakończeniu obrysu możesz przywiązać nić do igły, a następnie wypełniać rysunek, aż będziesz zadowolony z gęstości siatki. Węzły i pętle pomiędzy napinaniem nici sprawią, że Twój własny obraz DIY będzie mocniejszy i bardziej stabilny.

Motywy zdjęć nici dla dzieci: zwierzęta

nici zdjęcia motywy dzieci ośmiornica

Za pomocą tej techniki można tworzyć różne motywy. Zwierzęta i typowe motywy dla dziewczynek lub chłopców są szczególnie popularne wśród dzieci. Jako świetny spersonalizowany prezent, obrazy nici są motywami, takimi jak napisy z nazwą, monogramy lub logo ulubionej drużyny piłkarskiej. Zasada jest zawsze taka sama i nadaje się również jako kreatywny projekt DIY dla dzieci.

wątku zdjęcia motywy dzieci mickey mouse paznokcie

wątek zdjęcia motywy dzieci zwierzę słoń pokój dziecięcy

nici zdjęcia motywy dzieci zwierzę królik jeleń

nici zdjęcia motywy dzieci niedźwiedź mały miś

nici zdjęcia motywy dzieci kwiat dziewczyna tulipan

wątki zdjęcia motywy dzieci sowa śmieszne

wątku zdjęcia motywy dzieci lis ładny przedszkola

nici zdjęcia motywy dzieci serce różowe paznokcie

Motywy wątku dla chłopców

nici obrazy motywy dzieci chłopiec kotwica morski

nici zdjęcia motywy dzieci chłopiec samolot

nici obrazy motywy dzieci chłopcy ciężarówki

nici obrazy motywy dzieci chłopiec samochód wyścigowy

wątki zdjęcia motywy dzieci chłopiec superbohaterowie

Motywy zdjęć nici: szablony do druku

nici zdjęcia motywy dzieci szablon niedźwiedź geometryczny

wątek zdjęcia motywy dzieci szablon lis streszczenie

wątek zdjęcia motywy dzieci szablon serce

wątek zdjęcia motywy dzieci szablon sowa

nici zdjęcia motywy dzieci szablon pies geometryczny

wątek zdjęcia motywy dzieci szablon byk geometryczny

wątek zdjęcia motywy dzieci szablon zwierzę słoń

wątek zdjęcia motywy dzieci szablon myszka miki

wątek zdjęcia motywy dzieci szablon miłość miłość

nici zdjęcia motywy dzieci szablon numer numery paznokcie

nici zdjęcia motywy szablon litery alfabetu paznokcie