Projektowanie wnętrz

Wyposaż małe mieszkanie w galerię – wielofunkcyjne meble dla optymalnego wykorzystania przestrzeni

apartament z antresolą łóżko na poddaszu boazeria półki biały wykorzystanie przestrzeni jednopokojowe mieszkanie atelier design ścianka działowa telewizor

Większość ludzi dostosowuje się do różnych warunków przestrzennych, a jeśli masz małe mieszkanie z galerią, możesz je funkcjonalnie umeblować. Jednak nie zawsze łatwo jest zapewnić odpowiednie funkcje na niewielkiej przestrzeni, ale projektanci tego mieszkania osiągnęli doskonały wynik.

Apartament z galerią – praktyczny design z nowoczesnymi elementami

apartament z antresolą łóżko na antresoli boazeria półki biały pokój wykorzystanie studio atelier design

Po zapoznaniu się z życzeniami właściciela architekci starali się wziąć pod uwagę estetykę biorąc pod uwagę różne wymagania. Ponieważ potrzeby mieszkańców były duże, początkowo wydawało się to trudnym zadaniem.

mieszkanie z loftem loft loft drewniany sufit półki atelier design gitara akustyczna

Po przeanalizowaniu przez zespół różnych działań w działaniu pomieszczenia, jako możliwe rozwiązania zaproponowano jednorodność, czas i wysokość. Przykładami jednorodności są kuchnia i stół jadalny, które są spójne ze stałymi funkcjami. W tym przypadku czas oznacza świadome korzystanie z przestrzeni, takie jak oglądanie telewizji, jedzenie i rozmawianie.

miejsce pracy biurko krzesło czarny magazyn długopis rolety lampa wisząca

Chociaż spanie jest zachowaniem długotrwałym, jest to jedna z nieświadomych czynności. Wysokość reprezentuje ciekawe wydarzenia. Ideą wzrostu jest np. leżenie do snu, a także siadanie do jedzenia, pracy i czytania. Wstajemy, aby poruszać się po mieszkaniu.

Lampa na kanapę obrotowy stół jadalny krzesło podłoga betonowa oświetlenie sufitowe kuchnia współczesny design

W zależności od tej koncepcji projektanci umieścili w pomieszczeniu pożądany styl życia zgodnie z pomysłami klienta. W ten sposób można łatwiej zdefiniować naprzemienne pozycje mebli wielofunkcyjnych, tworząc jednocześnie podstawę mieszkania z galerią.

Więcej przestrzeni dzięki jasno określonym granicom

betonowe ściany marmurowy zlew dwufunkcyjny kran okap metalowy wpuszczany otwarta okładzina drewno nowoczesne

Projektanci wnętrz nie byli jednak w stanie stworzyć wystarczającej przestrzeni dla projektu samymi teoriami. Z tego powodu zintegrowali regulowane, różne zastosowania. Miało to na celu ujednolicenie złożonych funkcji mebli w mieszkaniu wraz z galerią, z której można było oczywiście skorzystać w razie potrzeby.

Kanapa lampa obrotowy stół krzesło betonowa podłoga oświetlenie sufitowe kuchnia współczesny design

Połączenie otwartej kuchni i stołu obrotowego umożliwia optymalne rozplanowanie pomieszczenia. Oprócz rozległego terenu mieszkańcy mogą w razie potrzeby korzystać z obu. Z drugiej strony ściana wyposażona jest również w funkcję mobilnej pamięci. W ten sposób odpowiada to tymczasowym potrzebom użytkowania właściciela.

* Witryna architektów

mieszkanie z loftowym łóżkiem na poddaszu drewniana okładzina półki biały pokój użyj ścianki działowej betonowa klatka schodowa

mieszkanie z poddaszem powierzchnia mieszkania drewniane łóżko na poddaszu duże okno lampa wisząca kuchnia

mieszkanie wielofunkcyjne meble drążek na ubrania koszule walizki półki nisza

miejsce do pracy biurko krzesło czarny magazyn długopis rolety wisiorek światło kaktus schody

Obszar roboczy krzesło biurowe czarny magazyn długopis rolety wisiorek światło filar ochrona przed upadkiem blat

Widok z góry schody ściana działowa betonowe drewno ochrona przed upadkiem mieszkanie loft łóżko na poddaszu

mieszkanie z antresolą łóżko na antresoli boazeria półki białe zagospodarowanie przestrzeni mieszkanie jednopokojowe atelier projekt plan piętra