Piękno

DIY maska ​​na twarz – zioła dla zadbanej skóry

Zioła lecznicze maska ​​DIY - przepis-pielęgnacja-skóry-oczyszczanie-martwych komórek skóry

Zioła lecznicze działają pozytywnie na wiele sposobów. Nie bez powodu od wieków wykorzystywane są nie tylko do leczenia, ale także do pielęgnacji urody, a zwłaszcza kobiet. Ponieważ na każdy problem z urodą, czy to spowodowany zanieczyszczeniami, wiekiem czy innym, istnieje odpowiednie zioło, które może pomóc. Dziś chcielibyśmy dać Wam przepis na DIY maska ​​na twarz, który ma oczyszczać skórę ze starych i martwych komórek naskórka. Stymuluje je również do tworzenia nowych komórek. Wystarczy kilka konkretnych ziół i owoców oraz około 4 łyżki stołowe. Najlepiej zbierać zioła w naturalnym otoczeniu poza miastem. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nie są zanieczyszczone powietrzem, a tym samym są bardziej skuteczne. Ale jeśli nie możesz, powinieneś przynajmniej dobrze je spłukać przed użyciem DIY maska ​​na twarz w procesie.

DIY maska ​​na twarz z ziół leczniczych

DIY-maska-twarz-świeże-babki-liści-truskawek-porzeczki-krwawnik-kwiaty lipy

Zioła do tego DIY maska ​​na twarz potrzebować:

– świeża babka

– liście truskawek

– porzeczki

– krwawnik

– kwiaty lipy

Wszystkie składniki musisz zagotować w wodzie. Następnie poczekaj, aż mieszanina trochę ostygnie. Ale nadal powinno być ciepło. Noś DIY maska ​​na twarz i pozwól mu działać przez 20 do 25 minut. Najlepiej położyć się, aby zioła dobrze wniknęły w skórę. Wskazane jest również nałożenie maski na dekolt. Na koniec zmyj maskę zimną wodą.

Oczyść martwe komórki naskórka maską DIY do twarzy

Kosmetyczna-maska-pielęgnacyjna-twarzy-zrób-sam-pozwól-płukać-do-pracy

Przepis-na-zrób-zrób-to-maskę-do-twarzy-z-ziolami-miodowa-uroda-lisci-babki

Kolejna maska ​​​​zrób to sam z babką:

Aby to zrobić, zetrzyj liście babki. Dodaj trochę wody i łyżeczkę miodu. Po dokładnym wymieszaniu składników nałóż je na twarz i szyję za pomocą wacika. Pozwól im DIY maska ​​na twarz działaj przez 15 minut. Zmyj maskę letnią wodą.