Projektowanie wnętrz

Minimalizm w aranżacji wnętrz – prostota i elegancja

Minimalizm-we-projektowaniu-prostoty-elegancji

Aranżacja wnętrza zależy od Twoich osobistych wyborów, na które wpływ miały preferencje i poglądy mieszkańców. Minimalizm w aranżacji wnętrz jako styl wyposażenia to jeden z najczęstszych wyborów. Łączy prostotę i elegancję w projektowaniu mebli oraz funkcjonalność i dystynkcję. Staranne zaaranżowanie stwarza poczucie przestrzeni i swobody. Uproszczone umeblowanie jest zawsze modne, ponieważ trend na eleganckie symetryczne kształty jest ponadczasowy. Dlatego będzie Minimalizm w aranżacji wnętrz Coraz częściej wybierana zarówno do przestrzeni miejskich, jak i wiejskich.

Minimalizm w aranżacji wnętrz – przestrzeń i wolność

Minimalizm-w-wnetrz-projektowaniu-salonu-letnia-willa

Z Minimalizm w aranżacji wnętrz to idealny wybór do umeblowania domu wakacyjnego takiego jak ten pokazany tutaj. Nadmorska willa, z francuskimi oknami, które wpuszczają światło do pokoju, a także oferują wspaniałe widoki na malowniczy krajobraz oceanu, to propozycja, której nie można zignorować. Elementem posadzkowym wokół budynku jest kwarc, szczególnie trwały materiał, który jest często używany do różnego rodzaju pokryć. Kontynuuje część wnętrza jako wykładzinę podłogową. Na jasnym tle, a także na białych ścianach, meblach i dodatkach w salonie łatwo wyróżnić kontrastową czerń.

Minimalizm w aranżacji wnętrz w domu wakacyjnym

Minimalizm-w-wnetrz-projektowaniu-sypialni-duzych-okien

Kontrast pomiędzy bielą a czernią jest klasyczny i mógłby być bardzo odpowiednim wyborem dla takiego miejsca. Może być obecny we wnętrzu i na zewnątrz, gdzie znajdują się tylko białe salony. Nasadzenie w ogrodzie na zewnątrz jest dodatkiem do tego wyboru kolorów i może zmiękczyć i uspokoić twoje wzory. Dekor w sypialni ma starannie uproszczony wzór, w którym dominuje biel i szarość. Czerń jest jedynie sugerowana w konfiguracji tekstylnej, używanej do produkcji kołdry i poduszek. Celem jest użycie koloru niebieskiego, w harmonii z widokiem na morze przez francuskie okna. Zieleń, morze i czarno-biały minimalizm w wystroju wnętrz zapewnia komfort i samotność w obrębie tej willi w stylu włoskim.

B. Angelov

Minimalizm w strefie relaksu

Minimalizm-w-projektowaniu-wnetrz-strefa-relaksu-strefa relaksu

Leżaki

Minimalistyczne leżaki przy basenie?

Minimalizm na zewnątrz

Minimalizm-zewnętrzny