Kuchnia

Innowacyjny i rzeźbiarski nowoczesny projekt kuchni

Wystawiony przez LG Hausys na tygodniowych targach designu 2012 w Mediolanie

 nowoczesny design kuchni - innowacyjny kształt

W ramach targów designu 2012 w Mediolanie firma LG Hauss zaprezentowała kuchnię wykonaną w całości z materiału HI-MACS®. W centrum uwagi o nowoczesnym, innowacyjnym designie kuchni. To nowoczesny projekt kuchni jest dramatyczny i piękny. Podstawowe składniki tradycyjnej kuchni zostały zachowane, ale ich kształt jest bardzo zaawansowany. Biały kolor pozwala na podkreślenie rzeźbiarskich walorów mebli kuchennych. Charakterystyczną cechą tego projektu jest pozioma, pofałdowana powierzchnia, która podkreśla ekscytującą, zakrzywioną objętość. Gra światła i cienia jest dramatyczna, a kształty łączą się w dynamiczną, ustępującą nieskończoność.

Innowacyjny i rzeźbiarski nowoczesny projekt kuchni

nowoczesny design kuchni - nowy materiał

stylowy design kuchni - nowy kształt

Zapewnia to duża i bogato oświetlona sala wystawowa nowoczesny projekt kuchni najlepiej się wyświetla. Wrażenie organicznego, ale jednocześnie futurystycznego designu z płynnymi liniami i kształtami, które tworzą zupełnie inną przestrzeń kuchenną.

Nowoczesny projekt kuchni

innowacyjna kuchnia z nowego materiału

Zaawansowany materiał, z którego została wykonana ta innowacyjna i rzeźbiarska kuchnia, pozwolił na opracowanie tego wyjątkowego projektu. HI-MACS® jest opisywany jako „nowa generacja” solidnych materiałów, o decydujących zaletach w porównaniu z tradycyjnymi materiałami budowlanymi do kuchni. Jest dostępny w wielu różnych kolorach i daje wiele możliwości. Można go łatwo zmienić bez widocznych spoin. Jest bardzo twardy i higieniczny, dzięki czemu doskonale nadaje się do pracy w kuchni. Jeśli elastyczny materiał ulegnie uszkodzeniu, naprawa jest bardzo łatwa.

nowoczesny projekt kuchni z Mediolanu

rzeźbiarski projekt kuchni

To rzeźbiarski nowoczesny projekt kuchni  został oczywiście zaprojektowany na te targi, ale wystawa pokazuje potencjał, że aspekty tego projektu można z powodzeniem wkomponować w nowoczesną aranżację wnętrz. Dzięki elastyczności materiału możliwe byłoby zaoferowanie kuchni na wymiar w zależności od dostępnej przestrzeni w każdym domu/mieszkaniu. Wygląda na to, że kształty i kolory można zmieniać tak, aby pasowały do ​​wszystkich gustów.

Targi pokazały trend w nowoczesnym projektowaniu kuchni dla osób, które chcą mieć efektowną aranżację wnętrza w swoim domu.

przez Jaz

nowoczesny design kuchni - targi w Mediolanie 2012

Nowoczesny-projekt-tortu-biały-kształt-zakrzywione-żebra-warstwy-blat-ciemny

nowoczesny-projekt-kuchni-forma-organiczna-blat-ciemny

stołek-stolik-organiczny-kształt-biały-zaokrąglony-blat-ciemny

stołek-stół-moduły-organiczne-od-białej-powierzchni-ciemnej

nowoczesne-projektowanie-kuchni-białe-zakrzywione-minimalistyczne-organiczne-kształty

nowoczesne-projektowanie-kuchni-białe-minimalistyczne-organiczne-kształty-żeberka