Projektowanie wnętrz

Całe białe mieszkanie z prostym wystrojem wnętrz

biały-minimalistyczny-wystrój-wnętrza

Myślę, że pan Huber chciał czegoś naprawdę ładnego, prostego i klasycznego do swojego mieszkania. Dał zamówienie na to całkowicie białe mieszkanie o prostym wystroju wnętrz zaprojektowane, a następnie wybudowane i umeblowane. W rzeczywistości budowa zajęła znacznie więcej czasu niż konfiguracja. Wobec tego, że jak każdy inny przedstawiciel minimalizmu jako stylu w architekturze i aranżacji wnętrz, to wymaga dość biały apartament z prostym wystrojem wnętrz brak dekoracji w obfitości.

biały apartament o prostym wystroju wnętrz

minimalistyczny-projekt-wnetrz-biały-apartament

„Miasteczko Gruenwald” to mieszkanie z minimalistyczny wystrój wnętrz i znajduje się w Monachium w Niemczech. Tutejsi mieszkańcy, tacy jak pan Huber (właściciel tego mieszkania), są na serio zakochani w minimalistycznych kawalerkach, domach i budynkach w ogóle. Tendencja ta jest wyraźnie obserwowana i realizowana przez projektantów mieszkania z prosty wystrój wnętrz.

minimalistyczny apartament o prostej aranżacji wnętrz

całkowicie-biały-apartament-monachium

Nawiasem mówiąc, projektanci są z zespołu z Studio projektowe Boris Koy. Oni skończyli „Miasteczko Gruenwald” Projekt z zeszłego roku 2011 – i jego od tamtego czasu całkowicie białe mieszkanie o prostej aranżacji wnętrza zrobił wrażenie na gościach i gościach pana Hubera. Pokoje są przestronne, ściany wysokie, a poczucie wolności i absolutny raj na całe życie. Możesz poczuć spokój w każdym zakątku mieszkania.

całe białe minimalistyczne wnętrze

całkowicie białe-minimalistyczne-wnętrze

Marmur, beton, ceramika i stal to solidne, bogate materiały do ​​stworzenia tego minimalistycznego, białego mieszkania. Wszędzie prezentowana jest biel – stosowana przy doborze mebli, kolorystyki ścian i sufitu. Duże filary zostały umieszczone tak, aby w imponujący sposób wypełnić duże luki w przestronnych pomieszczeniach. W wystroju dominują elementy konstrukcyjne całkowicie białego mieszkania o prostej aranżacji wnętrza – mały posąg Buddy i nowoczesny zegar.

Abigail

    biała minimalistyczna kuchnia z wyspą kuchenną

biała-minimalistyczna-kuchnia-wyspa-kuchnia

biały minimalistyczny projekt łazienki

biały projekt łazienki z czarnymi płytkami ściennymi

biała-łazienka-projekt-czarna-ścienna-płytki