Kuchnia

Projektowanie kuchni drewnianej – komfort dla całej rodziny!

Planowanie pomieszczeń drewniane szafki nablatowe półki okap kuchenny

Kto mógł cieszyć się rustykalnym urokiem? Kuchnia z drewna oprzeć się – wygląda przytulnie, zachęcająco i domowo. Producent Valcucine zaprezentował niedawno dużą kuchnię z dużą ilością miejsca do przechowywania, praktycznym rozkładem i ciekawymi detalami.

Kuchnia z drewna – ręcznie robione meble kuchenne

Form Plan rozkład pomieszczeń Sprzęt do zabudowy Fronty drewniane

Włoska firma Walcucyna od dawna słynie z ręcznie robionych mebli kuchennych. ten Kuchnia z drewna z ostatniej kolekcji Nazwa firmy to Sine Tempore i jest doskonałym przykładem tego, jak nowoczesne meble mogą wyglądać ręcznie. Kuchnia inspiruje oryginalnymi pomysłami na miejsce do przechowywania, sprytnym planowaniem pokoju i kreatywnymi rzeźbieniami w drewnie, które zdobią drzwi szafki. Kuchnia składa się z kilku modułów, które można przeprojektować w zależności od dostępnej przestrzeni. Jasne drewno wydaje się ciepłe i sprawia, że ​​pomieszczenie wydaje się większe. Po jednej stronie znajduje się strefa gotowania i zlew, po drugiej lodówka i dwie kuchenki.

Drewniana kuchnia z rzeźbą w drewnie – puryzm z odmiennością

Pieczone kuchnie blokowe tworzą fajny pomysł

ten Kuchnia z drewna na pierwszy rzut oka wygląda purystycznie – ale przy bliższym przyjrzeniu można zauważyć oryginalną rzeźbę w drewnie. Różne motywy z życia codziennego, przywodzące na myśl dziecięce obrazy, ozdabiają szafki.

Valcucine to renomowany producent, który na przestrzeni lat zyskał popularność głównie dzięki minimalistycznym projektom. Kuchnie szlachetnej marki charakteryzują się wyraźnymi liniami, prostymi kształtami i nowoczesnym doborem materiałów. Stale nierdzewne, drewno lub aluminium są używane w obfitości. Poszczególne elementy mogą zostać przeprojektowane na życzenie klienta, dzięki czemu do każdego pomieszczenia można znaleźć odpowiedni obiekt. Nie ma dekoracji.

Na przestrzeni lat rola kuchni zmieniła się – obecnie jest to wielofunkcyjna przestrzeń, w której zbiera się i spędza wspólnie wieczory cała rodzina. Projekt Sina Tempore od Valcucine to doskonały przykład nowych trendów.

W kuchni jest wystarczająco dużo miejsca do przechowywania przyborów kuchennych

Przestrzeń do przechowywania systemu drewnianej lampy wiszącej

Półki ścienne z przyprawami

Szafka dolna półki rośliny pan nowoczesne

Drzwi szafy z rzeźbą w drewnie

Włoski producent elementów rzeźbiarskich w drewnie

W kuchni Valcucine wszystko ma swoje miejsce

Schowek na wodę, dwa wbudowane piekarniki

Ręcznie robione meble do kuchni

nowoczesna kuchnia rzemieślnicza wykonana na zamówienie rzeźba w drewnie

Duża rodzina potrzebuje dużej kuchni

Szafki kuchenne drewniane półki zabawki