projekt

Twórz meble z drewna samodzielnie – innowacyjna kolekcja puzzli

zrób to sam pomysły na meble z drewna studio projektowe Praktrik

Podobnie jak w grze logicznej, możesz również tworzyć nowoczesne elementy z kilku pojedynczych części Drewniane meble majsterkować do salonu. Nie wierzysz w to? Przedstawiamy Wam kolekcję Praktrik.

Drewniane meble zrób to sam – część po części dla idealnego projektu

stylowy element z drewna

Bułgarskie studio i marka Praktrik od dawna słynie z nowoczesnych mebli. Popularność marki zawdzięcza przede wszystkim innowacyjnym trikom, które zamieniają montaż mebli w zabawę. Każdy mebel z kolekcji to mały element układanki. W ten sposób stymulowana jest inteligencja i racjonalne myślenie. ten Drewniane meble Na pierwszy rzut oka mają skomplikowaną konstrukcję, która składa się z kilku części. Po połączeniu poszczególnych elementów powstaje oryginalna konstrukcja z efektami 3D. Szczególnie imponowała nam symetria projektów. Wybór materiałów może być różny, od zestawu mebli po zestaw mebli – projektanci starają się używać zrównoważonych materiałów, takich jak drewno lub plastik z recyklingu.

Meble drewniane dla pasjonatów puzzli

Krzesło zrób sobie elementy zaprojektuj meble z drewna

ten Drewniane meble by Praktrik są podzielone na trzy kategorie, w zależności od poziomu trudności i ilości elementów. W ostatnim czasie zaprezentowano trzy kolekcje – pierwsza oparta jest na zasadzie koordynacji – wszystkie elementy muszą być złożone na raz. Gotowa konstrukcja pozostaje bardzo stabilna, nawet po wyjęciu kilku elementów. druga składa się z elementów z szynami ślizgowymi, trzecia jest przeznaczona dla prawdziwych specjalistów od puzzli i dosłownie oznacza – niemożliwe. Teoretycznie montaż mebli nie jest niemożliwy, w każdym razie potrzeba dużo wyobraźni i umiejętności.

Drewniany stół o konstrukcji puzzle

Meble drewniane Praktrik puzzle

Stół składa się z ponad 24 pojedynczych elementów

poszczególne elementy drewniane meble szkło

Nowoczesne meble do samodzielnego zbudowania – poszczególne części

Meble puzzle oryginalne wzornictwo

Części do lampy – wykonane z drewna

zbuduj własne pomysły projektowe

Szybka instrukcja budowy