sypialnia

Wieszak na ubrania w sypialni: 18 alternatyw dla krzesła na ubrania

wieszak na ubrania w sypialni fajne-życie-pomysły-krzesła-drabiny-metal-drewno

Kto nie doceni starego dobrego krzesła w sypialni, które jest tak wspaniałe jako półka na zużyte ubrania wieczorem, kiedy jesteś zbyt zmęczony, by je odłożyć. Jeśli nie chcesz przegapić krzesła do ubrań i nadal nie składać ubrań, możesz rozważyć inne ciekawe alternatywy dla garderoby, dzięki którym możesz tymczasowo przechowywać swoje ubrania w bardziej stylowy sposób. Sprawdź nasze pomysły na to Wieszak w sypialni i daj się zainspirować do znalezienia idealnego wariantu.

Szafa w sypialni – pomysły do ​​naśladowania

wieszak na ubrania w sypialni meble-pomysły-szafa-alternatywa

Ten wieszak to świetny i praktyczny pomysł na wieszak w sypialni. Design przypominający konik do ubrań to świetny sposób na szybkie zdjęcie ubrania. Jeśli wieszasz się jak koń na ubraniach, nie gnij aż do następnego dnia. Zaplanuj odpowiednio dużą odległość między szczeblami.

Wieszak w sypialni – fajne pomysły na życie

wieszak na ubrania w sypialni drabina-czarny-minimalistyczny-pomysł-kreatywny

Z prostej drabiny można stworzyć praktyczne pomieszczenie, w tym wieszak na ubrania w sypialni. Drabinę po prostu opiera się o ścianę, a ubranie można natychmiast zdjąć. Ten wariant jest nie tylko praktyczny, ale również niezwykle atrakcyjny. Jeśli nadal masz nadmiar drabiny, możesz od razu z niej skorzystać.

Drabina jako dodatkowa przestrzeń do przechowywania

wieszak na ubrania w sypialni dekoracja ścienna-meble-pomysły-drabina-dwukolorowa-nowoczesna

Możesz również przeprojektować drabinę jako wieszak na ubrania w sypialni lub nawet samodzielnie ją zbudować. Następnie drewno (lub metal) można dowolnie pomalować, tak jak to zrobiono w tym przykładzie. Spójrz także na szczeble. Wystają z jednej strony i dlatego mogą być również używane jako wieszak na ubrania.

Oryginalny pomysł na mieszkanie do sypialni

wieszak na ubrania-sypialnia-przechowywanie-pomysly-drabina-stolik-beton-metal

Jeśli wolisz gotową drabinę jako wieszak w sypialni, zdziwisz się, jak wiele różnych modeli jest dostępnych. Różnią się kształtem i rozmiarem i można je dobrać zgodnie z własnymi wymaganiami. Ponieważ ten rodzaj miejsca do przechowywania w sypialni jest bardzo modny, w wielu sklepach meblowych można również znaleźć odpowiednie drabiny.

Twórz własne pomysły na życie

wieszak na ubrania-sypialnia-drabina-łańcuszek-szczebelki-wiszące-ubrania-inspiracja

Jeśli nie masz miejsca na podłodze na ustawienie drabiny, wybierz tę opcję. Drabina jest po prostu przymocowana do sufitu jako wieszak na ubrania w sypialni za pomocą łańcucha. Upewnij się, że używasz odpowiednich haków, kołków lub śrub, które utrzymają ciężar. Możesz teraz rzucać ubrania na szczeble lub wieszać je na wieszakach.

Użyj wieszaka na ubrania

wieszak na ubrania w sypialni salon-pomysły-zrób-to-sam-wieszak-biały

Wieszak na ubrania jest również idealny do szybkiego odkładania ubrań. Ponadto nie zajmuje dużo miejsca, dzięki czemu szybko znajduje się dla niego kącik w sypialni. Ten rodzaj wieszaka w sypialni można wybrać całkowicie według własnych potrzeb lub zaprojektować go tak, aby pasował do stylu wnętrza.

Prosty wieszak na ubrania

wieszak na ubrania-sypialnia-biały-stolik-skandynawski-prosty

Wybór jest znowu nieskończony. Szczeble mogą mieć różne długości i dowolną liczbę. Możesz o tym zdecydować w zależności od dostępnej przestrzeni. Wariant wieszaka na ubrania w sypialni powyżej ma krótkie szczeble, co oznacza, że ​​stojak zajmuje mniejszą powierzchnię.

Ustaw akcenty kolorystyczne

wieszak na ubrania-sypialnia-ikea-wieszak-ubrania-zielony-dekoracyjny-casual

Meble i inne dodatki można doskonale wykorzystać do ustawienia dekoracyjnych i kolorowych akcentów w sypialni. Gdy już zdecydujesz się na wieszak na ubrania, możesz wybrać ten wieszak w sypialni w dowolnym kolorze lub nawet sam go pomalować.

Akcent przemysłowy

wieszak na ubrania-sypialnia-białe-wieszak na ubrania-pomysły na wyposażenie-oryginalny

Co powiesz na użycie metalu i rur do wieszaka na ubrania jako wieszaka na ubrania w sypialni zamiast drewna? Możesz je zestawiać według własnego uznania i dostosować stojak do dostępnej przestrzeni. Wystarczy, że mniejsze kawałki rurki skierują się do góry, a masz haczyki, na których możesz powiesić ubrania.

Kreatywne pomysły na umeblowanie – wieszak na ścianę

wieszak-sypialnia-stymulacja-wieszak-ściana-optyka-gałęzi

Wariantem, gdy miejsca jest mało, jest ponowne wykorzystanie ściany. Każdy, kto twierdzi, że wieszaki na ubrania nadają się tylko do przedpokoju, nie widział jeszcze, jak skuteczne mogą być w sypialni. Wieszaj tam swoje ubrania wieczorem zamiast kłaść je na krześle i możesz je rzucić następnego ranka, nie martwiąc się o zmarszczki.

Prosty wieszak na płaszcz

wieszak-sypialnia-klasyczna-haczyk-szatnia-ściana

To, czy wybierzesz wymyślny, czy prosty projekt wieszaka na ubrania jako wieszaka w sypialni, zależy całkowicie od Twojego gustu i reszty dekoracji w sypialni. Jeśli masz już dużo ozdób na ścianę lub innych efektownych rzeczy w pokoju, lepiej wybrać wieszak bardziej neutralny.

Alternatywne pomysły na garderobę

wieszak-sypialnia-nowoczesny-metal-czarny-minimalistyczny-wieszak-pomysły

Ten kompaktowy, a jednocześnie przestronny system jako wieszak na ubrania w sypialni można wykorzystać na wiele sposobów. Możesz przerzucić ubrania przez drążki lub wybrać ładniejszy układ, wieszając je na wieszakach. Jest nawet miejsce do przechowywania toreb lub pudełek. Ten pomysł jest idealny, gdy nie masz miejsca na szafę.

Złoto za glamour

wieszak na ubrania-sypialnia-półka-torby-buty-kolor-złoty

Ten sam model wieszaka w sypialni jest tutaj ponownie pokazany w złotej wersji. Możesz też zlecić wykonanie takiego wzoru, a następnie wybrać dowolną liczbę poziomych drążków, na które następnie będziesz mógł rzucać ubraniami. Przy poszczególnych modelach dobrze zastanów się wcześniej, do czego chcesz wykorzystać półkę.

Szafa do sypialni wykonana z drążków wiszących

szafa-sypialnia-inspiracja-wiszące-meble-wieszaki-wieszaki

Tutaj możesz zobaczyć kombinację wiszącej drabiny i dwóch powyższych modeli. Jest to metalowy pręt przymocowany do sufitu. Dla bardzo schludnych, wieszaki mogą być ponownie użyte z tym wieszakiem w sypialni. Ale oczywiście można też założyć ubrania, jak w klasycznym krześle.

Codzienne miejsce do przechowywania w sypialni

Wieszak na ubrania do sypialni

Długość wędki wybierasz w zależności od dostępnej przestrzeni. Praktyczną cechą tych wariantów wieszaków na ubrania w sypialni jest to, że pod spodem jest jeszcze wystarczająco dużo miejsca na inne rzeczy. Załóż buty, dekoracje lub meble i wykorzystaj w pełni każdą wolną przestrzeń w pokoju.

Świetny pomysł na wieszak w sypialni

wieszak na ubrania-sypialnia-krzeslo-pomysl-metalowa-stelaż-wiszące-ubrania

Ale jeśli nie chcesz rezygnować z klasycznego krzesła, możesz spodziewać się dwóch innych kreatywnych wariantów wieszaka w sypialni. Jednym z nich jest ta rama, która ma kształt krzesła, ale tak naprawdę nim nie jest. Brakuje siedziska, ale to doskonale przyczynia się do tego, że całą ramę można wykorzystać do przechowywania ubrań. Jako tani pomysł na majsterkowanie wystarczy zdjąć siedzisko krzesła.

Kreatywne meble

wieszak na ubrania-sypialnia-pół-krzesło-ikea-hack-dekoracja-ściany-praktyczna

Ponieważ zwykle tylko oparcie krzesła służy do przechowywania ubrań, ten oszczędzający miejsce pomysł dobrze sprawdzi się również w sypialni. Zdobądź krzesła przecięte na pół (lub więcej, w zależności od miejsca) za pomocą piły. To półkrzesło jest następnie mocowane do ściany, ponieważ nie może stać szczególnie stabilnie tylko na dwóch nogach. Masz już wieszak w sypialni bez konieczności rezygnowania z krzesła.

Pomysły na meble

szafa-sypialnia-vintage-krzesła-drewno-parkiet-wnętrze

Możesz dostosować ten oryginalny wieszak do sypialni do swojego stylu wnętrza, używając nowoczesnych, rustykalnych lub vintage krzeseł. Jak widać, jeśli chodzi o urządzanie domu, wyobraźnia nie ma granic. Może zainspirowaliśmy Cię na tyle, że możesz wymyślić coś własnego? Miłego tworzenia!