projekt

Nowoczesne zegary ścienne – 15 pomysłów na efektowną dekorację ścienną

nowoczesny-salon-szaro-pomarańczowy-meble-drewniane-duży-zegar-ścienny

Od dawna zegar ścienny służy nie tylko do wskazywania godziny. W dzisiejszych czasach jest to ważny element dekoracji i szczególnie korzystny, ponieważ może szczególnie dobrze urozmaicić gołe ściany. Zegar ścienny jest dostępny w wielu różnych wariantach i wzorach. Mogą również różnić się wielkością. Istnieją klasyczne zegary ścienne w formie pudełka i z wahadłem, ale także niezliczone wariacje na nowoczesne zegary ścienne, dzięki któremu możesz nadać szczególny akcent w każdym pomieszczeniu. Są one obecnie szczególnie popularne.

Nowoczesne zegary ścienne jako akcent w pokoju

nowoczesne-scienne-zegary-czerwone-Tutto-Torna-Diamantini-i-Domeniconi

W związku z tym możesz wybrać zegar ścienny w zależności od stylu wnętrza. Jeśli na przykład Twój dom ma minimalistyczny styl umeblowania, możesz wybrać nowoczesne zegary ścienne o prostych, prostych liniach pasujących do wnętrza. Lub odwrotnie: przełam proste linie, wybierając fantazyjny zegar ścienny złożony z figur geometrycznych i jasnych kolorów. Czy to z cyframi rzymskimi czy arabskimi w standardowej lub specjalnej czcionce, w czerni i bieli czy w jasnych kolorach – wybór jest ogromny. Wszystko, co musisz zrobić, to dobrze się rozejrzeć i cierpliwie znaleźć odpowiedni zegar ścienny. Wtedy możesz być pewien, że znajdziesz coś odpowiedniego.

Nowoczesne zegary ścienne do każdego stylu wyposażenia

nowoczesny-scienny-zegar-kukulka-interpretacja-diamantini-i-domeniconi

W tym artykule znajdziesz kilka skutecznych pomysłów. Możesz czerpać inspirację z przykładów, aby zorientować się, co dokładnie chcesz w swoim mieszkaniu lub poszczególnych pokojach. Czy pomimo wielu wzorów nowoczesne zegary ścienne są dla Ciebie zbyt pomysłowe? Jest jeszcze inna możliwość. Szczególnie skuteczne są zegary ścienne, które składają się z tatuażu ściennego. Możesz wybrać dowolny motyw i wzór zegarka. Zawieszasz to wszystko na ścianie i otrzymujesz wyjątkowy, domowy zegar ścienny, z którego możesz być dumny.

Mamy nadzieję, że spodoba ci się przeglądanie

Naklejka ścienna-cytat-kombinacja-naklejka ścienna-cytat

zegar-scienny-naklejki-scienne-kombajn-kwiatowy-pomarańczowy-motyle

nowoczesny-scienny-zegar-okrągły-połysk-biały-Alivar

nowoczesny-scienny-zegar-czerwony-drewno-MAXICLOCK-Legnomagia

nowoczesny-scienny-zegar-minimalistyczny-TABLET-R-Tothora

nowoczesny-scienny-zegar-fioletowy-OUPS-Nathalie-B

nowoczesne zegary ścienne Marcel-Wander-BIG-BEN-Mooi

nowoczesny-salon-kominek-drewno-meblościanka-design-Vitra-Nelson

MADERA-ZEGAR-Alan-Wiśniewski-drewno-okrągłe-czarny

drewniana-okrągła-drewno-fornir-VEIOS-WEWOOD

nowoczesny-scienny-zegar-bialy-Sigel-gmbh

zegar ścienny-okrągły-poliuretan-niebieski-INTEMPO-Geelli