Styl życia, technologia

Kolarstwo wodne – innowacyjny pomysł Schiller Sport

Kobieta-rower-na-wody

Schiller Sport Inc.. opracowuje „rower wodny X1” – nowe doświadczenie jako rower na wodzie. Rowery wodne jest dalszym rozwinięciem rozpoczętego projektu „baycycle”, który zajmuje się nową formą jazdy na rowerze, w której rowery są ustawiane na zasadzie wypełnionej powietrzem. Konstrukcja 20 kg została wykonana z anodowanego aluminium i stali nierdzewnej i zapewnia maksymalne bezpieczeństwo użytkowania dzięki dwóm wypełnionym powietrzem pontonom. Wahliwe podwójne śmigła sterowane są kierownicą rowerową bez steru. Użytkownik może skręcać w lewo i prawo, a także jechać do tyłu, na co w przeciwnym razie tylko nieliczne „Welocypedy” na świecie pozwalają. Stymulujące, dynamiczne i bezpieczne doświadczenie z prędkością 8 węzłów na godzinę (lub 14,83 km na godzinę). Wszystkie udostępnione zdjęcia dzięki uprzejmości Schiller Sport Inc.

Rowery wodne są przyjazne dla środowiska i można je rozbudować w kilka minut 

jak-jeździć-na-roweru-wodnym

Tylko „rowery wodne X1” z serii 250 są produkowane z wymiennymi siodełkami, kierownicami, piętami i bieżnikami. Ten stabilny rower jest dostępny w różnych kolorach i ma prosty ruch obrotowy, który zamienia maksymalną konwersję energii na siłę napędową. A jazda na rowerze wodnym przy 100% wykorzystaniu siły człowieka, co oznacza również brak zanieczyszczeń powietrza i zero emisji do środowiska. Produkty sportowe Schiller są jeszcze bardziej przyjazne dla środowiska niż większość urządzeń na rynku, ponieważ są łatwe w transporcie, a na złożenie i demontaż poszczególnych części z bagażnika auta wystarczy 10 minut.

Rowery wodne dla niezwykłych wrażeń na wodzie

Most-miasto-widok-wszędzie-bez-emisje

Od początku wspierany był pomysł zaprojektowania i wyprodukowania wysoce rozwiniętego, przyjaznego do produkcji roweru na wodzie. Judah Schiller, założyciel i szef firmy, opowiada, jak X1 odzwierciedla współpracę najlepszych projektantów, inżynierów i rzemieślników, którzy z pomocą ekspertów od sportów wodnych opracowali coś wyjątkowego. Najwyższy czas, aby ludzie poczuli niesamowity dreszczyk emocji i wolność jazda na rowerze wodnym doświadczenie na spektakularnej niebieskiej powierzchni matki ziemi. Rower wodny oferuje również wodoodporną szafkę na kosztowności i jest bezpiecznym i wyjątkowym sposobem uprawiania sportu na dwóch kołach.

Sport-dla-mężczyzn-i-kobiet-na-wody

Wyjątkowe przeżycie na wodzie

System rower-stopa-pedał-rower

Układ napędowy z ludzką siłą