Halloween

Robienie kostiumu z folii aluminiowej – pomysły i instrukcje dotyczące tanich kostiumów i akcesoriów

kostium z folii aluminiowej karnawałowe pomysły na halloween pieczony ziemniak

Jeśli przywiązujesz dużą wagę do wymyślnego wyglądu na nadchodzące Halloween, powinieneś pomóc i sam uszyć kostium. Możesz użyć do tego różnych materiałów: od konwencjonalnych tkanin, przez ubrania z własnej garderoby, po proste artykuły gospodarstwa domowego. Pokazaliśmy już, jak zrobić kostium ze śmieci lub materiałów pochodzących z recyklingu. W dzisiejszym artykule zebraliśmy świetne pomysły na kostium z folii aluminiowej, który bynajmniej nie pozostaje niezauważony. Sam decydujesz, czy kompletny wygląd, czy tylko kilka akcesoriów jest wykonanych z niedrogiego materiału. Rzuć okiem na nasze pomysły i daj się zainspirować!

Zrób akcesoria do kostiumu księżniczki z folii aluminiowej

akcesoria z folii aluminiowej kostium księżniczki;

Wiele małych dziewczynek marzy o byciu księżniczką. Okazje takie jak Halloween, Mardi Gras i imprezy tematyczne dają im możliwość zostania księżniczką na jeden dzień. Oprócz pięknej sukienki potrzebne są również odpowiednie dodatki. Bez korony i różdżki wygląd księżniczki po prostu nie byłby kompletny.

kostium majsterkowicza z folii aluminiowej magicznej różdżki księżniczki

Te proste akcesoria możesz szybko wykonać samodzielnie z folii aluminiowej i kartonu. Najpierw wytnij z papieru szablon na koronę i szablon gwiazdy, a następnie przykryj folią aluminiową. Klej zwykle nie jest konieczny, ale zapewnia lepsze trzymanie folii na papierze.

księżniczka korona majstrować folia aluminiowa diy

Koronę można również majsterkować bez papieru. Zamiast tego możesz przykryć opaskę folią aluminiową i zrobić zęby z tego samego materiału. Jednak ten projekt wymaga nieco więcej umiejętności.

Kostium blaszanego mężczyzny wykonany z folii aluminiowej i tektury

diy kostium wykonany z folii aluminiowej materiały instruktażowe blachy;

Postacie z książek i bajek dla dzieci cieszą się wśród dzieci taką samą popularnością jak bohaterowie filmowi. Na przykład w „Czarnoksiężniku z krainy Oz” jest wiele postaci, które reprezentują świetne pomysły na kostiumy na Halloween i Mardi Gras. Teraz pokazujemy, jak można naśladować kostium blaszanego mężczyzny z folii aluminiowej i innych prostych materiałów.

Potrzebujesz: szara koszulka, szare spodnie, folia aluminiowa, lejek, karton (powinien być wielkości dziecka), biały papier, markery, nożyczki, taśma dwustronna klejąca

diy blaszany kostium tekturowy folia aluminiowa!

Najpierw przykryj lejek folią aluminiową, aby zrobić kapelusz.

Następnie przykryj biały papier folią aluminiową, upewniając się, że ostre krawędzie nie podrażniają skóry.

Zaznacz kółka na głowę i ramiona na pudełku i wytnij nożyczkami. Odetnij spód pudełka.

Kostium blaszanego człowieka majsterkowicza z folią aluminiową

Załóż szare ubranie i umieść pudełko nad dzieckiem. Owinąć folią aluminiową i skleić końce taśmą dwustronną. Przyklej arkusze papieru pokryte folią aluminiową wokół ramion i nóg.

Na koniec zawiń buty w folię aluminiową, aby dopełnić wygląd.

Zrób to sam kostium astronauty dla dzieci

zrób sam kostium astronauty dla dzieci

Dzieci żądne przygód chciałyby latać w kosmosie w rakietowym plecaku. A dzięki temu wspaniałemu projektowi DIY możesz otrzymać nagrodę „Najlepsi rodzice roku” od swojego potomstwa!

Czego potrzebujesz: szara koszula z długim rękawem, szare spodnie treningowe, kask rowerowy, ochraniacze na łokcie i kolana, puste pudełko po płatkach śniadaniowych, 2 plastikowe butelki, filc rzemieślniczy w kolorze czerwonym, pomarańczowym i żółtym, taśma klejąca, folia aluminiowa

Akcesoria do kostiumów astronautów majstrować pomysły

Najpierw majstrujesz przy plecaku odrzutowym. Aby to zrobić, całkowicie przykryj pudełko płatków śniadaniowych i dwie puste plastikowe butelki folią aluminiową.

Plecak z rakietą astronauta robi plastikowe butelki z folii aluminiowej

Następnie zrób płomienie z filcu rzemieślniczego i przyklej je do szyjki butelki.

instrukcje kostium astronauty z recyklingu folii aluminiowej

Przyklej butelki z lewej i prawej strony pudełka z płatkami i jeśli chcesz, udekoruj tył plecaka rakietowego flagą.

Diy kostium astronauty wykonany z folii aluminiowej!

Na koniec owiń kask rowerowy, ochraniacze na łokcie i kolana folią aluminiową i załóż je na szare ubranie. Przymocuj dwa paski z materiału z przodu plecaka rakietowego i umieść plecak odrzutowy na plecach. Kostium astronauty jest gotowy!

Zrób własne akcesoria do kostiumu wikinga z folii aluminiowej

kostium wikinga halloween akcesoria z folii aluminiowej dla dzieci!

Jeśli Twoje dziecko jest entuzjastycznie nastawione do ludów nordyckich, kostium wikinga jest idealny na Halloween lub Mardi Gras. Najłatwiej wcielić się w rolę wikinga z odpowiednimi akcesoriami. Możesz również zapleść pasującą fryzurę wikinga, aby dopełnić wygląd.

Kostium wikinga zrób sobie hełm z folii aluminiowej!

Pierwszą rzeczą, którą musisz przebrać za wikinga, jest hełm. Aby to zrobić, możesz przykryć prosty kask lub inny odpowiedni kapelusz folią aluminiową. Ważne, aby kask idealnie przylegał do głowy dziecka.

majsterkować hełm wikinga się folia aluminiowa

Hełmy Wikingów zwykle mają rogi po bokach, które mogą być również wykonane z folii aluminiowej. Następnie po prostu przymocuj trochę większą folią lub klejem i nakrycie głowy na kostium jest gotowe.

Zrób siekierę z tekturowej folii aluminiowej

To, czego wciąż potrzebuje każdy wiking, to broń. Siekiera jest bardzo łatwa do wykonania z rolki papieru do pakowania, tektury i folii aluminiowej. Pokazujemy, jak to zrobić:

instrukcje topór majstrować akcesoria kostium na halloween

Najpierw wytnij mały kawałek tektury i przymocuj go do końca rolki papieru do pakowania. Wytnij również dwie strony siekiery z tektury. Możesz skorzystać z gotowego szablonu lub samodzielnie go naszkicować. Następnie przyklej obie części do małego kawałka tektury mocną taśmą klejącą, np. taśmą gaffa.

folia aluminiowa z tektury wikinga Tinker

Ponieważ osie są wykonane z metalu, tekturowa broń DIY po prostu nie wyglądałaby realistycznie. Dlatego pokrywasz odpowiednie części siekiery folią aluminiową, aby stworzyć wiarygodną broń wikinga. Połącz akcesoria DIY z pasującymi ubraniami, a kostium na Halloween jest gotowy.

Tinker przebrany za rycerza i rzymskiego żołnierza

kostium rycerza wykonany z folii aluminiowej sam na halloween

Innymi świetnymi pomysłami na kostiumy dla małych chłopców są rycerze lub żołnierze, znani z filmów i bajek. Znaleźliśmy oryginalny pomysł na samodzielne wykonanie kostiumu rycerza dla swojego małego chłopca. Wykorzystuje się do tego głównie artykuły gospodarstwa domowego wykonane z folii aluminiowej, a efekt jest naprawdę imponujący. Szara odzież służy jako podstawa, a do wyposażenia rycerza potrzebne są różne przedmioty wykonane z folii aluminiowej, takie jak muffinki, miski okrągłe i prostokątne.

pomysły kostium hełm z folii aluminiowej majstrować rzymski żołnierz

Hełm do przebrania się za rzymskiego legionisty można również pokryć folią uniwersalną. Najlepiej zrobić hełm z kartonu, a następnie po prostu przykryć folią. To naprawdę takie proste!

Proste kostiumy robotów dla dzieci

pomysły na kostiumy dla dzieci z folii aluminiowej robot kartonowy

Stare kartony pozostawione w domu po niedawnych zamówieniach lub zakupach są jednym z najpopularniejszych materiałów na domowe kostiumy. Możesz użyć nieco większych pudełek i tylko odpowiednio je udekorować, aby stworzyć oryginalny wygląd na bal przebierańców.

kostium robota dziecko folia aluminiowa stare urządzenia elektroniczne

Na przykład możesz zrobić fajny kostium robota z wystarczająco dużego pudełka. Najpierw musisz wyciąć spód, a następnie trzy okrągłe otwory na głowę i ramiona. Teraz możesz owinąć pudełko folią aluminiową i ozdobić je starymi urządzeniami elektronicznymi, płytami CD, guzikami, papierem, filcem, czyścikami do rur, kapslami itp..

kostiumy robotów rury wydechowe z folii aluminiowej z kartonu

Alternatywnie nie możesz ozdobić ciała robota, ale także zrobić maskę na głowę. Jeśli robot posiada również ramiona, rury wydechowe ze sklepu z narzędziami doskonale nadają się do tego celu.

Kostium z hasztagiem wykonany z folii aluminiowej

diy hashtag kostium wykonany z folii aluminiowej oryginalny pomysł

Szukasz nowoczesnego i oryginalnego kostiumu na Halloween? Ten pomysł gwarantuje niezapomniany wygląd. Kostium z hasztagiem wykonany z folii aluminiowej jest bardzo łatwy do skopiowania i kosztuje prawie nic. Co więcej, wyróżnia się oryginalnością i jest idealny dla nastolatków.

Tinker rogi do kostiumu Maleficent

Diy Maleficent Horns kostium nakrycia głowy!

Pomysł na kostium dla pań, który jednocześnie wygląda przerażająco i pięknie, to przebranie Maleficent – mrocznej wróżki. Możesz odtworzyć kostium z ogromnymi skrzydłami lub bez, ale rogi są koniecznością. Tutaj oferujemy prosty pomysł, jak możesz to zrobić samodzielnie.

materiały diy maleficent kostium rogi

Czego potrzebujesz: opaska na głowę, czarna bibułka, kubek tekturowy, czarna taśma samoprzylepna (taśma gaffa), pistolet do klejenia na gorąco, folia aluminiowa, drut, rajstopy, szczypce

instrukcje majstrowania złowrogimi rogami

Najpierw zrób mały otwór w każdej z dwóch miseczek i wbij w nie kawałek drutu. Uformuj rogi z części wystającej z miseczki. Następnie przyklej kubki do opaski gorącym klejem. Teraz zaprojektuj rogi za pomocą bibuły, folii aluminiowej i taśmy gaffa. Na koniec ułóż z rajstop na opasce coś w rodzaju czapki i przyklej do niej również czarną wstążkę. kompletny!

Kostiumy DIY z aluminiowymi kubkami

solniczka i pieprzniczka kostiumy diy

Nie masz czasu na wyszukane kostiumy? Wtedy przygotowanie do balu kostiumowego może być bardzo łatwe dzięki odpowiedniemu pomysłowi. Razem z koleżanką możesz przebrać się za solniczkę i pieprzniczkę. Pomysł jest zabawny i na pewno sprawi, że będziesz się uśmiechać i wprawiać w dobre wibracje.

diy proste kostiumy solniczka pieprzniczka kostium aluminiowa miska

Tak wygląda stylizacja: jedna osoba zakłada białą koszulkę, a druga czarną. Wytnij „S” z czarnego filcu rzemieślniczego, a „P” z białego. Następnie naklej literę „S” na białą koszulkę, a literę „P” na czarną. Ponownie wytnij małe kółka z białego i czarnego filcu lub papieru. Weź dwie okrągłe aluminiowe tacki i przyklej czarną do jednej, a białą do drugiej. Na koniec załóż dopasowaną aluminiową powłokę na głowę i kostium jest gotowy.

Zrób sam poroże do stroju jelenia

zrób sam wypychanie kostiumu jelenia?

Przebranie Bambi lub jelenia jest popularne zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Poniżej znajdziesz instrukcje krok po kroku, jak samodzielnie wykonać poroże do kostiumu jelenia za pomocą folii aluminiowej.

Tinker Deer kostium z poroża z pałąkiem na głowę!

Broń Tinker jako akcesoria do kostiumu na Halloween z folii aluminiowej

Halloweenowe akcesoria do robienia kostiumów z folii aluminiowej trójząb posejdona

Pistolety są koniecznością dla wielu pomysłów na kostiumy. Ponieważ folia aluminiowa jest podobna do metalu, materiał ten doskonale nadaje się do produkcji różnego rodzaju broni. Na przykład możesz zrobić trójząb Posejdona z miotły i tektury. Po prostu wytnij trójząb z kartonu, przyklej go do miotły i przykryj folią aluminiową.

akcesoria do kostiumów folia aluminiowa majsterkowicz haczyk haczyk diy

Hak Kapitana Haka udaje się w podobny sposób. Haczyk można wyciąć z tektury lub filcu i przykryć folią aluminiową. Następnie włóż haczyk do butelki i załóż akcesorium pod koszulę z długim rękawem.

majsterkowicza miecz sam karton folia aluminiowa

Teraz chcielibyśmy pokazać, jak można zrobić prosty miecz do różnych strojów. Poszczególne kroki można znaleźć na poniższym obrazku.

Mamy nadzieję, że spodoba ci się tworzenie kostiumów z folii aluminiowej!

instrukcje miecz majstrować akcesoria kostium na halloween