Projekt paznokci

Zrób sobie zdobienia paznokci jesienią z wzorami i motywami – 6 instrukcji

Nailart na jesień pomysły-instrukcje-dla początkujących-łatwy-manicure

Jesień z wieloma jasnymi kolorami to idealny motyw do projektowania paznokci.Kiedy pogoda na zewnątrz jest już tak zła, możesz przynajmniej rozjaśnić nastrój spojrzeniem na paznokcie i wprawić Cię w dobry nastrój. Możliwości są różne. Z jednej strony możesz wybrać prosty monochromatyczny wzór w pasującym jesiennym kolorze. Obejmują one od klasycznych żółtych, pomarańczowych, czerwonych i brązowych do fioletowych, bordowych, burghunder i ciepłych metalicznych kolorów. Z drugiej strony można wybierać kombinacje kilku kolorów i wzorów, a nawet rysować jesienne motywy. Dziś chcielibyśmy przedstawić Wam kilka inspirujących pomysłów na jesienne zdobienia paznokci. Wkrótce po rozpoczęciu jesieni będziesz miał mały wybór sugestii wraz z instrukcjami.

Nail art na jesień – stwórz własną elegancką stylizację

Jesienne zdobienia paznokci geometryczny-wzór-nowoczesny-elegancki-biały-złoty-nude

Jeśli chcesz, aby była elegancka i nowoczesna, jesienią możesz wybrać geometryczny wzór na paznokcie. Możesz go zdobyć w zaledwie trzech prostych krokach. Poniżej znajdują się instrukcje dotyczące pokazanego wzoru geometrycznego, ale oczywiście możesz bawić się nie tylko kolorami, ale także samym wzorem. Wzór niekoniecznie musi być taki sam na wszystkich paznokciach, ale wskazane jest, aby zawsze używać tych samych kolorów lakierów i nie za dużo.

Nailart w jesiennej instrukcji-łatwe-3-kroki-zrób to sam

Dla tych instrukcji zdobienia paznokci na jesień wybrano kolory biały, złoty i kolor skóry. Pierwsza warstwa to biały lakier, którym zaprojektujesz cały paznokieć. Następnie pomaluj końcówki paznokci po przekątnej. Nie zapomnij, aby każda warstwa dobrze wyschła. Wreszcie przyszła kolej na złoty lakier do paznokci. Jako wykończenie do mocowania zalecany jest lakier transparentny. Wtedy twoje jesienne paznokcie będą trwać dłużej. Możesz uzyskać proste linie, maskując każdą warstwę farby taśmą samoprzylepną i odklejając ją przed wyschnięciem farby.

Zaprojektuj dynię

zdobienia paznokci jesienią dynia-stylowe-malowanie-instrukcje-pomarańczowo-beżowe

Jednym z pierwszych jesiennych motywów, który przychodzi na myśl, są prawdopodobnie dynie. Zabawne i jednocześnie stylowe, mogą ozdobić paznokcie, jeśli wybierzesz je do zdobienia paznokci jesienią. I nie są nawet trudne do narysowania, a nawet początkujący mogą je zaprojektować. Najpierw wybierz kolor bazowy jako warstwę bazową. W powyższym przykładzie wybrano do tego beż, a wzór ombre wykonany z odcieni niebieskiego dla wzoru poniżej, który jest przetarty gąbką. Niech ta warstwa wyschnie.

Nailart-jesień-dynia-pomysł-niebiesko-zielony-metaliczny-halloween

Teraz możesz malować dynie cienkim pędzlem. Zacznij od pomarańczowego owocu, pozwól mu wyschnąć i dodaj kilka linii w jaśniejszych odcieniach pomarańczy lub beżu. Gdy dynie wyschną, dodaj trochę zielonych liści i gotowe jesienne zdobienia paznokci. Do tego zdobienia paznokci jesienią możesz zaprojektować jedną lub więcej dyń na każdym palcu lub po prostu ozdobić jedną, a pozostałe pozostawić gładkie.

Zdobienie paznokci jesienią z liśćmi

Nailart-Jesienne-Liście-zrób-to-sam-pastelowo-żółty-brokatowe-pomysły

Innym odpowiednim motywem, który można zaprojektować w jesiennych barwach, są liście liści. A te motywy nie są trudne nawet dla początkujących. Jako tło najlepiej wybrać jasny jesienny kolor, taki jak pastelowy żółty lub beżowy, aby liście lepiej ożyły. Ponieważ będziesz malować kilka liści na jednym paznokciu, dobrze jest wybrać do tego tylko jeden lub dwa paznokcie, aby ogólny wygląd zdobienia paznokci jesienią nie wyglądał zbyt chaotycznie. Możesz wybierać spośród różnych kształtów liści, takich jak liście klonu, liście dębu, liście kasztanowca lub inne. Pozostałe paznokcie możesz urozmaicić subtelnym efektem brokatu w kolorze złotym lub miedzianym.

Ekstrawaganckie zdobienia paznokci na jesień z piórami

Nailart-jesień-ekstrawagancki-projektowanie-paznokci-piórko-brązowy-niebiesko-szary

Jeśli podoba Ci się to bardziej nietypowo lub po prostu chcesz spróbować czegoś nowego, możesz również odważyć się wypróbować ten pomysł na zdobienia paznokci jesienią. Potrzebujesz 10 piórek w jesiennych kolorach, a także jesienny lakier do paznokci, lakier górny i lakier transparentny, nożyczki i pilnik. Najpierw nałóż kolorowy lakier, pozostaw do wyschnięcia i kontynuuj warstwę lakieru wierzchniego. Nakładasz tę warstwę tylko na jeden palec, ponieważ sprężyna musi być przymocowana, dopóki jest jeszcze wilgotna. Pozostaw top do wyschnięcia i odetnij nadmiar końcówki (do długości paznokcia lub możesz pozostawić końcówkę nieco dłużej, aby optycznie wydłużyć paznokieć; wtedy stylizacja nie będzie trwała tak długo). Powtórz to również z pozostałymi palcami. Na koniec zamocuj stalówkę przezroczystym lakierem.

Jesienne paznokcie z jesiennymi drzewami

nail-art-jesienne liście-farba-drzewo-fioletowy-metaliczny

Te motywy też nie muszą być idealnie narysowane, dlatego początkujący mogą je wypróbować. Jako bazę wybrano piękny fioletowy odcień z metalicznym połyskiem, ale odpowiedni jest również każdy inny ciemny jesienny kolor. Kolorem beżu i brązu, po wyschnięciu fioletowego lakieru, narysuj pień i gałęzie na paznokciach. Ta łodyga może składać się z prostych pociągnięć. Pozwól, aby brązowe odcienie również wyschły, a następnie przejdź do kolorowych liści. Czy to pomarańczowy, żółty, czerwony czy inny jesienny kolor, dla jesiennych paznokci nie ma to znaczenia. Użyj narzędzia do kropek, aby wybrać kolor i utworzyć kilka punktów na gałęziach. Następnie przejdź do drugiego i trzeciego koloru, dając każdemu kolorowi czas na wyschnięcie. Niech prześwitują niektóre gałęzie. Wykończ bezbarwnym lakierem.

Proste zdobienia paznokci jesienią

Ten pomysł jest również prosty i elegancki i doskonale sprawdzi się jako wieczorowy manicure. Z prostego białego lakieru do paznokci i brokatu w kolorze złotym lub miedzianym możesz stworzyć piękny wzór, który z jednej strony wygląda jesienno, a z drugiej nie jest zbyt nachalny. A pomysł na jesienne zdobienie paznokci również jest łatwy. Nałóż biały lakier do paznokci. Jak tylko wyschnie, kontynuuj z czystym, ale skup się tylko na tych palcach, do których chcesz dodać brokat, po jednym na raz. Pomaluj paznokieć i za pomocą pędzla nabierz trochę brokatu, którym następnie ostrożnie posyp paznokieć. Obszar poniżej powinien być bardziej błyszczący niż obszar środkowy, podczas gdy końcówki pozostaną białe. W tym celu, jako środek ostrożności, bezbarwny lakier można nałożyć tylko na połowę paznokcia. Teraz pozwól sobie na małą przerwę, w której pozwolisz farbie wyschnąć. Użyj czystego pędzelka lub suszarki, aby usunąć nadmiar brokatu i uszczelnij paznokieć kolejną warstwą bezbarwnego lakieru.