Meble

Kredens z bambusa “Neus” – nowoczesny design autorstwa Jo-a

kredens wykonany z bambusa nowa metalowa noga biała

Praktyczny kredens stał się cennym meblem, którego nie powinno zabraknąć w żadnym gospodarstwie domowym. Zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania, ponieważ w większości przypadków jest bardzo długi, a także dobrze wygląda. Neus również obiecuje to wszystko Kredens wykonany z bambusa. Ma również ciekawy i nowoczesny design z wyraźnymi liniami i asymetrycznymi metalowymi nogami pomalowanymi na biało. To sprawia, że ​​nowoczesny kredens jest nieco wyższy niż zwykle. Jeśli spojrzysz również prosto na kredens, a zwłaszcza na nogi, zobaczysz, że biegną one w kierunku ściany po prawej stronie. Szczególnie skuteczne są również dwoje drzwi, które składają się po otwarciu.

Komoda wykonana z bambusa z metalowymi nogami i półką

kredens wykonany z bambusowej półki składanej szafki

To Nowy kredens wykonany z bambusa Nie tylko zapewnia wystarczająco dużo miejsca na naczynia lub inne artykuły gospodarstwa domowego, ale również idealnie nadaje się jako półka lub do wyeksponowania dekoracji. A nawet na półce poniżej zmieścisz wiele rzeczy, od ściereczek kuchennych po obrusy czy figurki dekoracyjne. W związku z tym ten kredens nadaje się zarówno do kuchni, jak i do salonu, jako meblościanka, do przedpokoju, a nawet do sypialni.

Kredens bambusowy – efektowne drzwi harmonijkowe

kredens wykonany z bambusowej nowej nogi do drzwi składanych z drewna

Projekt pochodzi od belgijskiej firmy projektowej Jo-a, a dokładniej od projektanta Sébastiena Boucqueya. Jeśli interesują Cię nowoczesne meble, które przyciągają wzrok, to powinno Nowy kredens wykonany z bambusa na pewno nie zabraknie w Twoim mieszkaniu.

Komoda ma nowoczesny design

meble salon kuchnia kredens drewno nowoczesne

Bambusowe drewno kredensu ma ciepły wygląd

meble bambusowe meble płaskie drewno nowoczesne joa

Komoda nadaje się również jako meblościanka do telewizora

szafka pod telewizor w stylu neus

Model Yo-a.