Pomysły na rękodzieło

Ładna nakrycie stołu wykonane ze świec i pergaminu

świeca-dekoracja-stół-zrób-zrób-to-pomysł-pergamin

Dziś mamy instrukcje dla jednego Dekoracje stołu ze świec i pergamin dla ciebie, tak prosty, że nawet dla mniej zręcznych spośród nas. Świetnie pasuje jako dekoracja na wesele, zwłaszcza jeśli wolisz zrezygnować z kwiatów lub chcesz zaoszczędzić pieniądze dzięki mniejszej liczbie kompozycji kwiatowych. Potrzebujesz między innymi przezroczystych szklanych wazonów lub ładnych szklanek o dowolnym kształcie.

Ładna dekoracja stołu ze świec i pergaminu – kombinacje

świeca-dekoracja-zrób to sam-stół

Jeśli chcesz, możesz łączyć ze sobą okulary o różnych rozmiarach. Wystarczy poszukać w Internecie lub różnych sklepach, bo jeśli masz szczęście, możesz również znaleźć wazony lub szklanki, które są w sprzedaży, a zatem tańsze. Wspaniałą rzeczą jest to, że możesz później sprzedać wazony, jeśli ich nie potrzebujesz. Z jednym jednak możesz być pewien, że tak jest Dekoracje stołu ze świec stworzy cudownie przytulną i ciepłą atmosferę, bo w tym właśnie tkwi siła świec.

Do dekoracji stołu ze świec i pergaminu potrzebne są:

świece-pergaminowe-dekoracja-stół-pomysł-zrób-to-sam

  • Pergamin, najlepiej z ładnym wzorem
  • wazony cylindryczne
  • Podgrzewacze lub świeczki LED
  • taśma klejąca

Kilka porad

instrukcja-dekoracji-świecy-pomysł-jak-zrobić-sam-sam

Sztuczka w tym projekcie dla Dekoracje stołu ze świec jest znalezienie ładnego pergaminu, który nie jest zbyt nudny i pasuje do okazji. Idealnie powinien mieć świetny wzór. Możesz nawet znaleźć niektóre z broszurami pasującymi do ślubu. Ponownie poszukaj go w Internecie lub zapytaj w sklepie papierniczym o różne wzory i style. Gdy już znajdziesz odpowiedni pergamin, reszta będzie tak łatwa, nawet dziecko Dekoracje stołu ze świec może majstrować. Wystarczy owinąć go wokół wazonu, odciąć nadmiar części i skleić oba końce taśmą klejącą.

Gotowa kompozycja

świece-dekoracja-pergamin-róże-podgrzewacz

Kiedy nadejdzie czas zapalania świec, lepiej użyć zapalniczki, zwłaszcza do wyższych wazonów. Jeśli nie wolno zapalać świec w sali weselnej, w końcu będziesz miał okazję wypróbować te nowoczesne świece LED. Aby urozmaicić i dodać więcej wzorów, wybierz ładne serwetki. To, czy wybierzesz serwetki papierowe, czy serwetki materiałowe, zależy wyłącznie od Twojego gustu. W przeciwieństwie do większości innych dekoracji stołowych, możesz nadal ich używać po ślubie, udekorować nimi swój dom i stworzyć przytulną atmosferę. To wystarczający powód, aby ci to dać Dekoracje stołu ze świec i majstrować przy pergaminie, nie znajdziesz tego?

Pomysł z pergaminem idealnie nadaje się na świece ślubne 

pergamin-dekoracja-świece-pomysł-ślub

 Pomysł z małymi kloszami

świece-wino-kieliszek-ślub-dekoracja-pomysł

 Owiń kieliszki do wina papierem 

świece-lampa-stół-dekoracja-wino-kieliszek-pergamin

 Pomysł na ślub 

ślub-świece-pomysł-miłość-pisanie-pergamin-dekoracja

 Drukowane tematycznie 

ślub-wieczór-dekoracja-stołu-pomysł-pergamin-świece