oświetlenie

IN-EI – lampy LED z historią i filozofią

nowoczesne-lampy-LED-IN-EI-Artemida

Kolekcja IN-EI składa się z oryginalnych lampy LED z japońsko-włoskim tłem i ciekawą filozofią, która wpłynęła na ich niesamowity, stylowy i absolutnie innowacyjny design. Rozejrzyj się, a jeśli Ci się spodobają, nadal możesz znaleźć parę tych żarówek LED na rynku.

Lampy LED IN-EI – od Japonii do Włoch

lampa podłogowa-LED-oświetlenie-składana

Genialne lampy LED, zwane kolekcją IN-EI, przeszły długą drogę, aby się tu dostać – na zdjęciu w komputerze osobistym, aby przeczytać ten artykuł. Kolekcja IN-EI została zaprojektowana przez japońską projektantkę mody Issey Miyake. Wymyślił te eleganckie i niezwykłe ustawienia ekspozycji dla włoskiego producenta oświetlenia Artemide. Zanim przejdę do historii Japonii i Włoch, koncepcja lamp LED IN-EI zmieniała się kilka razy na przestrzeni lat. Jednak najważniejsza wiadomość, jaką niosą ze sobą te ustawienia oświetlenia, zawsze była ściśle związana ze współpracą między kształtami 3D i 2D oraz matematycznym spojrzeniem na piękno i światło.

Lampy LED IN-EI – proste, oryginalne i regulowane

ekologiczna-materiałowa-lampa-LED-Issey-Miyake

Kolekcja IN-EI przedstawia parę lampy LED, że płaskie kształty 2D rozwijają się w cienie 3D. Każdy z lampy LED jest po prostu składany z jednego kawałka przyjaznej dla środowiska tkaniny w kształt cienkiej płaskości. Materiały użyte do jej stworzenia to stare butelki z recyklingu. Włókna w materiale sprawiają, że jest wystarczająco mocny, dzięki czemu nie ma potrzeby stosowania żadnego innego podparcia ani specjalnego mechanizmu.

składana-innowacyjna-IN-EI-lampa

Co w tym naprawdę prostego i oryginalnego Lampy LED jest to, że każdy kawałek można przekształcić w nowy, inny kształt w ciągu minuty. Niezależnie od tego, jaki rodzaj artystycznego kształtu stworzyłeś, światło LED nadal będzie unosić się w Twoim nowoczesnym salonie lub sypialni. Lampa IN-EI świeci w neutralnej szaro-białej kolorystyce, więc dziwne krzywe, które tworzysz z elastycznego oświetlenia LED, stworzą piękne, enigmatyczne otoczenie.

innowacyjne oświetlenie LED

Dzięki swojej oryginalności, kompaktowości i prostocie są lampy LED odpowiednie i regulowane do każdego wystroju wnętrza i do każdego pomieszczenia w Twoim domu. Doskonale komponuje się z parą akrylowych szafek lub ze stylową i romantyczną toaletką w sypialni, a nawet w łazience. Oczywiście zalecamy powieszenie lamp IN-EI tuż obok wysokich półek w salonie, łącząc najważniejsze akcenty w pomieszczeniu z grafikami na ścianie.

IN-EI – japońskie spojrzenie na piękno

Lampa wisząca IN-EL-Led

Mówią: „Piękno nie tkwi w przedmiotach, ale w interakcji cienia i światła, którą tworzą przedmioty.” Jak popularne japońskie powiedzenie, znalazło swoje miejsce w modnych trendach wnętrzarskich. Prawdziwym dowodem jest lampa LED IN-EI. Ta lampa reprezentuje japońskie spojrzenie na piękno, pokazując najbardziej zagadkową jego część.

Cienie i oświetlone obszary, takie jak akcenty w pomieszczeniu dzięki IN-EI Lampy LED graj we wspaniałej grze światła w ciemnym miejscu. Wyimaginowane obrazy, które powstają na ścianie jako odbicia harmonizują z dziwacznymi kształtami samych lamp.

Abigail

      nowoczesna-lampa-LED-forma 3D