Na zdrowie

Pozbądź się bólu szyi: nowy sprzęt treningowy szybko wzmacnia mięśnie karku

Coraz więcej osób spędza codziennie niezliczone godziny na komputerze lub tablecie. Większość przyjmuje postawę z opuszczoną głową. Jeśli utrzymasz tę pozycję przez długi czas, ryzykujesz napięcie mięśni. Niewłaściwe obciążenie można skorygować za pomocą gimnastyki. Nowe urządzenie treningowe ma wzmocnić mięśnie pleców i pomóc nam w końcu pozbyć się dokuczliwego bólu szyi.

Pozbądź się bólu szyi: wzmocnij mięśnie pleców poprzez ćwiczenia z nowym urządzeniem treningowym

Urządzenie do ćwiczeń mięśni karku, aby zapobiec bólom pleców i ramion

Sztywność karku, poważnie ograniczona mobilność w okolicy szyi i ramion: napięcie mięśni może powodować silny ból głowy i szyi. Dobra wiadomość: możesz się temu przeciwstawić. Bardzo pomocne okazały się ćwiczenia wzmacniające mięśnie karku. Ale nie każdy ma dostęp do specjalistycznych ośrodków zdrowia i sprzętu do ćwiczeń. Napięcie szyi można złagodzić ciepłem, na przykład ciepłą poduszką z ziarna. Jeśli napięte mięśnie naciskają na nerwy, może to prowadzić do zapalenia nerwów. W takim przypadku leczenie bólu poduszką grzewczą może pogorszyć ból. Masażery okazują się zatem jedynym sposobem na złagodzenie bólu szyi bez leków dla większości osób dotkniętych chorobą.

Ilustracje i programy treningowe przedstawiające napięcie mięśni szyi

Nowe urządzenie treningowe powinno to zmienić. Ponieważ My Perfect Neck wzmacnia mięśnie i łagodzi dyskomfort. Ci, którzy ćwiczą z nim regularnie, mogą prowadzić bezbolesne życie już po czterech tygodniach. Tak przynajmniej obiecuje producent pierwszego prototypu. Sama przez wiele lat cierpiała na bóle karku, które z wiekiem nasilały się na tyle, że lekarze chcieli go zoperować. Więc desperacko szukała alternatywy. Pewnego dnia zobaczyła na siłowni mężczyznę o stonowanym ciele i prawidłowej postawie. To zainspirowało ją do rozpoczęcia swojego projektu. W ciągu zaledwie kilku tygodni udało jej się wyprodukować pierwszy prototyp.

Składane urządzenie treningowe przeciw bólowi i napięciu szyi

Urządzenie treningowe ma wiele zalet:

  • Koryguje postawę głowy podczas ćwiczeń.
  • Jest łatwy w użyciu i może być również używany przez osoby na wózkach inwalidzkich.
  • Urządzenie jest bardzo lekkie i można je zapakować w etui.
  • Po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca i można go z łatwością schować pod łóżkiem, w szafie lub w komodzie.
  • Nie możesz się pomylić podczas ćwiczeń i potencjalnie uszkodzić mięśnie.

Wynalazca urządzenia treningowego poszukuje obecnie funduszy na Kickstarterze. Zainteresowanie wydaje się być bardzo duże, więc urządzenie treningowe prawdopodobnie wejdzie do produkcji szybciej niż oczekiwano.

Pozbądź się bólu szyi: te środki zapobiegawcze powinny pomóc w zapobieganiu napięciom na dłuższą metę

Zapobiegaj bólom i napięciu szyi

Jeśli codziennie ćwiczysz mięśnie szyi, upewnisz się, że ból szyi nie wróci. Niekoniecznie musi to być żmudne ćwiczenie, często wystarczy wstać pomiędzy i powoli przechylić głowę najpierw w lewo i prawo, a potem tam i z powrotem.

Masaż pomoże rozluźnić stwardniałe mięśnie. Po prostu delikatnie masuj szyję i ramię okrężnymi ruchami. Lekko naciśnij punkty spustowe. Upewnij się, że masaż nie powoduje bólu.

Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że stres może powodować ból szyi. Jednak napięcie może prowadzić do skurczu mięśni. Dlatego powinieneś starać się zmniejszyć codzienny stres.

Urządzenie szkoleniowe w fazie projektu

Pozbądź się bólu szyi dzięki nowemu urządzeniu treningowemu z planem

Pozbądź się bólu szyi: urządzenie treningowe jest składane i zajmuje bardzo mało miejsca

Pozbądź się bólu szyi Nowe urządzenie do ćwiczeń mięśni pleców

Producent obiecuje szybkie efekty

Nowe urządzenie treningowe do końcówek mięśni szyi

Ból szyi jest często spowodowany napięciem mięśni

Pozbądź się bólu szyi dzięki nowemu urządzeniu treningowemu na silne mięśnie karku