Na zdrowie

Fit na starość – jak Julianne Moore pozostaje w formie

julianne moore pasuje do 52 lat idealny wygląd

Mimo 52 lat wygląda idealnie. Oczywiście dokłada wszelkich starań, aby to osiągnąć. Julianne Moore przyznaje, że obawy związane z jej sylwetką narastają wraz z wiekiem. Nie chodzi o to, jak wygląda, ale o to, jak może pozostać w formie bez kontuzji. Jak ona to robi pasuje na starość powiedziała w wywiadzie dla magazynu Health:

Fit na starość – wywiad z Julianne Moore dla magazynu Health

julianne moore pasuje do starego magazynu o zdrowiu usa joga

Przyznała, że ​​musiała zmienić plan fitness i rodzaje ćwiczeń, aby uniknąć kontuzji. Jeśli to możliwe, ćwiczy jogę Ashtanga 2-3 razy w tygodniu i podnosi lżejsze ciężary. Ponadto opiera się na ćwiczeniach skokowych. Problem polega na tym, że nie może wykonywać intensywnych i uporczywych ćwiczeń, ponieważ doznaje kontuzji. To jest problem ze starzeniem się. Wszystko boli i nagle trzeba zmienić ćwiczenia. Teraz nie może już trenować sześć dni z rzędu, jak poprzednio.

Fit na starość – Ashtanga joga 2-3 razy w tygodniu

julianne moore pasowała do starego magazynu zdrowia

Julianne Moore dodaje również, że używa alternatywnych metod leczenia, aby złagodzić ból. Na przykład, jeśli ma bóle pleców, może zrobić akupunkturę. Pomogło jej to również w problemach ze snem po śmierci matki.

julianne moore magazyn instyle październik 2013 wygląda na szczupłą

 julianne moore sag awards 2013 pasuje do starego sekretu

julianne moore złote globusy 2013 tom ford sukienka szczupła figura  Julianne Moore, zielone oczy, młody wygląd