Na zdrowie

Chirurgia plastyczna odmładza o 3 lata według najnowszych badań

kwiaty-kobiety-twarzy-chirurgia-plastyczna-skóra

ten Chirurgia plastyczna odmładza tylko o 3 lata. Nowe dochodzenie wykazało, że Chirurgia plastyczna, lub lifting jest tylko wizualnie młodszy o 3 lata, a atrakcyjność nie wzrasta. Dochodzenie wykazało, że rzeczywiście można zauważyć zmianę. Ulepszenia są niezwykle bez znaczenia. Pełny lifting i inne zabiegi, takie jak operacje na powiekach, dają łącznie 3 lata gratis.

Najnowsze badania w chirurgii plastycznej

Gabinet-chirurgiczny-urządzenia-pomiarowe-przytulne-oświetlenie-atmosfery

Amerykańscy i kanadyjscy naukowcy odkryli również, że stożek był spowodowany: Chirurgia plastyczna robi się większy, im więcej zmian jest wprowadzanych. Ale nawet wtedy uczestnicy nie wydawali się bardziej atrakcyjni. Zmarszczki znikają przez to Chirurgia plastyczna, ale nie na zawsze. Nowojorski lekarz Joshua Tsim mówi, że chirurdzy plastyczni w większości nie mówią swoim potencjalnym pacjentom, że będą wyglądać młodziej i bardziej atrakcyjnie, ponieważ nie ma na to obiektywnych badań. Zamiast tego mówi się im, że będą wyglądać na świeższe i nie tak zmęczone.

To, w co wierzymy i myślimy, widać też na naszej twarzy

lip-op-chirurgia-plastyczna-kobieta-odmłodzenie

Jego zdaniem duża liczba operacji plastycznych wynika niewątpliwie z oczekiwań pacjentów, że będą wyglądać piękniej, młodziej, a nawet będą mieli przewagę nad kolegami w miejscu pracy. Nowe badanie pokazuje jednak, że Chirurgia plastyczna Ma granice, których pacjenci powinni się spodziewać Niniejsze badanie jest pierwszym, które dotyczy procedur pooperacyjnych i odmładzających. Wzięło w nim udział 50 niezależnych osób, które oceniły zdjęcia 49 pacjentów, w tym 12 mężczyzn, którzy przeszli operację przed i po operacji. Pacjenci byli operowani od lipca 2006 do lipca 2010 w prywatnej klinice w Toronto w Kanadzie przez chirurga Petera Adamsona, który brał udział w badaniu.

ten Chirurgia plastyczna – Wynik badania W czasie operacji plastycznej miałaś od 42 do 73 lat. Ich mediana wieku wynosiła 57 lat. Oceniający stwierdzili, że pacjenci wyglądali średnio o 2,1 roku młodziej niż w rzeczywistości przed operacją i 5,2 roku po operacji. Średnia liczba uratowanych lat (prawdziwy wiek minus wiek przypuszczalny) po operacji wynosi 3,1 roku. Liczba ta rosła im więcej wykonywano operacji.

Ewaluatorzy z badania na ten temat Chirurgia plastyczna musiała też ocenić atrakcyjność pacjentów w skali od 1 do 10. 1 oznaczał najbardziej nieatrakcyjny, a 10 najbardziej atrakcyjny. Stwierdzono, że atrakcyjność po operacji nieznacznie, ale nieznacznie, wzrosła. Trzy czwarte pacjentów otrzymało przed operacją ocenę od 4 do 7, która nie uległa zmianie po operacji. ten Chirurgia plastyczna – Wniosek Według dr. Badania Tsima pokazują, że szacowany wiek decyduje o atrakcyjności danej osoby, przy czym młodsi zazwyczaj otrzymują lepszą ocenę.

Im młodszy, tym lepiej – z uśmiechem i pozytywnym myśleniem zachowasz urok na lata

piękna-kobieta - kwiat we włosach