Projektowanie wnętrz

Umeblowanie w nowoczesnym stylu azjatyckim – 2 pomysły na wnętrze

umeblowanie nowoczesny pomysł na projekt mieszkania w stylu azjatyckim tajwan

Jeśli chodzi o azjatycki styl aranżacji wnętrz, często stosuje się tradycyjne dodatki i akcenty, ale nie wszystkim się to podobają. Dotyczy to zwłaszcza miłośników nowoczesnych wnętrz. W związku z tym dla tych osób należy również stworzyć idealną równowagę – między tradycyjną azjatycką a minimalistyczną nowoczesnością. Dwa apartamenty z Wnętrze w nowoczesnym stylu azjatyckim, które Ci przedstawimy, pokaż jak można to zrealizować. Oba znajdują się na Tajwanie i pokazują, jak projektuje się nowoczesne wnętrze w tych szerokościach geograficznych. Szczególnie widoczne są industrialne akcenty obiektu. Zbieraj inspiracje do własnego, oryginalnego wnętrza i wyposażenia w nowoczesnym azjatyckim stylu.

Umeblowanie w nowoczesnym azjatyckim stylu z akcentami industrialnymi

wyposażenie nowoczesnego stylu azjatyckiego akcent ściany rdza optyka betonowa część wypoczynkowa metal

W pierwszym przykładzie nowoczesnego wnętrza w stylu azjatyckim od razu zauważalny jest styl industrialny, który tworzą metalowe akcenty. Salon zdobi metalowy panel o rdzawym wyglądzie. To jest tuż obok betonowej ściany, co tworzy ciekawy kontrast. Nowoczesne reflektory oświetlają te ściany i dodatkowo je wyróżniają.

Nowoczesny wystrój w stylu azjatyckim w salonie

wyposażenie nowoczesne meble minimalistyczne w stylu azjatyckim beżowy dywan z głębokim włosiem

Tutaj możesz zobaczyć, jak metal jest reprezentowany w meblach, z nogami wykonanymi z cienkiej konstrukcji. Styl industrialny jest więc zaprojektowany w bardziej subtelnej formie. Elegancję, jaka pojawia się w meblach w nowoczesnym azjatyckim stylu, podkreśla jeszcze bardziej jasna sofa i beżowy dywan z grubym włosiem. Ciekawy efekt dają również lustra we wbudowanej półce za miejscem do siedzenia. Z jednej strony sprawiają, że pomieszczenie wydaje się bardziej przestronne, z drugiej strony odbijają światło i rozjaśniają salon.

Otwarta część dzienna z kolorowymi akcentami

umeblowanie w nowoczesnym stylu azjatyckim kolory akcenty niebieski czerwony salon

Ogólnie rzecz biorąc, neutralna paleta kolorów służy do dekoracji nowoczesnego stylu azjatyckiego. Niemniej jednak istnieją również akcenty kolorystyczne, w tym poduszka do rzucania w kolorze benzyny i czerwone krzesło do jadalni, które łączy się z białymi i czarnymi.

Neutralny zakład

Umeblowanie w nowoczesnym stylu azjatyckim otwarta część dzienna stół jadalny pnia drzewa

Jeśli zauważyłeś, że poszczególne obszary faktycznie otwartego salonu z meblami w nowoczesnym stylu azjatyckim są dokładnie oddzielone od siebie, to powinieneś wiedzieć, że jest konkretny powód. Na przykład część wypoczynkowa jest optycznie oddzielona od reszty podniesionym sufitem, a kuchnię i jadalnię zdobią drewniane panele.

Stół z pnia drzewa w jadalni

wyposażenie nowoczesnego azjatyckiego stylu natura akcent jadalnia pnia drzewa blat stołu

A mówiąc o jadalni – stół jadalny to prawdziwy klejnot. Wygląd pnia drzewa tworzy ciepły i naturalny akcent w środku monochromatycznego i industrialnego wnętrza. Znajduje się tu również duże lustro. Zajmuje dużą część ściany. Efekt ten sam: przestronny pokój z meblami w nowoczesnym azjatyckim stylu.

Projekt kuchni w nowoczesnym stylu azjatyckim 

wyposażenie nowoczesnej kuchni w stylu azjatyckim przemysłowa ściana z drewna ściana lustrzana,

Ponadto w jadalni i kuchni można zauważyć, że do projektowania mebli w nowoczesnym azjatyckim stylu wykorzystuje się kilka różnych rodzajów powierzchni. U nas znajdziesz zarówno gładkie i błyszczące, jak i matowe powierzchnie.

Meble w jasnych i ciemnych kolorach

wyposażenie nowoczesnej kuchni w stylu azjatyckim, betonowa jednostka ścienna przemysłowa,

Tutaj możesz ponownie spojrzeć na salon z akcentującą ścianą i meblami w nowoczesnym stylu azjatyckim. Gra jasnych i ciemnych kolorów została wdrożona z dużym powodzeniem i zapewnia przyjemną atmosferę.

Nowoczesne drzwi harmonijkowe

umeblowanie w nowoczesnym stylu azjatyckim akcent przemysłowy drzwi składane metalowe okno,

Te imponujące składane drzwi wykonane są z czarnego lakierowanego metalu i oddzielają salon od małego salonu, który może służyć jako miejsce do pracy. Duże szyby w drzwiach przepuszczają światło z pokoju do salonu z meblami w nowoczesnym azjatyckim stylu.

Proste umeblowanie w salonie

wyposażenie nowoczesnego studium w stylu azjatyckim prosty stołek konsolowy skórzany niewidomy drewno;

Gabinet jest bardzo prosto urządzony. Dominują jasne kolory. W skład mebla wchodzi niska konsola oraz zamszowy taboret. Atrakcją w nowoczesnym azjatyckim stylu są drewniane żaluzje, które zapewniają prywatność.

Monochromatyczne wnętrze sypialni

wyposażenie nowoczesnej sypialni w stylu azjatyckim elegancka monochromatyczna szara ściana kurtynowa,

Monochromatyczne wnętrze znajdziemy w sypialni. Tworzą go atrakcyjna szara ściana z kamienia, szare zasłony, a także białe łóżko i brązowe płytki o wyglądzie drewna. Ten zakład w nowoczesnym stylu azjatyckim emanuje elegancją.

Łazienka

wyposażenie nowoczesnej łazienki w stylu azjatyckim monochromatyczny otwarty prysznic

Monochromatyczna łazienka z wyposażeniem w nowoczesnym azjatyckim stylu również wykonana jest z szarego kamienia. Okrągłe umywalki w kształcie misy i otwarty prysznic również przyczyniają się do nowoczesnego wyglądu.

Układ

umeblowanie nowoczesnych pokoi projektowych w stylu azjatyckim

Rzuć okiem jeszcze raz na plan piętra mieszkania z wyposażeniem w nowoczesnym stylu azjatyckim. Posiada dwie sypialnie, każda z własną łazienką. Jest też toaleta dla gości i balkon.

Meble w nowoczesnym azjatyckim stylu – mieszkanie o organicznych kształtach

wyposażenie nowoczesnego dywanu w stylu azjatyckim w stylu patchwork, szary niebieski front okna,

Ten apartament został specjalnie wyremontowany i zaprojektowany zgodnie z życzeniem małej rodziny z dwójką dzieci. Tutaj też znajduje się obiekt w nowoczesnym stylu azjatyckim. Otwarte strefy dzienne sprzyjają aktywności rodzinnej, a prywatne sypialnie zapewniają niezbędną ciszę i spokój.

wystrój w nowoczesnym stylu azjatyckim wnętrze salonu jasne meble

Szczególną przytulność zapewniają meble w naturalnych, jasnych kolorach. Istnieją również organiczne kształty reprezentowane przez stolik kawowy. Wbudowane lampy jak i oryginalny kinkiet na ścianie zapewniają niezbędne oświetlenie w nowoczesnym azjatyckim stylu.

umeblowanie w nowoczesnym stylu azjatyckim luksusowa biała jednostka ścienna na planie otwartym,

Nowoczesna kuchnia z jadalnią znajduje się tuż obok salonu z meblami w nowoczesnym azjatyckim stylu. Dość ciemny design podłogi i mebli sprawia, że ​​nowoczesna biała kuchnia wyróżnia się szczególnie dobrze.

wyposażenie nowoczesnego stylu azjatyckiego organicznego stolika kawowego w kolorze beżowym,

Również w tym mieszkaniu, z meblami w nowoczesnym azjatyckim stylu, akcenty wyznaczane są kolorami i subtelnie. Niebiesko-szary patchworkowy dywan, a także ozdobne poduszki na sofie zapewniają różnorodność kolorów. Biała ścianka działowa do połowy wysokości służy nie tylko jako meblościanka, ale dodatkowo doświetla pomieszczenie oprócz dużych okien i stanowi ciekawy kontrast z szarą podłogą.

wyposażenie nowoczesnego stylu azjatyckiego w neutralnych kolorach marmurowe płytki ścienne z drewna,

Cały obiekt w nowoczesnym stylu azjatyckim charakteryzuje się wyraźnymi i prostymi liniami, które znajdziemy m.in. w płytkach podłogowych i częściowo wystających marmurowych płytach ściany.

umeblowanie w nowoczesnym stylu azjatyckim pomysł na bibliotekę stół do pracy z drewnem

W mieszkaniu jest nawet biblioteka z wyposażeniem w nowoczesnym azjatyckim stylu. I choć jest to niewielka przestrzeń, jest duży stół, który sprawia, że ​​czytanie, praca i pisanie pracy domowej staje się przyjemniejsze, a rodzinna aktywność.

wystrój w nowoczesnym stylu azjatyckim kolekcja biblioteczna efekt lewitacji oświetlenia

Oprócz książek, w bibliotece składowane są również drewniane stemple z kolekcji właściciela, które podkreślono efektownym, pośrednim oświetleniem. Dolna krawędź półki jest również podświetlona, ​​dzięki czemu wydaje się, że unosi się w powietrzu. Atrakcyjny obiekt w nowoczesnym azjatyckim stylu!

Umeblowanie w nowoczesnym stylu azjatyckim przedpokój ciemne panele ścienne płytki drewnopodobne

W przedpokoju na ściany wybrano ciemny kolor, natomiast podłoga jest jasna. Projekt ściany w przedpokoju z meblami w nowoczesnym stylu azjatyckim wykonany jest za pomocą paneli ściennych z ciemnego drewna.

wyposażenie nowoczesnego stylu azjatyckiego kamienne szare płytki łazienkowe monochromatyczne,

Różne rodzaje ciemnego kamienia zdobią ściany i podłogi w łazience, która jest urządzona w nowoczesnym azjatyckim stylu. Rezultatem jest monochromatyczny wygląd, który emanuje pełną elegancją.

wyposażenie nowoczesnego gabinetu w stylu azjatyckim plan piętra biała jednostka ścienna

Tutaj możesz zobaczyć obszar roboczy, który znajduje się bezpośrednio za meblościanką w salonie. Z jednej strony jest oddzielny, z drugiej umożliwia pracownikowi uczestnictwo w zajęciach w strefie mieszkalnej. Na rzucie ponownie widać cały układ pomieszczeń mieszkania z wyposażeniem w nowoczesnym stylu azjatyckim.

Możesz znaleźć projektanta pierwszego mieszkania tutaj.

Projekt drugiego mieszkania wg Projekt Allness.