Meble

Projekt krzesła barowego – 25 pomysłów wykonanych z różnych materiałów

hoker stołek barowy oparcie kuchenne wariant osiem kolorów

Znalezienie odpowiedniego hokera do kuchni lub prywatnego baru może być dość skomplikowane ze względu na ogromną gamę dostępnych obecnie opcji. Ponieważ istnieją klasyczne warianty wykonane z drewna, nowoczesne, minimalistyczne, a także vintage i retro. Mogą być wykonane z drewna, metalu, plastiku lub kombinacji kilku materiałów, a wybór kolorów jest nieskończony. Różnorodność możliwych wariantów daje poniższą galerię wybranych modeli do celów praktycznych Projekt krzesła barowego zilustrować. Daj się zainspirować i znajdź idealny styl krzesła barowego do swojego wnętrza.

Projekt krzesła barowego “DAB “

konstrukcja krzesła barowego dab biała drewniana metalowa obudowa siedziska,

Biała skorupa siedziska nie tylko wygląda elegancko, ale dzięki oparciu zapewnia również pełen komfort siedzenia. Rama do projektu krzesła barowego to połączenie wysokiej jakości drewna bukowego i stali. Fotelik dostępny w różnych kolorach.

Projekt krzesła barowego “Kicca “

projekt krzesła barowego kicca białe zielone meble

Ten projekt krzesła barowego jest przykładem na to, że plastik może również wyglądać nowocześnie i oryginalnie. Model włoski oferowany jest w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu do każdego wnętrza można dobrać odpowiedni odcień.

Konstrukcja krzesła barowego „XQI” do użytku na zewnątrz

projekt mebli stołowych na krzesło xqi tkanina z drewna

Projekt krzesła barowego autorstwa Krisa Van Puyvelde sprawia, że ​​ten model jest idealny do baru na zewnątrz. Tkanina siedziska przepuszcza powietrze i sprawia, że ​​siedzenie na słońcu jest wygodniejsze. Połączenie czarnej, transparentnej tkaniny i naturalnego drewna jest po prostu idealne. Krzesła dostępne również w innych kolorach oraz z metalową ramą.

Krzesło barowe „Varier Eight” w eleganckim kolorze liliowym

nowoczesny design krzesła barowego Varier osiem liliowo-fioletowy liliowy materiał

Przytulny pokrowiec z tkaniny jest dostępny w różnych kolorach i można go zdjąć dzięki zamkowi błyskawicznemu. Zintegrowany system przechylania, który dostosowuje się do Twoich ruchów, zapewnia maksymalny komfort. Unikalny design krzesła barowego sprawia, że ​​model jest sercem pokoju.

Hoker „LIO” wykonany ze skóry

krzesło barowe design lio skóra brązowe eleganckie nogi kuchenne metalowe

Nie od dziś wiadomo, że skóra jest bardzo elegancka. Dlatego ten brązowy skórzany hoker to doskonały wybór. Ale można go również uzyskać z tkaniny. Rama jest ponownie wykonana z metalu. Wspaniały projekt krzesła barowego to zasługa Roberto Barbieri.

Projekt krzesła barowego – ICE ™ z oparciem z tkaniny

krzesło barowe projekt lodowe czarne metalowe oparcie oryginalne

Ten wyjątkowy projekt krzesła barowego pochodzi od Kaspera Salto. Szczególnie efektowne jest oparcie wykonane z tkaniny. Jeśli lubisz kolorowe rzeczy, możesz wybierać spośród dużego wyboru kolorów.

Krzesło barowe „Play” w różnych rozmiarach

stołek barowy grać w czarnych rozmiarach projektowanie mebli

Projekt krzesła barowego jest stosunkowo prosty, ale krzesło nadal robi duże wrażenie. Siedzisko może być wykonane z drewna lub tapicerowane. Projektantem jest Alain Berteau.

Projekt krzesła barowego – Leaf Bar Stool

projekt krzesła barowego liść zielony żółty brązowy szary

Projekt krzesła barowego dla tego modelu jest oryginalny i elegancki. Ma kształt liścia i dlatego przypomina naturę. Są też jasne kolory, które tworzą stołki barowe. Podnóżek jest równie skuteczny. Zastanawiasz się, kim jest utalentowany projektant? To jest Velichko Velikov.

Efektowny design „Caprice” jako stołek barowy

hoker caprice czarny wzór efektowna metalowa stopa

Dzięki temu wspaniałemu projektowi krzesła barowego brakuje słów. Wszystkie trzy warianty kolorystyczne siedziska są eleganckie, ale przede wszystkim czarny. Jeśli chcesz mieć hoker, który nie przyciąga od razu wzroku, wersja przezroczysta jest idealna. Metalowa stopa ma ponownie regulowany rozmiar.

Nowoczesne krzesło barowe Meg O ‘Halloran

stołek barowy meg o halloran zielony drewniany stołek tapicerowany

Projektantka dużo przewyższa swoimi imponującymi krzesłami. Ten hoker wygląda równie zapierająco dech w piersiach dzięki połączeniu drewna i zieleni. Podłokietnik i oparcie mają unikalny design krzesła barowego. Przyznaj się – ty też zaniemówiłeś na ten widok, prawda??

Stołek barowy „Captains”

Stołek barowy Captains z drewna klasyczne oparcie nóg

Jeśli Twoja kuchnia nie jest minimalistyczna, ale tradycyjnie lub w wiejskim stylu, potrzebujesz również pasujących hokerów. Najlepszy do tego jest styl tradycyjny, tak jak w przypadku tego przykładu projektu krzesła barowego. Tworzy przytulną atmosferę.

Stołek barowy „Marguerite” w stylu vintage

projekt krzesła barowego vintage marguerite natura materiały drewno kuchnia

Do tego projektu krzesła barowego wybrano połączenie rustykalnych tekstur i świeżego designu. Świetnym dodatkiem, który oferuje to krzesło, jest możliwość obracania siedzenia. Zaproś swoje dzieci lub gości, aby usiadły i dotrzymywały Ci towarzystwa podczas przygotowywania potraw.

Projekt krzesła barowego – American Drew Bob Mackie Signature

stołek barowy skórzany brązowy drewno amerykański drew metal

W tym modelu elegancja i wygoda łączą się. To połączenie stylu nowoczesnego i tradycyjnego. Jeśli masz w domu własny bar, ten projekt krzesła barowego jest koniecznością. Ciemnobrązowa skóra i świetna tapicerka gwarantują rozpieszczanie.

Krzesło barowe „BANANA” w kolorze różowym

Pomysł na stołek barowy bananowy różowy różowy pomysł na drewno

W przypadku, gdy zastanawiasz się, skąd to krzesło wzięło swoją ciekawą nazwę: Kształt oparcia jest podobny do kształtu banana. Wybierz klasyczny brąz, elegancką biel lub żywy róż, aby uczynić swój salon oryginalnym. Siedzisko, które charakteryzuje design krzesła barowego, może być wykonane z drewna, ale może być również tapicerowane.

Klasyczne krzesło barowe w kształcie serca od Ton

klasyczne krzesło barowe w kolorze serca oparcie z drewna

Szczególną cechą tego projektu krzesła barowego jest to, że drewno zostało wygięte ręcznie. Stworzyło to uderzający kształt serca oparcia, który tworzy romantyczną atmosferę. Krzesło nadaje zupełnie nowe znaczenie terminom „miłość” i „tradycja”.