Meble

Krzesło wypoczynkowe do publicznych poczekalni i salonów

Fotel meble wypoczynkowe-nowoczesne krzesło relaksacyjne

Dzienną dawkę relaksacyjną otrzymujesz z ekskluzywnym Fotel „Kokon” o najwyższym poziomie komfortu i eleganckim designie. Projekt projektanta Tompsona Tompsona z Moskwy w Rosji charakteryzuje się funkcjami technicznymi, które dają poczucie luksusu. Niezależnie od tego, czy w strefie prywatnej, czy jako meble ogrodowe – fotel zapewnia relaksujące przerwy oddechowe. Pozwól się zainspirować wspaniałymi pomysłami na życie we własnych czterech ścianach!

Fotel wypoczynkowy o atrakcyjnym wyglądzie

Fotel nowoczesnej tapicerki kolorowe pomysły projektowe

Z Fotel „Cocoon” to uniwersalny mebel relaksacyjny, który wizualnie dominuje w pomieszczeniu i przyciąga wzrok. Projekt można wykorzystać jako akcenty w sypialni, salonie lub na zewnątrz. Atrakcyjny wygląd stwarza warunek wstępny dla zintegrowanych linii wzorniczych, dzięki którym można osiągnąć harmonijny wygląd w każdym pomieszczeniu.

Fotel wypoczynkowy – wkomponuj „miejsce relaksu” w przestrzeń publiczną

Poczekalnie publiczne lotniska odpowiedni wybór mebli wypoczynkowych

Projekt Tompson nadaje się do przestrzeni publicznych – w biurach, na lotniskach, w poczekalniach – oraz do domów prywatnych. Kształt przypominający dzwonek kwiatowy gwarantuje poczucie bezpieczeństwa i oderwania od stresu dnia. Kiedy już wtulisz się w meble relaksacyjne, nie chcesz już wstawać. Organiczne kształty można wiązać jak sznurówki, aby zapobiec niechcianym wyglądom.

Fotel „Cocoon” zapewnia relaksującą atmosferę 

Fotel nowoczesne wykonanie-życie pomysłów trendy

Ludzie lubią dłużej przebywać w Kokonie. Wzornictwo i funkcje są tu połączone do perfekcji. Konstrukcja ramowa o drobnoziarnistej strukturze zapewnia jednocześnie elastyczność i solidność. Z Fotel to obiekt projektowy o wielu twarzach – prosty lub zabawny. Istnieje kilka wariantów tapicerki – tkane, wykonane z tkaniny np. aksamitu itp. Duże i delikatne kolorowe wzory i poduszki uatrakcyjniają mebel i zapewniają jeszcze większy komfort wypoczynku i mieszkania.

Większy komfort w miejscach publicznych

Lounge relax meble nowoczesny design przestrzeń publiczna

Designerski fotel zintegrowany z sypialnią

Futurystyczne meble do sypialni w stylu fotela

Futurystyczny projekt fotela

Projekt fotela Relax Nowoczesne meble wypoczynkowe Cocoon

Projekt krzesła wypoczynkowego

Zaprojektuj nowoczesny fotel Tompson Russia

Elegancko ukształtowane meble ogrodowe do Twojej oazy dobrego samopoczucia