Świat mężczyzn, pomysły na tatuaż

Tatuaże piłkarzy i ich znaczenie – różnorodne i religijne tatuaże

tatuaże na głowie z planetami autorstwa davida beckhama i tatuaże na szyi z różą

Body art to forma ekspresji, której ludzie używają, aby pokazać komuś swoją wiarę lub honor. Możesz dowiedzieć się więcej o charakterze danej osoby, patrząc na jej tatuaże. Trend ten od dawna jest obserwowany zarówno wśród tatuaży piłkarskich, jak i w świecie sportu. Wiele osób wykorzystuje również swoje ciała jako płótno, aby pokazać swoje emocje. Ponieważ piłkarze są również zupełnie normalnymi ludźmi, z czego większość z nas często nie zdaje sobie sprawy, oni również używają swojej skóry do eksponowania różnych dzieł sztuki.

Mainstream lub głębszy sens – tatuaże piłkarzy

kenedy tattoos zawodnik treningu piłki nożnej w chelsea na trawie

Wygląda na to, że tatuaże stały się integralną częścią życia wielu zawodowych sportowców. Każde osiągnięcie trafia na ich ciała i służy jako przypomnienie cudownych chwil minionych dni. W przeciwieństwie do zwykłego człowieka mają szansę pokazać swoje napisy w skali globalnej, co daje im motywację do ich tatuowania.

cristiano ronaldo z trickot number 7 portugalski mecz piłki nożnej

Na przykład Cristiano Ronaldo, panujący zdobywca Złotej Piłki, nie ma na ciele ani jednego tatuażu. Jest jednak wielu innych graczy z tatuażami piłkarzy, którzy nie podążają tą samą ścieżką, co Portugalczycy. Oto niektóre z nich i ich tatuaże.

Tatuaże Antoine’a Griezmanna

tatuaż antoine griezmann na przedramieniu leżącym na trawie

Jedno spojrzenie na Francuza i można wywnioskować, że uwielbia tatuaże. Na ceremonii Ballon d’Or France Football, gdzie został uznany za trzeciego najlepszego gracza na świecie, można było zobaczyć, że prawa ręka Antoine’a Griezmanna jest w dużej mierze pokryta tatuażami. Na jego prawym ramieniu widzimy dzieło sztuki z Jezusem Chrystusem.

antoine griezmann tatuaż na przedramieniu z francuskim trikotem drużynowym

Wyraża w ten sposób swoją religijną miłość, podczas gdy jego prawe dolne ramię pokrywa rysunek różańca, chmurki i gwiazdy. Ale to nie wszystko, ponieważ inicjały imion jego rodziców są uwiecznione na jego skórze jako znak jego wdzięczności za nich. Wreszcie na jego palcu jest tatuaż, który tłumaczy się jako „nadzieja” – coś, czego używa, aby inspirować swoich fanów.

Tatuaż Sergio Ramosa

sergio ramos tattoss przedramię i kostka na palcach róża i cyfry ze znakami zodiaku

Trudno będzie znaleźć obszar ciała Sergio Ramosa, który nie byłby pokryty tatuażami. Ma tatuaż za uchem, na plecach, na prawym nadgarstku, na prawym bicepsie, na biodrze, na łydce, czyli prawie wszędzie. Można by niemal powiedzieć, że jego ciało jest płótnem dla projektów graficznych i tatuaży. Na lewym bicepsie widać tatuaże Matki Boskiej i Jezusa Chrystusa, a na dolnej części pleców imiona jego brata i siostry, Mirian i Rene, wraz z cyfrą 4. W prawym górnym rogu na plecach zobacz rodzaj Zobacz diabła. Na jego przedramieniu widnieją inicjały rodziców i cyfra 7. Ta ostatnia to cyfra, którą uważa za szczęśliwą liczbę. To nie wszystko. Środkowy palec lewej ręki składa się z jego własnych inicjałów oraz inicjałów brata i siostry.

tatuaże na plecach autorstwa sergio ramosa z symbolami lwa i łapacza snów na nadgarstku

Napis na jego prawym bicepsie brzmi: „Duch umarłych”, a ten po lewej „Kłamie w pamięci żywych”. tej ziemi. Miał też wytatuowane trofeum Ligi Mistrzów na lewej łydce, która znajduje się po prawej stronie Pucharu Świata. Na prawym nadgarstku ma tatuaż, który przypomina tatuaż jego brata Miriana. Wreszcie na prawym ramieniu widać symbole takie jak krzyż, łapacz snów i pióra, a na ciele ptaka. Te tatuaże piłkarzy czynią go jednym z najbardziej wytatuowanych profesjonalnych graczy na świecie.

Tatuaż Marcelo Real Madryt

marcelo brazil real madrid z tatuażem carpe diem na przedramieniu z neymar

Marcelo jest pierwszym z trzech Brazylijczyków na tej liście, którzy są bardzo zainteresowani tatuażami. Skrzydło przypominające jego ducha jest wytatuowane na karku i za prawym uchem. Osobowość brazylijskiego lewego obrońcy doskonale oddają słowa po lewej stronie, ponieważ widnieją tam słowa „Carpe Diem”. Jeśli porównamy z tym jego styl gry, jest kimś, kto naprawdę uwielbia łapać dzień.

tatuaż na uda z trofeum ligi mistrzów jako projekt tatuażu piłkarza

Marcelo ma również anioła na plecach i krzyż na prawym ramieniu w przedstawieniu, które pokazuje jego mocne przekonania religijne. Dalej na jego wytatuowanym ramieniu, jak większość tatuaży piłkarzy, znajduje się rysunek Jezusa Chrystusa. Ma też wytatuowane na ciele imię swojego syna Enzo. Na odwrocie znajdują się również litery „M12”. Znaczenie tego tatuażu jest stosunkowo proste. M oznacza Marcelo, a 12 to numer jego koszulki dla Blancos.

Tatuaże Neymara

Neymar Błogosławiony tatuaż na plecach komiks bohaterowie spiderman krzyż i religijny tatuaż na szyi

Kolejny Brazylijczyk, który jest fanem tatuażu. Neymar ma na ciele tak wiele tatuaży, że trudno je śledzić. Niezwykłą rzeczą w dziele sztuki jest to, że lubi okazywać swoją miłość do religii. Na tricepsie lewej ręki znajduje się tatuaż „Koryntia”, nawiązujący do wersetu z Biblii. W pobliżu znajduje się pogląd Neymara na życie, ponieważ uważa, że ​​to żart, a „życie to żart” jest doskonałym dowodem jego opinii. U dołu jego lewego ramienia znajduje się tatuaż przedstawiający dwie modlące się ręce. Należą do nich kombinacja liter „fe”, co oznacza wiarę. Dostał ten tatuaż jako talizman na szczęście na Mistrzostwa Świata 2014. Na serdecznym palcu lewej dłoni wytatuowana jest korona.

tatuaż na ramieniu autorstwa neymar life to żart

Tymczasem na nadgarstku prawej dłoni widnieje imię jego siostry Rafaelli, nieco wyżej towarzyszy mu imię jego syna. Nie pominął swojej matki Nadine, ponieważ jej imię widnieje na nadgarstku jego lewej ręki. Przed wyjazdem do Barcelony z Brazylii dodał jeszcze dwa tatuaże na lewej i prawej kostce, gdzie widnieją słowa „Oousadia i Alegria”, co oznacza odwagę i radość. Na szczycie kręgosłupa uznaje łaskę Bożą, gdyż w tym miejscu znajduje się słowo „błogosławiony”. Na jego szyi widnieje napis „Tudo passa”, a w górnej części lewego ramienia pod słowem „Sorella”, co po włosku oznacza siostrę, znajduje się diament. Jest to tatuaż, który dzieli ze swoją siostrą, ponieważ ona też ma podobny, ale z tytułem „Fratello” (brat).

Tatuaże Piłkarz – David Beckham

Tatuaże na całej ręce Davida Beckhama pozującego przed basenem

Była gwiazda futbolu Manchesteru United jest obecnie bez wątpienia królem mody. Wszystko w nim emanuje klasą i nic dziwnego, że jest jedną z najbardziej marketingowych twarzy w piłce nożnej. Jeśli chodzi o sztukę ciała, Beckham nie jest zbyt nieśmiały, aby użyć jej do pokazania swoich przekonań. Na prawym biodrze ma tatuaż „Człowiek smutków”, który zrobił po śmierci dziadka.

tatuaż david beckham pod ręką z napisem miłość i ptaki

W towarzystwie chińskiego przysłowia na lewym biodrze mówi tak dobrze, jak: „Życie i śmierć mają konkretne daty, bogactwo i honor zależą od nieba”. Na lewym obojczyku widnieje imię jego córki, a liczba „VII ” , jego numer koszulki w United, jest wytatuowany na prawym przedramieniu. Na lewym przedramieniu widać jego żonę Victorię. Nawiasem mówiąc, jest to tatuaż inspirowany sesją zdjęciową Brigitte Bardot.

napis David Beckham na lewej stronie ciała tatuaż z sensem życia i śmierci

Jego lewa pierś przedstawia Jezusa z trzema synami jako niewinne dzieci, które wyciągają go z grobu. Na plecach byłego kapitana drużyny angielskiej znajdują się również liczne rysunki, w tym imiona jego dzieci Brooklyn i Romeo. Pośrodku tych dwóch imion znajduje się szkic anioła stróża, który był jego pierwszym tatuażem. Wreszcie jego ramiona wypełnione są skomplikowanymi projektami tatuaży składającymi się z kobiecej postaci, imienia jego żony Victorii w sanskrycie oraz licznych ilustracji.

Tatuaż Lionela Messiego

Leo Messi opuszcza boisko półnagi

Na koniec poświęcamy kilka linijek Leo Messiemu. Zaczynamy od magicznej różdżki na lewej nodze, gdzie widzimy dwie małe rączki, którym towarzyszy imię jego syna Thiago. Argentyńczyk również bardzo lubi swoją matkę i dlatego wytatuował jej twarz w lewym górnym rogu pleców.

lionel messi tatuaż na nodze z numerem 10 na boisku

Uderzający wzór tatuażu z koszulką z numerem 10 można zobaczyć na łydce jego prawej nogi. Jego ostatnie napisy mają motyw religijny, który można zobaczyć na jego prawym ramieniu. Różany tatuaż owija się wokół jego łokcia, a przedstawienie Jezusa Chrystusa uzupełnia obraz. To jest na samej górze i nadaje mu imponujący ogólny wygląd.