Makijaż

Nałóż cień do powiek i makijaż w zależności od kształtu i wielkości oczu

Prawidłowy makijaż oczu – efekt przydymionych oczu – dolna powieka

Powszechnie wiadomo, że oczy odzwierciedlają duszę. Cienie i makijaż często są najlepszymi przyjaciółkami i pomocnikami kobiet, które chcą podkreślić swoje naturalne piękno i charakter. Można rozpoznać różne kształty oczu i nie wszystkie końcówki do makijażu są odpowiednie dla wszystkich kształtów oczu i twarzy. Jak więc właściwie umalować oczy? Jaki jest najlepszy sposób na podkreślenie kształtu moich oczu? W tym artykule wyjaśniamy za pomocą kilku zdjęć, jakich podstawowych zasad makijażu należy przestrzegać. Przy zamówieniu wyposaż się w dużo cierpliwości i wypróbuj wszystkie sugestie, aż znajdziesz najlepszy wariant (lub warianty) dla siebie.

Cienie i makijaż: wskazówki dla początkujących

make up Prawidłowo nałóż makijaż – triki z lekkim makijażem kącików oczu

Aby makijaż utrzymał się dłużej, jako bazę nałóż jasnobeżowy cień do powiek. Nie zapomnij o tym Cienie i makijaż przede wszystkim gra, sztuczka ze światłem. Poprzez podkreślenie niektórych obszarów twarzy i powiek powstaje iluzja światła i otwartych oczu.

Prawidłowy dobór cieni i makijażu

Makijaż Makijażowy cień do powiek podkreśla zewnętrzny kącik oka

Jak nakładać cień do powiek? Jasne, jasne cienie optycznie otwierają oko i uwydatniają wybrane obszary. Aby odepchnąć powiekę, użyj ciemniejszego cienia do powiek. Z reguły tworzą 3 strefy oka – wewnętrzny kącik oka, górna powieka i zewnętrzny kącik oka.

make up tricki kącikiem oka nałóż cień do powiek-pędzlem-ciemny

W ten sposób podkreślisz swoje oczy, a Twoje spojrzenie będzie bardziej otwarte i jaśniejsze: nałóż ciemniejszy odcień w wewnętrznym kąciku oka i rozświetlacz pod łukiem brwiowym. Efekt działa również z różnymi kolorowymi cieniami do powiek.

Wewnątrz oczu prawidłowo nałóż makijaż Porady-makijaż kształt oczu

W przypadku makijażu oczu obowiązuje zasada: Podkreśl wewnętrzny kącik oka szerokim odstępem za pomocą eyelinera lub ciemnego cienia do powiek. Podkreśl zewnętrzny kącik oka wąskimi oczami, nakładając eyeliner od środka oka.

Makijaż kocie oczy

Kocie oczy górna powieka makijaż cień do powiek czarny eyeliner pull

Za pomocą pędzla nałóż makijaż ze złotym pyłem na ruchomą powiekę, załamanie powieki oraz wewnętrzny kącik oka. Pociągnij pokrywkę na zewnątrz i narysuj pędzelkiem cienką linię w załamaniu pokrywki, tak aby powstał mały trójkąt. Ostrożnie pomaluj górną powiekę cieniem.

Podkreśl środek oka lub załamanie powieki

pomysły na makijaż-makijaż-nałóż zagniecenie-narysuj eyeliner

Makijaż w kształcie banana 

Propozycje makijażu trików makijażu oczu - nałóż ciemne cienie pod oczy

Podkreśl zewnętrzny kącik oka

Wskazówki dotyczące makijażu oczu Makijaż Zastosuj cień do powiek w kształcie oczu

Podkreśl oba kąciki oczu – na środek oka nałóż jasny cień

Makijaż ciemny cień do powiek-na całą powiekę-za pomocą pędzelka