Architektura, aranżacja wnętrz

Nowoczesna chata o zrównoważonym designie

Zaprojektowany przez Fabio Galeazzo

Nowoczesna zrównoważona chata

Projektant Fabio Galeazzo przekształcił opuszczoną starą chatę w nowoczesny dom artystyczny. Położony w słonecznym Sao Paulo w Brazylii, ten mały, przytulny dom oferuje niepowtarzalny klimat dzięki nowemu wnętrzu i elewacji. Dach pokryty jest zielonymi dachówkami termicznymi, które chronią przed upałem. Stary budynek nie mógł wytrzymać dodatkowego ciężaru, dlatego zbudowano nową konstrukcję z bambusa.

Artystyczna fasada – chata o zrównoważonym designie w Brazylii

 nowoczesna-fasada-artystyczna

ten Chata o zrównoważonym designie jest niewielka, a drewniana konstrukcja pozwala wtopić się w otoczenie. Aby projektowi nie zabrakło indywidualności, architekt Fabio Galeazzo postanowił przekształcić fasadę i ściany we wnętrzu w swoistą wystawę sztuki. Ściany pomalowane są wieloma figurami geometrycznymi w różnych kolorach i tworzą wesołą i przytulną atmosferę. Zainspirowana artystką Tarsila do Amaral, ta nowoczesna fasada o odważnych kolorach zachwyca innowacyjnym designem.

Ekscytujący design – chata o zrównoważonym designie

okrągłe regały salon

ten Chata o zrównoważonym designie posiada również podwórko z przytulnymi miejscami do siedzenia. Zastosowano tam naturalne materiały, aby stworzyć spokojną atmosferę sprzyjającą relaksowi. Kuchnia jest połączona z grillem na zewnątrz, co zapowiada wiele przyjemnych kolacji z rodziną i przyjaciółmi. Ale nawet jeśli ta nowoczesna kabina z zewnątrz wygląda jak galeria sztuki, to wnętrze robi jeszcze większe wrażenie – jest urządzone podobnie jak na zewnątrz, ale dodaje kilka dodatkowych akcentów. Wnętrze składa się z jednego pokoju, który charakteryzuje się oryginalnymi drewnianymi meblami i odważną kolorystyką. Większość mebli ma nietypowe kształty i została bogato zdobiona. ten Chata o zrównoważonym designie  to przykład na to, jak dzięki kreatywności i wyobraźni można całkowicie przekształcić nawet mniejsze budynki.

KH Christova

Ekscytujący pomysł na projekt – zegar ścienny jako dekoracja

nowoczesny wewnętrzny zegar ścienny

nowoczesna kolorowa jadalnia

zrównoważony design stół jadalny

kolorowa dekoracja ścienna

kolorowe ściany salonu

Nowoczesne malowanie ścian

jasny salon

Nowoczesna chata z ogrodem

nowoczesne meble ogrodowe do chaty

Mała łazienka o minimalistycznym designie

mały projekt łazienki

nowoczesna chata ze szklaną fasadą

nowoczesna drewniana chata ścienna

elegancki stolik kawowy

ozdobny stolik kawowy

nowoczesne oświetlenie i kolorowe krzesła w części dziennej

nowoczesny żyrandol oświetleniowy