Makijaż

Jak szybko stać się piękną rano? – 10 wskazówek dotyczących nakładania makijażu

Porady-do-nałożenia-makijażu-na-poranne-szybkie-dokładne-lustrzane

Bardzo ważne jest, aby każda kobieta rano mogła szybko nałożyć makijaż. Jest to szczególnie ważne, ponieważ trzeba się spieszyć do pracy i robić tysiące rzeczy we wczesnych godzinach porannych. Zwykle robienie siebie pięknymi zajmuje zbyt dużo czasu. Ale jak możemy rozwiązać ten problem? Tu jest kilka Porady dotyczące makijażu dla niej…

Przydatne wskazówki dotyczące nakładania makijażu pomogą Ci wcześnie rano

Porady akcesoria zestaw do makijażu do wyboru w wielu rozmiarach

Jeśli lubisz spać rano, zdecydowanie nie masz czasu na makijaż. Nawet jeśli byłeś kobietą, która budzi się w chwili, gdy włączy się budzik, bardzo możliwe, że nie znosisz marnować czasu przed lustrem rano.

Bez względu na przyczynę, jasne jest, że rano nakładanie makijażu powinno być szybkie. Dlatego wieczorem przygotowujesz wszystko, czego potrzebujesz. To byłby twój podkład, puder, cień do powiek, kohl, tusz do rzęs, szminka lub błyszczyk. Zrób to szybko, ale precyzyjnie i bezpiecznie.

To bardzo ważne: twój makijaż powinien pasować do twoich ubrań. Zanim zrobisz makijaż, zdecyduj, w co się ubierzesz. Zieleń potrzebuje ciepłych kolorów jak brzoskwinia, złoto, miód. Szarość: możesz zrobić wszystko – od klasycznej czerwieni po pastelowe kolory. Jeśli masz zamiar ubrać się na biało – podkład nie powinien być zbyt ciemny. Lepiej używać jaśniejszych kolorów. Nie nakładaj makijażu na oczy zbyt ciemne i błyszczące! Delikatny brąz, szary lub niebieski najlepiej komponują się z białymi ubraniami. Trzeba zwrócić uwagę na czerwień – wtedy oczy należy dyskretnie umalować. Kolor czarny jest bardzo neutralny – możesz zrobić prawie wszystko – na przykład zrobić lekki podkład, użyć czerwonej szminki lub użyć zimnych kolorów.

Oto krótkie kroki, które możesz wykonać wcześnie rano.

Porady dotyczące makijażu – najważniejsze kroki

Wskazówki dotyczące nakładania tuszu do makijażu oczu w kolorze niebieskim

Krok 1: dokładnie umyj twarz i nałóż na nią krem ​​na dzień.

Krok 2: nałóż balsam na usta.

Krok 3: jeśli masz wystarczająco dużo czasu, stań na chwilę przed otwartym oknem – to Cię obudzi.

Krok 4: Porady dotyczące makijażu – Nałóż podkład. Zacznij od środka twarzy na zewnątrz. Nie zapomnij swojej szyi.

Krok 5: nałóż makijaż tak jak podkład. Na koniec nie zapomnij o krawędziach – na brodzie i linii włosów nie powinno być widocznej granicy. Jeśli masz zaczerwienienia lub pryszcze – ukryj je korektorem. Potem przychodzi matowanie z proszkiem. Zrób to za pomocą pasującego pędzla.

Krok 6: nałóż eyeliner lub kohl. Jeśli nie masz doświadczenia, lepiej pominąć tę procedurę. Potrzeba czasu i można ją zastąpić pięknymi cieniami i rzęsami.

Wskazówki dotyczące nakładania makijażu – Jak szybko stać się piękną?

Wskazówki dotyczące nakładania makijażu na pomysły na jutro

Krok 7: nałóż cień do powiek. Upewnij się, że dobrze pasuje do kształtu twoich oczu. Zalecamy używanie pastelowych kolorów. Jeśli nie używałeś kohl, możesz nałożyć ciemniejszy cień do powiek w zewnętrznym kąciku oka, a następnie rozsmarować go na brwiach.

Krok 8: Tu zaczyna się tusz do rzęs. Należy uważać, aby cieńsze włoski nie sklejały się ze sobą. Kiedy skończysz, pozwól najpierw wyschnąć rzęsom.

Krok 9: Nałóż róż dużym pędzlem i rozsmaruj w kierunku skroni.

Krok 10: nałóż dyskretną szminkę. Jeśli masz nieprawidłowy kształt, możesz go wcześniej skorygować ołówkiem.

Z tym szybkim Porady dotyczące makijażu możesz spokojnie pojawić się w pracy. Jeśli zamierzasz spędzać cały dzień na dworze, włóż do torebki szminkę i puder. Możesz szybko zareagować, jeśli zrobi się ciepło, a na skórze pojawią się krople lub jeśli szminka się ściera.

Tipsy pędzle do makijażu nakładają naturalny wygląd