Meble

Oryginalne grzejniki do pokoju dziecięcego od Aeon

nowoczesny grzejnik do pokoju dziecięcego-kolorowy

Projekt Grzejniki do pokoi dziecięcych powinien oferować funkcjonalność i wygodę, ale też być miłym dodatkiem do wnętrza. Aeon ma model, który łączy wszystkie te cechy – a nawet ma więcej do zaoferowania niż się spodziewano. Zbudowany z kilku pionowych rurek ozdobionych kilkoma kulami – konstrukcja grzejnika „Abacus” świetnie sprawdzi się zarówno w pokoju młodzieżowym, jak i nowoczesnym salonie.

Grzejniki do pokoju dziecięcego – kolorowe wzory

projekt grzejnika w kolorze czerwonym;

Elegancki grzejnik jest wąski, ale długi i można go przymocować do ściany. W ten sposób można zaoszczędzić miejsce. Projekt Grzejniki do pokoi dziecięcych jest oferowany w różnych wersjach – z czerwonymi kulami do minimalistycznego wyposażenia iz kolorowymi kulami – dla przyjaznego i zachęcającego wystroju pokoju młodzieżowego. Istnieje nawet opcja oferowania kul w złotym kolorze. W zależności od wystroju wnętrza ten nowoczesny grzejnik może stanowić prawdziwą atrakcję w pomieszczeniu.

Grzejniki do pokoju dziecięcego ze zintegrowanym oświetleniem

Zintegrowane z grzejnikiem oświetlenie do pokoju dziecięcego

Zawsze ważne jest, zwłaszcza dla małych dzieci, aby temperatura w przedszkolu była stała. Na przykład możesz stworzyć przytulny plac zabaw z dywanem i kaloryferem. Wybierz raczej kudłaty dywan, który zapewni maluchom ciepło. Grzejnik hydrauliczny firmy AEON z pewnością ucieszy zarówno dzieci, jak i rodziców – i ma jeszcze jedną miłą cechę – a mianowicie, że kule mogą świecić w ciemności.

Złote akcenty w projekcie

Liczydło grzejnikowe-złota kula

Nowoczesne grzejniki do pokoi dziecięcych

Pomysł na projekt grzejnika młodzieżowego