ślub

Wakacje na plaży w podróży poślubnej – 5 rajskich miejsc podróży

Matira-Plaża-Bora-Bora-model-plaża

Jeśli słońce, piasek i morze, a także surfing i snorkeling to Twój pomysł na idealny miesiąc miodowy, powinieneś rozważyć następujące miejsca. Lot pierwszą klasą zabierze Cię na Wakacje na plaży w miesiąc miodowy do raju, który oferuje wszystko od twoich romantycznych pomysłów.

5 miejsc na idealne wakacje poślubne na plaży?

Britishe-Virgin-Islands-plaża-zdjęcie-miesiąc miodowy

Jeśli Ty i Twój przyszły mąż jesteście już zestresowani licznymi przygotowaniami do ślubu, zostawcie ich na razie na bok i zacznijcie planować swój miesiąc miodowy.

Życie razem z niezapomnianym Wakacje na plaży zaczynają się w miesiąc miodowy

bermudy-domy-woda-wakacje-miesiąc miodowy

Sam pomysł, że cała ciężka praca w końcu zakończy się w jednym z tych rajów, sprawi, że wybór odpowiednich dekoracji stołu i kwiatów będzie o wiele przyjemniejszy.

1. Plaża Matira, Bora Bora

żółw-pływanie-Punta Matira-miesiąc miodowy

Kiedy chcesz romantycznego miejsca na odpoczynek i? Wakacje na plaży w miesiąc miodowy pomyśl, może wyobrażasz sobie długi chodnik, który prowadzi do twojego osobistego bungalowu nad oceanem. Dach jest zrobiony ze słomy, a chata hotelowa sprawia, że ​​czujesz się jakbyś opuścił rzeczywistość. Prawdopodobnie marzysz o wakacjach w Polinezji Francuskiej na plaży Matira w Bora Bora. Wiele kurortów na tej wyspie miłości oferuje opcję nurkowania z rurką prosto z werandy lub patio z powrotem na plażę na spacery po białym piasku. Życie nocne jest raczej spokojne z przyjemną muzyką na żywo i kameralną atmosferą dla nowożeńców.

2. Plaże Cambridge, Bermudy

cambridge-wyspa-jacht-morze-zdjęcie-land

Cambridge Beaches Resort zapewnia, że ​​odkryjecie się na nowo. Przyciągają zarówno młode, jak i starsze pary. Jeśli zdecydujesz się zarezerwować kabinę w Cambridge, zachęcamy do odkrywania prywatnych plaż prywatnej wyspy zwanej Bermudami. Ty i Twój nowy mąż przeżyjecie w tym wiele niezapomnianych chwil Wakacje na plaży w miesiąc miodowy doświadczenie podczas spaceru po jednej z czterech plaż (Long Bay Beach, Morning Beach, Turtle Cove Beach i Pegem Beach). Jeśli jesteś miłośnikiem przyrody, z pewnością zainteresuje Cię fakt, że Bermudy mają również do zaoferowania rezerwat przyrody Spittal Pond, którego wyjątkowej przyrody nie możesz przegapić podczas miesiąca miodowego. Ogólnie rzecz biorąc, ta osada z domkami jest przeznaczona dla Wakacje na plaży w miesiąc miodowy zapewnij pełny romans i odeślij Cię do domu przygotowanego na nowe życie rodzinne.

3 maja Khao Beach, Tajlandia

mai-khao-plaża-palm-piasek-morze

Plaża Mai Khao jest jednym z najspokojniejszych, najbardziej dziewiczych miejsc turystycznych w Phuket w Tajlandii. Jest spokojnie i na pewno wolny od przesadnego życia nocnego, z którego większość par chce uciec podczas romantycznego miesiąca miodowego. Plaża nadal zachwyca swoją naturalnością, jednocześnie z dumą prezentując brak pustynnej nocy i turystycznego życia. Celem tego celu podróży jest cieszenie się życiem w jego najbardziej naturalnym środowisku. Podczas Wakacje na plaży w miesiąc miodowy nie znajdziesz nastolatków wypełniających plażę podczas letnich wakacji. Jego nieskazitelny status sprawia, że ​​jest idealny do ucieczki od stresującego życia codziennego.

4. Wyspa Manda, Kenia

manda-wakacje-miesiąc miodowy-palm-łódź

Nie ma na to bardziej odosobnionego miejsca Wakacje na plaży w miesiąc miodowy jako Manda Bay. Na wyspie znajduje się 16 chat, 14-kilometrowa, zaciszna plaża i piękny zarośla na wybrzeżu. Wszystko to należy do Kenii. Ponadto wyspa Manda jest niezaludniona i czeka na Ciebie boso. A jakby rajskie, piękne plaże nie wystarczały, resort oferuje również basen, idylliczną czytelnię, centrum sportów wodnych i osobiste lądowisko. Ale nie martw się. Nie potrzebujesz własnego samolotu, aby dostać swój idealny Wakacje na plaży w miesiąc miodowy aby móc się cieszyć. Oferowane są również safari i loty widokowe, a także można zobaczyć dziedzictwo kulturowe sąsiednich wysp.

5. Virgin Gorda, Brytyjskie Wyspy Dziewicze

obraz hotelu na plaży z dziewiczą wyspą gorda

Gorda jest trzecią co do wielkości ze wszystkich wysp tworzących Brytyjskie Wyspy Dziewicze. Ma jednak tylko 15 km długości. Rozważ to miejsce docelowe dla swojego Wakacje na plaży w miesiąc miodowy wybierz, będziesz mógł odpocząć na zacisznych plażach, cieszyć się wolnym tempem codziennego życia, odkryć baseny pływowe i wyruszyć na tajemnicze ścieżki i szlaki. Możesz być również pewien, że ty i twój mąż będziecie mieć ze sobą dużo czasu. Wyjątkowe bary na plaży i pyszne restauracje sprawią, że odwiedzisz wyspę po Wakacje na plaży w miesiąc miodowy być usatysfakcjonowanym i wypoczętym.

Plaża Matira – palmy, spokój i szczęście

matira-plaza-obraz-palm-morski-piasek

Nieskażona przyroda Bermudów – Cambridge

cambridge-plaża-powietrze-zdjęcie-morze-miejsce docelowe

Mai Khao – luksus pod słonecznym niebem

mai-khao-hotel-picture-luksusowy-basen

Mai-Khao-hotel-zdjęcie-plaża-komfort

Manda-Bay-wakacje-dziewczyny-plaża-hotel

manda-bay-air-photo-island-destination