ślub

Tajskie wesele pełne tradycji i magicznej atmosfery

a-tajski-ślub-jesień

Dziś przedstawiamy Wam ciekawe wesele, pełne tradycji i bogactwa kulturowego. Chodzi o to, że Tajskie wesele Jo i Bo, która odbyła się w domu rodziców panny młodej w stolicy Tajlandii i trwała całe dwa dni. Odzwierciedlał tradycje Tajlandii, ale zawierał także kilka zachodnich detali. Spójrz.

Tradycyjne tajskie uroczystości weselne

świętujemy tajskie wesele

Do szatni wybrano tradycyjne stroje tajskie. Do atmosfery podczas Tajskie wesele Aby było jak najbardziej przytulnie, para młoda zdecydowała się na brunch w ogrodzie, co przeciwstawiało się romansom. Wybrane kolory to złoty, zielony, bursztynowy i jasnoszary. Ta kombinacja kolorów stworzyła wspaniały urok, a suknia panny młodej jest po prostu cudowna. Zobacz zdjęcia z Tajskie wesele i daj się oczarować magii, którą emanuje.

Świętuj magicznie tajski ślub

Tort-Weselny-stół-gość-z-przysługami

Gości bawi tradycyjna muzyka w Tajlandii oraz przysmaki z tego regionu Azji. W końcu Europejczycy biorą za żonę Tajkę, a ich rodzina powinna odnieść najpiękniejsze wrażenie kraju i jego mieszkańców. Nie tylko tradycyjny strój powinien być odpowiedni, ale również droga od pana młodego do domu rodziców panny młodej powinna być autentycznie popularna i bezbłędna. Dekoracja w domu jest imponująca i magicznie piękna, a dwoje ludzi jest promiennie szczęśliwych obok siebie na tajskim weselu.

przed-ołtarzem-dekoracja-stołu-tajskiego-wesela

W otoczeniu mnichów buddyjskich 

Thai-Jesienny-Ślub-Panna Młoda-Panna Młoda

Rodzice cieszą się z dzieci

Buddyści-małe-chińskie-garnki

Magiczny rytuał małżeństwa

tradycyjna-muzyka-i-festiwale-jesienią

Kroki, aby odebrać pannę młodą

Ołtarz-tajski-ślub-tradycyjny-świętuje

Triumf miłości