Jadalnia, meble

Meble plastikowe – po prostu fantastyczne!

Zaprojektowany przez JSPR

ekscytujący projekt mebli - białe meble-jadalnia

JSPR to duńska firma zajmująca się projektowaniem wnętrz założona przez Jaspera van Grootela w 2005 roku. Ukończył Akademię Projektowania w Eindhoven, kierowaną przez architekta Oscara Penyę, a wkrótce potem założył własną firmę. Od tego czasu prezentuje wysokiej jakości wzornictwo i innowacyjną kreatywność. Meble to ciekawa mieszanka różnych stylów i materiałów, co zawsze owocuje niepowtarzalnym designem.

Meble plastikowe są przeprojektowywane przez JSPR

ekscytujący design - klasyczne meble gumowe

JSPR jest głównie z ich Meble plastikowe Kolekcja znana. Jasper von Grooter sam stworzył te nowoczesne meble. Zaczął projektować kolekcję w 2005 roku i co roku dodawał nowe meble. Wszystkie meble zaprojektowane są w stylu klasycznym, ale wykonane z oryginalnego materiału. Każdy mebel z Meble plastikowe pokryta jest grubą warstwą gumy. Sama guma jest wysokiej jakości i wykonana w specjalnej technologii JSPR. Jest to miękki, ale jednocześnie wytrzymały i bardzo elastyczny materiał. Zapewnia komfort i jest trwały.

Klasyczno-nowoczesny? Nowe plastikowe meble

nowoczesne meble z tworzyw sztucznych

ten Meble plastikowe Kolekcja składa się z kilku wzorów. W ofercie kilka modeli krzeseł, leżaków, stołów, ławek i pudełek, lampa, sofa z poduszkami, a nawet świeczniki. Każda sztuka jest pokryta gumą i dostępna w dowolnym kolorze. Do wyboru są projekty jedno- lub wielokolorowe. Wersja monochromatyczna wygląda niesamowicie i przypomina bardziej rzeźbę niż mebel. Możesz korzystać z całego salonu i jadalni z Meble plastikowe z kolekcji. Klasyczne wnętrze zostało przeprojektowane i nadane nowemu wyrazowi.

KH Christova

Sofa plastikowa - czerwona

ciekawy design mebli – biały stół

ciekawy design - biały stół

Dekoracja na niebieskim krześle

krzesło niebieskie - detal

nowoczesne meble w kolorze białym do salonu

nowoczesne meble do salonu