Fryzury, męski świat, moda i styl

Stylizuj nowoczesne wąsy – 7 aktualnych fryzur na zarost na pierwszy rzut oka

wąsy style pomysły najlepsze style fryzury zarost broda chris hemsworth

W tym poście przedstawimy Ci siedem nowoczesnych stylów zarostu, które przydadzą się, gdy będziesz chciał stylizować wąsy. Należą do nich luźno ukształtowane wąsy i brody, które bawią się kontrastami, kozia bródka przypominająca wąsy Menjou, a nawet poplamiona broda. To wszystko jest dowodem na to, że jeśli w ogóle chcesz zapuścić zarost, możesz nosić wiele różnych stylizacji niezależnie od genetyki i pełności.

Stylizuj akcentowane wąsy

pielęgnacja zarostu z akcentem w stylu wąsów henry cavill pominenter

To wąsy zaakcentowane paskiem ze wszystkich stron lub tylko podbródek, jeśli chcesz. Wyróżnia go również znacznie bardziej krzaczasta górna warga, co widać tutaj z Henrym Cavillem na tym zdjęciu. Po prostu ustaw trymer do brody na niższy poziom. Zacznij od 2 lat i pracuj do tyłu, aby uzyskać swobodny wygląd podbródka i policzków.

broda wąsy stylowe nowoczesne okulary przeciwsłoneczne johnnny depp

Następnie możesz stylizować wąsy, zaczynając od wyższego poziomu, na przykład 4. W ten sposób uzyskasz dłuższe wąsy, jak w tym przykładzie. Również oczyść wąsy za pomocą nożyczek do wąsów, aby zachować pożądaną długość.

Zaakcentowana broda

lebron james z cienkimi wąsami i brodą kurtką przeciwsłoneczną

Przeciwieństwem powyższych wąsów jest zaakcentowana broda z pełniejszym podbródkiem i policzkami oraz krótkim wypielęgnowanym szpikulcem. LeBron James, który również doskonale robi wszystko inne, nosi ten look w jaskrawych kolorach. Musisz wymodelować wąsy, gdy jeszcze rosną i przyciąć je, aby wyglądały na zadbane i zgrabne. Możesz jednak użyć trymera do przycięcia obszaru nad górną wargą, używając na początek ustawienia 2 lub 3. Aby zobaczyć, jak głęboko chcesz się zagłębić, po prostu nie możesz w pełni się ogolić.

Stylizuj wąsy śmieci!

brudna wąsy dacre montgomery smoking biała muszka elegancka fryzura

Dacre Montgomery nosił niezwykle krótkie wąsy do Emmy i wygląda na to, że nawet zgolił górną i dolną część twarzy, aby stworzyć efekt Johna Watersa. Choć pełniejsze niż wygląd Watersa, te wąsy dodają twarzy subtelnego i stylowego akcentu. Najlepiej to zrobić również za pomocą mniejszego, bardziej szczegółowego trymera, którego możesz do tego użyć. Styl jest wizualnie polaryzujący, gdy nosisz go z odpowiednim strojem. To powiedziawszy, powinieneś postarać się, aby reszta swojego wyglądu była tak samo prosta (patrz Prosto, świeżo ścięte włosy Montgomery’ego).

Rodzaj wąsów

okulary przeciwsłoneczne w stylu wąsów zayn malik

Podczas gdy normalnie nie przyłapałbyś nas na popieraniu wąsów, jeśli chodzi o Zayna Malika, my tego nie robimy. Należy go pochwalić za prawie wszystko, co obecnie robi ze swoimi włosami i brodą. Naszym ulubionym ostatnio był ten lekko zaakcentowany wąsik, który być może urósł o kilka dni dłużej niż reszta jego wąsów, co w związku z tym stanowi subtelne stwierdzenie.

Kozia bródka

brad bitt kozia bródka z wąsami łączą styl celebrytów

Brad Pitt może w tym przypadku stylizować swoje wąsy, dodając dobrze ukształtowaną kozią bródkę. Prawdopodobnie widziałeś również, jak Hugh Jackman również doskonale i często nosił tę kombinację. To świetna opcja, jeśli nie możesz zapuścić włosów na policzku, ale wolisz nie nosić całego Waltera White z wąsami. Aby zrobić to prawidłowo, będziesz potrzebować również pełnej głowy na całym obszarze podbródka.

Poplamiona broda

okulary przeciwsłoneczne balvin z jasnymi wąsami i brodą

Jeśli uważasz, że nie jesteś dobrym kandydatem do włosów na twarzy, sprawdź J Balvin lub Justin Bieber. Oboje po prostu wykorzystują każdą okazję, aby ich twarze wyglądały świetnie pomimo niewielkiego zarostu. Jednak postępuj zgodnie z tą samą zasadą, jak w przypadku mężczyzny z pełniejszą brodą. Utrzymuj krawędzie w czystości, tak jak robi to J Balvin. Nawet nad jego policzkami widzimy wyraźną linię, która przechodzi w bokobrody. Aby to zrobić, upewnij się, że golisz wszystko w typowych granicach, nawet jeśli nie możesz całkowicie pokolorować pomieszczenia. Jeśli próbujesz zapuścić grubszą brodę, wiedz, że genetyka prawdopodobnie nie będzie po twojej stronie. Ale są takie sposoby, które mogą sprawić, że broda będzie wyglądać atrakcyjnie.

Gładkie golenie

pielęgnacja ogolonej twarzy bruce willis z wyglądem brody i bez niej

Czysta, ogolona twarz zawsze może być rewolucyjną decyzją. Warto jednak tutaj wspomnieć, że w dzisiejszych czasach wszyscy tak bardzo skupiają się na zarostu, że często zaniedbujemy tę opcję. Tak więc, podobnie jak golenie głowy, całkowite usunięcie zarostu jest kolejną możliwą opcją stylizacji.

broda wąsy połączenie stylowy nowoczesny tom hardy

Zaczynanie od nowa i dorastanie do nowego stylu lub noszenie przez jakiś czas gołej twarzy – to może być dobry wybór. Ale upewnij się, że golisz się bezpiecznie i prawidłowo oraz przestrzegasz zasad higieny maszynki do golenia. W ten sposób gładko ogolona twarz jest chroniona przed podrażnieniami, infekcjami i wrastaniem włosków.