Zmniejszać

Schudnij bez diety – nie bądź głodny, ale schudnij

zdrowe odżywianie jest przykładem dla kilku osóbJeśli masz problemy z dietą w kółko, mamy dla Ciebie kilka świetnych pomysłów Schudnij bez diety i odchudzanie bez ciągłego uczucia głodu.

Odchudzanie bez diety obejmuje tzw. dni relaksu – dni pełnego jedzenia i dni głodu

schudnąć bez diety gruszka jabłko cytryna detoksykacja

Dni Zadowolonego Żywienia są odpowiednie dla osób, które nie wybrały jeszcze odpowiedniego planu żywieniowego lub nie chcą całkowicie zmienić swoich dotychczasowych nawyków żywieniowych. Osiągnięty efekt „odchudzania” pojawi się już niedługo. Poczucie sytości może być tylko zaletą. Zaleca się, aby wybrać takie dni detoksykacji dwa do trzech razy w tygodniu. Dzienne spożycie kalorii wynosi od 700 do 1000. Uważaj na płyny – pij herbatę, świeży sok i wodę. Nie może być mniej niż 2 litry dziennie. Pierwsza propozycja to Flesich (400 g) i świeże warzywa (800 g) podzielone na 4-5 posiłków. Nie dodawaj soli. Dozwolona jest szklanka niskotłuszczowego napoju mlecznego przed snem. Drugi pomysł na Schudnij bez diety pozwala na spożycie 500 gramów owoców morza i 800 gramów warzyw gotowanych na parze. Kolejny dzień relaksu może zawierać 1-2,5 kg owoców w połączeniu z 300 ml niskotłuszczowego jogurtu. Ponownie zalecane są tutaj cztery posiłki.

Odchudzanie bez diety można osiągnąć za pomocą detoksykacji

schudnąć bez uczucia głodu odpoczynek układu jelitowego

Czwarty wariant pozwala na zjedzenie 800 gram truskawek, malin lub wiśni z niskotłuszczowym twarogiem. Możesz nadal pić kawę, ale powinieneś unikać cukru. Nie zapomnij o wodzie – to jedyny sposób na efektywne spalanie tłuszczu. Na szczęście dni głodu nie mają nic wspólnego z głodem. W rzeczywistości można dużo zjeść w ciągu dnia. Cechą szczególną jest to, że może to być tylko jeden produkt spożywczy. W ten sposób przewód pokarmowy rozluźnia się. Wykonywanie tego schematu raz w tygodniu wystarczy. Główną zasadą jest picie wody i herbaty. Spożywanych kalorii wynosi od 500 do 900 dziennie. Nasze sugestie to znowu cztery. Do wyboru arbuz, 1,5 kg jabłek, 6-7 bananów i 1,5 litra niskotłuszczowego napoju mlecznego. Szukając dobrego planu żywieniowego, nigdy nie należy zapominać o wielu zaletach zdrowego odżywiania! Powodzenia z Schudnij bez diety!

Osiągnij idealną sylwetkę, uzyskaj szczęśliwy jasnozielony żółty