Zegarek na rękę

Najnowszy oszałamiający zegarek z kolekcji Senna firmy Hublot

Bransoletka zegarek-design kolekcja-senna hublot wersja złota-mp-06

Nawet 19 lat po śmierci Ayrton Senna rzuca cień. Nazywany najlepszym kierowcą wyścigowym, wygrał trzy mistrzostwa świata Formuły 1 z McLarenem, zanim jego życie i kariera zostały tragicznie przerwane w wieku zaledwie 34 lat. Jednym z tych, którzy utrzymali przy życiu legendę Senny, jest szwajcarski zegarmistrz Hublot, który teraz stworzył kolejną serię zegarków na cześć wielkiego kierowcy wyścigowego. Najnowszy zegarek Kolekcja Senna od Hublot to MP-06, o którym mówi się, że jest najbardziej skomplikowany do tej pory.

Nowa seria w kolekcji Senna od Hublot

Nowoczesna kolekcja zegarków Ayrton Senna-Hublot Gold Titanium Black PVD Titanium

Producent otrzymał błogosławieństwo od siostry Senny Viviane na produkcję zegarka. To czwarty z Kolekcja Senna od Hublot. Ich poprzednicy to odnoszący sukcesy Big Bang Senna (2007), Big Bang Foudroyante Senna (2009) i King Power Ayrton Senna, który został wydany podczas Grand Prix 2010 (byłyby to 50. urodziny Senny)..

Hublot MP-06

Nowa seria-Senna Collection-Hublot zegarek na rękę tytanowy złoty 18k

Nowy zegarek Kolekcja Senna od Hublot, MP-06 Senna to mechanizm tourbillon składający się ze 155 pojedynczych części i 5-dniowego wskaźnika rezerwy chodu. Walizka skrzyni ładunkowej ma logo Senna na godzinie 9 na szafirowej tarczy.

Zegarek na rękę z kolekcji Senna w kolorze różowego złota

zegarek na rękę z Hublot-MP 06-Ayrton Senna-King-Gold wersja

Otrzymasz nowy zegarek od Kolekcja Senna od Hublot opcjonalnie w złocie, tytanie lub czarnym tytanie PVD. Jednorazowo wyprodukowano tylko 41 sztuk, jest też malutka replika hełmu Senny.

Imponujący projekt opakowania zegarka

Prezentacja projektu opakowania Senna Collection-Hublot-zegarki MP-06

„Jesteśmy dumni, że Hublot Od tak dawna jest naszym partnerem i jesteśmy zaszczyceni, że wybrali kolekcję Senna, aby zaprezentować swój nowy, wyjątkowy design i technologię zegarków – mówi Bruno Senna, siostrzeniec Senny, podczas odsłonięcia nowych zegarków w siedzibie Hublot w Szwajcarii . „Świętowanie zwycięstw i tytułów Ayrtona za pomocą tak wspaniałej i wyjątkowej kolekcji jest wyjątkowe”.

Hublot limitowane zegarki kolekcja Senna mp-06 złoty tytan

Dyrektor zarządzający Ricardo Guadalupe dodaje: „To zaszczyt i przywilej powitać Bruno w naszej firmie w Szwajcarii. Jest doskonałym rzecznikiem zapierających dech w piersiach osiągnięć, jakie jego matka i cała rodzina Senna robią w Brazylii. Cieszymy się, że nasze wsparcie, a także wielu przyjaciół i partnerów, pomaga w ich wysiłkach, aby zapewnić milionom dzieci edukację, której potrzebują do lepszego życia i lepszej przyszłości.

Zegarki z kolekcji Ayrton Senna

Senna Collection-Hublot MP-06 3 designerskie zegarki luksusowe wykończenia

MP 06 z tytanu

Hublot ayrton-senna zegarek na rękę luksusowa edycja-czarny PVD-tytan

Ayrton Senna Collection Zegarki Hublot Luxury Edition Titanium

Tarcza z logo Senna

Projekt zegarka na rękę-logo Senna-czarna szafirowa tarcza

Senna zegarek na rękę-mechanizm Hublot MP-06 mechanizm tourbillon, poszczególne części

designerski zegarek limitowana kolekcja Senna-Hublot w złocie-18k mp-06

Projekt zegarka na rękę z kolekcji Titan Hublot MP 06 Senna