zdrowe odżywianie

Jedz zdrową dietę z tymi 10 produktami

jedzenie zdrowe odżywianie owoce sojowe warzywa

Każdy wie, jakie produkty są zdrowe i dobre dla Ciebie. Niestety są to zazwyczaj te, które wcale nie smakują dobrze. Niemniej jednak istnieją produkty, które są pełne zdrowych substancji, ale są przyćmione przez inne produkty. Poniżej mamy 10 produktów spożywczych, których możesz użyć za jedną zdrowe odżywianie zdecydowanie powinien być uwzględniony w twoim planie posiłków.

10. Papryczki chili dla zdrowego odżywiania

żywność zdrowa żywność papryczki chili czerwona

Zazwyczaj papryczki chili są przeznaczone do pizzy lub do przyprawy curry. Najczęściej stosuje się je jako dodatek do potraw, aby urozmaicić różne potrawy. Nie byłoby źle, gdyby stały się daniem głównym. Nie tylko mają więcej witaminy C niż pomarańcza, ale każdy inny pokarm. Jedna kapsułka zawiera całe zalecane dzienne zapotrzebowanie. Dla jednego zdrowe odżywianie nie powinno zatem zabraknąć.

9. Mięso końskie

jedzenie niespodzianka zdrowa żywność mięso końskie

Może to zabrzmieć trochę makabrycznie w oparciu o ostatnie wydarzenia, ale konsumpcja koniny nie jest niczym nowym. Jest też chudsze niż jakiekolwiek inne mięso dostępne na rynku, a do tego jest dużo tańsze. Z pewnością nie każdy będzie mógł zmusić się do jedzenia koniny. Jeśli jednak jesteś jednym z tych, którzy chcą spróbować, możesz być pewien, że tak właśnie zamierzasz zdrowe odżywianie podejmij dobrą decyzję.

8. Arbuz

żywność zdrowa zawartość żelaza w czerwonym arbuzie

Pyszna letnia przekąska to zazwyczaj świetny i skuteczny sposób na odwrócenie uwagi dzieci od ich zachcianek na niezdrowe słodycze. Ale jeszcze lepsze jest to, że arbuz jest pełen żelaza. W rzeczywistości zawiera więcej niż szpinak i jest idealny dla jednego zdrowe odżywianie.

7. Migdały

jedzenie zdrowe odżywianie migdały witaminy błonnik

Marcepan powinien smakować w migdałach. Są również wśród tych produktów, które chcesz dla jednego? zdrowe odżywianie powinien jeść częściej. Zawierają nienasycone tłuszcze, mnóstwo witamin i więcej błonnika, niż możesz sobie wyobrazić. Więc częściej je podjadaj.

6. Bazylia dla zdrowej diety

jedzenie zdrowe odżywianie bazylia świeże zioła

Jeśli nie dodajesz bazylii do każdego dania (w tym płatków, ciasta i bekonu), polecamy wybrać jedną zdrowe odżywianie zacząć natychmiast. Ponieważ bazylia nie tylko dobrze smakuje, ale także zawiera mnóstwo witamin A i K oraz magnez, który jest dobry dla serca.

5. kochanie

jedzenie zdrowe odżywianie miód działanie antyseptyczne

Ponieważ miód nigdy się nie psuje, można go łatwo nazwać doskonałym pokarmem natury. Szczególną cechą miodu jest to, że ma działanie antyseptyczne. Oznacza to, że może wyleczyć wszystko, od poparzenia po ból gardła. Lista pozytywnych właściwości miodu jest w rzeczywistości tak długa, że ​​ludzie powinni czuć się nieadekwatni po prostu ją czytając.

4. Ekstrakt z drożdży

jedzenie zdrowe jedzenie szkło ekstraktu drożdżowego

Ekstrakt z drożdży może nie wygląda szczególnie powściągliwie, ale zawiera wiele zdrowych substancji. Ma niesamowitą ilość witaminy B i tyle samo białka, co kurczak. Więc nie daj się zirytować jego wyglądem i zaplanuj go na jednego zdrowe odżywianie z.

3. Sos sojowy

jedzenie zdrowe odżywianie sos sojowy witaminy minerały

Wielu jest sceptycznie nastawionych do sosu sojowego. Zawiera wiele witamin i minerałów, a także jest świetnym przeciwutleniaczem. Ale pamiętaj, aby wybrać warianty z mniejszą ilością soli.

2. Kawior

żywność zdrowa żywność kawior witamina b12

Chociaż kawior jest przeznaczony przede wszystkim dla osób bogatych i bardzo bogatych, jest bogaty w witaminę B12. Zatem bycie bogatym oznacza możliwość zjedzenia nienarodzonych małych rybek, wydawania na nie więcej niż większość zarabia w ciągu roku, a mimo to czerpie korzyści z jednego zdrowe odżywianie czerpać z tego.

1. Chili w proszku

zdrowa żywność chili w proszku czerwone strąki

Zwykle oczekuje się świeżej żywności dla jednego? zdrowe odżywianie są lepsze. Dlatego na liście znajdują się również papryczki chili. Teraz wydaje się, że strąki są tak zdrowe, że nawet wysuszone i w postaci proszku zawierają więcej witaminy E niż szpinak. Wynika z tego, że Popeye, marynarz, prawdopodobnie po prostu zjadł niewłaściwe jedzenie.