Zamieszkać

Półka na drewno opałowe wykonana z metalu dla atrakcyjnego przechowywania

komin-drewno-półka-metal-manhattan-roeshults-kolory-czerwony-biały-czarny-wąski

Jeśli masz kominek, z pewnością będziesz szukał atrakcyjnego sposobu na przechowywanie drewna w pobliżu, aby nie trzeba było za każdym razem biegać na zewnątrz. Półka na drewno opałowe jest nie tylko użyteczna, ale może i powinna mieć również ozdobną stronę. Jest to szczególnie łatwe w utrzymaniu Półka na drewno opałowe wykonana z metalu, z których chcielibyśmy przedstawić Państwu różne modele, w tym designerskie.

Półka na drewno opałowe z metalu – dodatek dekoracyjny

Drewniana półka kominkowa wykonana z metalu ściana-pomysł-nowoczesny-kominek-pokój dzienny

Możesz również zlecić wykonanie metalowej półki na drewno opałowe. Zalecany jest tutaj stabilny metal. W zależności od materiału koszty produkcji są wyższe, ponieważ niektóre metale są trudniejsze do spawania i wymagane są specjalne systemy spawalnicze.

Wnęki ścienne na metalową półkę na drewno opałowe

Kominek-drewno-półka-metal-vintage-kominek-brązowe-skórzane-krzesło-lustro

Praktyczne jest również to, że metalową półkę na drewno opałowe można pomalować na dowolny kolor. W ten sposób uzyskasz idealny projekt pasujący do Twojego wnętrza. Ale kolor czarny jest szczególnie nowoczesny, a także praktyczny. Ponieważ drewno opałowe jest stale wsuwane i wyciągane z powrotem, farba może szybko się zabrudzić, co nie jest zauważalne w przypadku czerni.

Wbudowana półka

Kominek-drewno-półka-metal-salon-kamień-kominek-skórzany-krzesło

Oczywiście wybierasz również półkę w zależności od dostępnej przestrzeni. Jeśli masz dużą, wolną ścianę, metalowa półka na drewno opałowe może być większa i pomieścić więcej drewna. Ale może też wystarczyć mniejszy model. Ważne jest to, że po nowe drewno trzeba jak najrzadziej wychodzić na zewnątrz.

Metalowa półka na drewno opałowe DIY

Półka kominkowa z metalu industrial-diy-rury-koła-czarny-klinkier

Możesz samodzielnie zbudować metalową półkę na drewno opałowe. To opcja, jeśli lubisz styl industrialny. Po prostu weź kilka metalowych rur i złóż żądany model, który następnie wypełnisz drewnem opałowym.

Pierścień na drewno opałowe z Morsø

komin-drewno-półka-metal-morso-współczesna-okrągła-uchwyt-kamienna-ściana

W zasadzie nie ma ograniczeń co do wzorów i możesz sam wybrać rozmiar. Tutaj możesz zobaczyć ciekawy okrągły model od Morsø. Posiada podkładkę do łapania brudu oraz uchwyt ułatwiający przenoszenie.

Półka z kółkami od Extremis

Drewniana półka kominkowa wykonana z metalu extremis-stal-szaro-czarna-wagon

Model Extremis dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych. Dostępny jest również wózek pasujący do samej metalowej półki na drewno opałowe, za pomocą którego można po prostu przetransportować całą półkę do środka. Zamiast przynosić kilka razy drewno, aby wypełnić półkę, napełnij ją raz i przenieś na zwykłe miejsce obok kominka.

Solo autorstwa Röshults

komin-drewno-półka-metal-roeshults-koła-akcesoria-praktyczna-biała

Ta metalowa półka na drewno opałowe firmy Röshults jest prosta, ale stylowa. Zabiera wystarczającą ilość drewna i ma ponownie koła, aby ułatwić transport. Biały kolor sprawia również, że model wygląda bardzo elegancko, zwłaszcza gdy stoi przed ciemniejszą ścianą.

Mixrack z Showroom Finlandii

kominek-drewno-półka-metal-mixrack-showroom-finlandia-prosty-pomysł-biały-drewno

Jeśli lubisz skandynawski styl i chcesz pasującą metalową półkę na drewno opałowe, Mixrack od Showroom Finland może być właśnie dla Ciebie. Model tworzą zwykłe kijki w kolorze białym. Możesz również użyć go jako inspiracji i zlecić jego wykonanie.

Stołek i półka na drewno opałowe w jednym

Kominek-drewno-półka-metal-artepuro-uchwyty-kostka-projekt

Jeśli masz bardzo ograniczoną przestrzeń, potrzebujesz wielofunkcyjnych wariantów mebli i akcesoriów w pokoju. Ta oryginalna metalowa półka na drewno opałowe oferuje dokładnie to, z jednej strony jest to niewielki model, który zajmuje niewiele miejsca, a z drugiej może służyć również jako stołek, stolik kawowy lub stolik pomocniczy.

Pomysł rzeźbiarski

Kominek-drewno-półka-metal-łatwe-inspiracje-zrób-drążki

Jak każdy inny rodzaj półki, metalowa półka na drewno opałowe może mieć efekt dekoracyjny. Dzięki odpowiedniemu projektowi może przyciągać wzrok w pomieszczeniu i być czymś więcej niż tylko dodatkowym miejscem do przechowywania. Ładna podstawka lub kombinacja różnych kolorów może przyciągnąć wzrok w pokoju.

Półokrągła półka

Półka na drewno opałowe-metal-mała-półokrąg-czarna-design

Wspaniałą rzeczą w metalu jest to, że można go cudownie wyginać i kształtować. Zwłaszcza kute żelazo to świetny sposób na tworzenie ozdobnych i romantycznych projektów. Tutaj możesz zobaczyć metalową półkę na drewno opałowe, która ma półokrągły kształt i może wspaniale pomieścić drewno, nie tracąc przy tym dekoracyjnego wyglądu.

Odłóż narzędzia kominkowe

Kominek-drewno-półka-metal-mały-kominek-sztućce-kominek-ceglany

Metalową półkę na drewno opałowe najlepiej umieścić w pobliżu kominka. Dzięki temu zawsze masz go pod ręką podczas ogrzewania i brudzisz obszar drzazgami lub innymi zabrudzeniami. Półka jest również praktyczna, jeśli ma również haczyki do zawieszenia narzędzi kominkowych.

Duża półka na drewno opałowe

Drewno kominkowe półka-metal-oryginalny-kształt-wzór-projekt-kłody-na zewnątrz-wewnętrzne

Ta metalowa półka na drewno opałowe została przemyślana w taki sposób, aby znajdujące się w niej drewno również przyczyniało się do efektu dekoracyjnego. Możesz nawet łączyć różne rodzaje i rozmiary drewna, aby tworzyć oryginalne wzory. Tak też jest w przypadku kolejnego przykładu:

Forma prostokątna

Kominek-drewno-półka-metal-materiał-stal-roślina-dekoracja-przestrzeń magazynowa

Kilka przegródek jest zaprojektowanych w dowolnym kształcie, z których każda jest wypełniona różnymi rodzajami drewna lub polanami i kijami. Szerokość półki powinna z grubsza odpowiadać standardowej długości drewna opałowego, aby aranżacja wyglądała ładnie i schludnie na końcu.

Proste projekty

Komin-drewno-półka-metal-minimalistyczny-design-pokój-deko-meble

Metalowa półka na drewno opałowe wcale nie musi być droga. Normalny prostokątny wzór może wyglądać równie atrakcyjnie jak okrągły lub ozdobny. Kute żelazo z atrakcyjnymi ozdobami może być dość kosztowne. Jeśli nie chcesz dużo inwestować, wybierz półkę taką jak ta powyżej, którą również można podzielić na kilka przegródek.

Dekoracja ścienna drewnem opałowym

Kominek-drewno-półka-metal-okrągły-pomysł-atrakcyjny-stolik kawowy

Jeśli metalowa półka na drewno opałowe jest dobrze i bezpiecznie przymocowana, może również doskonale ozdobić ścianę, jak ma to miejsce w tym salonie. Okrągła konstrukcja jest ponownie podzielona na kilka przedziałów, które są wypełnione różnymi polami i kawałkami drewna. Półka wydaje się być bardziej ozdobą niż magazynem.

Mała półka z kutego żelaza

Drewno opałowe-metal-kute żelazo-dwa przegrody-drewno opałowe

Mała metalowa półka na drewno opałowe jest kompaktowa i w razie potrzeby można ją łatwiej i szybciej odstawić, co jest szczególnie korzystne, gdy nie ma kół. Dwie przegrody można wykorzystać do oddzielenia drewna opałowego i cienkich patyczków do rozpalenia ognia.

Prosta rama wykonana z metalu

Drewno kominkowe-półka-metal-akcesoria-nowoczesny-mediterranean-kominek-otwarty

Dwie ramy, które są połączone ze sobą prętami lub prętami w określonych odstępach, to wszystko, czego potrzeba do metalowej półki na drewno opałowe. Model jest tak prosty, a mimo to robi ogromne wrażenie. Nowoczesna półka sprawdza się w śródziemnomorskim wnętrzu i wcale nie jest nachalna.

Półka na drewno opałowe do wewnątrz i na zewnątrz

drewniana półka kominkowa wykonana z metalu design-piec-ogrzewanie-latarnia-okładzina ścienna-drewno

Tutaj możesz zobaczyć inny wariant projektu półkolistego. Wysokość półki można dowolnie regulować za pomocą nóżek. Ten model posiada również dwie przegródki, które można w różny sposób wypełnić. Metalowa półka na drewno opałowe nadaje się zarówno do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz i zdecydowanie nie powinno jej zabraknąć, aby zapewnić komfortowy pobyt.