Oświetlenie, dekoracje i uroczystości

Projekt kryształowego żyrandola

Projekt autorstwa Lolli e Memmoli

eleganckie oświetlenie do salonu

Włoska firma Lolli e Memoli  ma niesamowite Kryształowy żyrandol zaprojektowany, aby stworzyć dramatyczny efekt. Unikalna kolekcja nosi nazwę Ugolino i jest dostępna w różnych kolorach i kształtach, które mają coś wspólnego – piękne kryształowe elementy. Włoski design wnosi elegancję i ekscytację do naszych domów i oferuje świetny pomysł na dekorację.

Kryształowy żyrandol Lolli e Memmoli – po prostu magiczny

Klasyczne stylowe oświetlenie z Włoch

Kryształowe elementy są połączone w drobną strukturę, tworząc efekt spadającej wody. Z Kryształowy żyrandol wygląda bardzo luksusowo i tworzy magiczną atmosferę. Ugolino dostępne jest w kolorze białym oraz w ciepłej palecie kolorystycznej żółtej, pomarańczowej i czerwonej. Każdy model ma inny charakter i może pasować do różnych pomieszczeń.

Elegancki stylowy żyrandol kryształowy – nowoczesne włoskie oświetlenie

czerwony żyrandol - elegancki design

Biały Kryształowy żyrandol to wersja klasyczna i symbolizuje czystość i elegancję. Można go łączyć z neutralną kolorystyką i odważnymi kolorami. Wariant żółty jest dość wspaniały i wygląda wręcz królewsko – pasuje do większych pomieszczeń z klasycznymi meblami. Warianty pomarańczowe i czerwone przypominają ogień i płomień i są bardzo eleganckie i dramatyczne.

KH Christova

eleganckie oświetlenie w salonie

Klasyczna włoska elegancja – oświetlenie

świetne oświetlenie do salonu - żyrandole

klasyczny żyrandol - biały