Zamieszkać

Modułowe regały na książki w indywidualnym stylu z mycs

Regały modułowe ciemne drewno-białe-salon

Chcesz trochę więcej? Gdy standardowa półka już nie wystarcza, potrzebne są spersonalizowane rozwiązania. Z Etykieta wewnętrzna mycs każdy zostaje projektantem i tworzy dla siebie idealną półkę na książki: ponad trzy metry wysokości, dzięki czemu półka sięga poniżej sufitu starego budynku nie stanowi problemu. Od prawie pięciometrowej szerokości półki do dużego księgozbioru po wąską półkę 40 cm do wykorzystania najmniejszego narożnika, istnieje wiele wymiarów do wyboru. Pod skośnym sufitem mieści się tylko półka schodkowa? Nie ma też problemu! Odległości między piętrami powinny być ciasne, ponieważ są prawie wszystkie książki w miękkiej okładce? Czy też szeroka, żeby było miejsce na ilustrowane książki? Kto w konfiguratorze online Regały w mycs projektuje, ma absolutną swobodę projektowania i może idealnie wykorzystać swoją przestrzeń życiową. Skorzystać z tego mogą zwłaszcza mieszkańcy trudnych, krętych pokoi, małych jednoosobowych mieszkań czy mieszkań na poddaszu.

Zaprojektuj własne półki na książki

regały modułowe szyte na miarę mycs-open-sheles

Aby w pełni zrealizować obecny trend indywidualizmu w aranżacji wnętrz, można również dodać dodatki, takie jak szuflady, drzwi lub stylowe nóżki półki, ponieważ: Idealna półka na książki zależy nie tylko od wymiarów!

Regały pasujące do każdego typu

regały modułowe szyte na miarę mycs-open-sheles

Ci, którzy są już w pełni umeblowani, chcą, aby ich półki harmonizowały z pozostałymi meblami. Każdy remont lub przeprowadzka ma konkretne pomysły na to, jak nowy obiekt powinien wyglądać. Dlatego mycs posiada trzy rodzaje drewna i siedem kolorowych lakierów, za pomocą których można indywidualnie pokolorować ściany, podłogi, fronty, stopy i tylne ściany w konfiguratorze. Regały pasują do każdego typu: naturalnie subtelne, żywe i kolorowe lub nowoczesne i fajne – możliwości projektowania są niezliczone. Skandynawsko-minimalistyczne kształty mebli mycs pasują do wielu różnych stylów, w zależności od wybranego koloru i materiału.

Meble dla indywidualistów z mycs

Regał-drewniana-rama-biała-kostka-przedziały-salon

Oprócz półek mycs oferuje również inne meble dla indywidualistów: kredensy, kredensy, garderoby, stoły do ​​jadalni, biurka i stoliki kawowe można również bardzo łatwo zaprojektować w konfiguratorze online. Interior Label to nie tylko właściwe miejsce na unikatowe półki na książki, ale także ogólnie na indywidualne projekty wnętrz!

Zaprojektuj półki bardzo łatwo w konfiguratorze online

regały-modułowe-zaprojektuj-sam-online-konfigurator-paleta-kolorów