Włosy i fryzury

Podcięte fryzury dla kobiet – wzory geometryczne, kolorowe i brokatowe

podcięte fryzury trend-pomysł-kok fryzury-damskie-pomysły

Podcięcie jest obecnie bez wątpienia jednym z największych trendów fryzur. Modna krótka fryzura fascynuje wiele kobiet i nic dziwnego. Niezależnie od tego, czy jako akcent pod dłuższymi włosami, który pokazujemy tylko na życzenie, czy jako efektowne wykończenie krótkich fryzur dla kobiet, przekształca każdą fryzurę w prawdziwą atrakcję. Daje możliwość podkreślenia szyi w szczególnie oryginalny sposób wzorami lub kolorami. Mamy kilka pomysłów na Podcięte fryzury dla których wybrano modne, geometryczne wzory i stylizacje o jasnych kolorach i brokacie. Daj się zaskoczyć!

Fryzury z podcięciem – modelowanie tyłu głowy

podcięte fryzury warkocz-pomysł-kok-zrób to sam

Fryzury z podcięciem są akceptowane społecznie i pasują zarówno do eleganckiego wyglądu, jak i swobodnego stylu. Dobry fryzjer potrafi wyczarować wszechstronne podcięcie z dowolnej długości włosów. Niezależnie od tego, czy nosisz włosy do ramion, średniej długości czy krótkie, istnieje odpowiedni wariant podcięcia dla każdej długości włosów. Na przykład przy klasycznym podcięciu włosy zachowują swoją pierwotną długość, podczas gdy boki są przycięte do długości tartej. Jeśli nadal nie jesteś naprawdę odważny, możesz najpierw spróbować taliowania lub tajnego podcięcia. Podcięte fryzury na długie włosy zwykle w ogóle nie są zauważalne. Tylko w przypadku niektórych fryzur na pierwszy plan wysuwa się atrakcyjne golenie dla kobiet. Jeśli włosy są upięte lub związane w kok lub kucyk, pojawia się szyja, którą można podkreślić dowolnym wzorem. Tutaj możesz zobaczyć atrakcyjny wzór w paski.

Zdjęcia do podciętych fryzur dla kobiet

podcięte fryzury zygzak-wzór-kok-czarne-włosy

W zależności od długości włosów po goleniu mogą powstać różnice w kolorze. Dłuższe włosy wyglądają na ciemniejsze, ponieważ zakrywają większą powierzchnię. Im krótsze golenie, tym jaśniejszy kolor włosów. W ten sposób można stworzyć ciekawe efekty bez użycia dodatkowego koloru. Widać to bardzo dobrze w fryzurach z podcięciem, jak w powyższym przykładzie.

Podcięcie dla długich włosów

podcięte fryzury-pomysły-inspiracje-kobiety-stylizacja-zdjęcia-blondynki

Świetnym połączeniem są fryzury z kokiem i podcięciem. Modne wzory i stylizacje można łączyć z jednym z najbardziej kobiecych elementów do kobiecych fryzur, jakim jest kok. Jest świetnym dodatkiem do podcięcia i jest tak popularny do noszenia na co dzień. Możesz zmieniać geometryczny wzór podcięcia w regularnych odstępach czasu, gdy tylko włosy wystarczająco odrosną.

Wzór geometryczny

fryzury z podcięciem szyi-kształt-kobiety-rude-włosy

Ten geometryczny wzór jest nieco bardziej wyszukany, a przez to bardziej efektowny. Szczególnie atrakcyjnie prezentuje się połączenie wzorów do podciętych fryzur i czerwonego koloru włosów. Otrzymasz dwa ciekawe akcenty, które pasują do włosów upiętych lub związanych. Aby piękne tatuaże na włosach powstały bez żadnego kłucia, są one ogolone na bardzo krótkie włosy żyletką lub specjalną elektryczną maszynką do golenia. Świetne, kreatywne wzory widoczne są przez około cztery tygodnie. Im bardziej włosy odrastają, tym trudniej rozpoznać strukturę. Z tego powodu Secret Undercut wymaga regularnej konserwacji.

Długie włosy z wigorem

fryzury z podcięciem długie włosy-pomysł-paski-wygląd-nowoczesny

Zaletą podcięcia dla długich włosów jest to, że można je również ukryć, jeśli chcesz, po prostu rozchylone włosy. To w zasadzie jak tatuaż, który znajduje się w niepozornym miejscu i można go przykryć ubraniem. Więc zawsze możesz ukryć kontrowersyjne podcięte fryzury, gdy uznasz to za konieczne.

Motyw diamentu

podcięte fryzury blond-czarny-stylizacja-zdjęcia-akcent

Sam wybierasz wielkość obszaru pod fryzury z podcięciem.W zasadzie nie ma na to żadnych reguł. Zależy to tylko od tego, jak duży wyobrażasz sobie motyw lub wzór i jak gęste są twoje włosy i jak wiele możesz się obejść bez, że tak powiem, bez reszty włosów wyglądających na zbyt cienkie. Fryzjer może to ocenić najlepiej.

Asymetryczne fryzury z podcięciem

fryzury z podcięciem fajne-sportowe-wygląd-niezwykłe-strzyżenie

To podcięcie zajmuje nieco ponad jedną trzecią tyłu głowy i dlatego jest dość szerokie. Ale możliwy jest bardziej wyszukany motyw i wzór. Do tego przykładu wybrano modny wzór aztecki, który obecnie jest również bardzo popularny w przypadku tatuaży. Jeśli masz taki tatuaż, możesz uzupełnić go pasującymi fryzurami z podcięciem.

Zrób krótkie włosy dla kobiet

podcięcie fryzury kształt-szyja-pomysł-tatuaż-geometryczna-golenie

Krótkie fryzury dla kobiet są same w sobie dość optymistyczne. Dzięki podcięciu możesz przenieść fryzurę na nowy poziom. Podcięcie przyciągnie uwagę każdego, szczególnie przy takim wzorze. Jest też ciekawy tatuaż, który wydaje się kontynuować podcięcie. Połącz tatuaże na szyi z podciętymi fryzurami.

Fryzury Boba z podcięciem

podcięte-fryzury-krótkie-włosy-golenie-wzór-geometryczny

Około połowy tyłu głowy zdobi podcięcie. Zaletą geometrycznych fryzur z podcięciem jest to, że nie są zbyt trudne do wykonania i mogą być wypróbowane również przez laików. Przy tej krótkiej fryzurze podcięcie jest widoczne tylko na żądanie. Świetny wariant do wszechstronnych fryzur z podcięciem.

Niezwykłe fryzury z podcięciem

podcięcie-fryzury-krótka fryzura-różowy-turkusowy-niebiesko-liliowy-kolorowy-design

Możesz również uzyskać bezczelne krótkie fryzury z podcięciem, jeśli stylizujesz włosy w różnych kolorach. To wariant dla szczególnie odważnych kobiet. Podcięte fryzury z dowolnym wzorem są kolorowe. W razie potrzeby farbować można tylko podcięcie lub wszystkie włosy. Możesz to zrobić sam, fryzjer lub znajomy.

Ładny motyw kota

podcięcie-fryzury-kobiece-kot-motyw-niebieski-różowy

Aby zaprojektować różne motywy i wzory do fryzur z podcięciem, bawi się długością ogolonych włosów. Tak powstał ten kot, który również kontrastuje z resztą podcięcia pod względem kolorystycznym. Krótkie włosy zostały podzielone kolorem na dwie połowy – prawa jest niebieska, a lewa różowa.

Fajne fryzury z brokatem

podcięcie-fryzury-oryginalny-projekt-szyja-damska-flaga-ameryka

Nowym i popularnym trendem jest projektowanie podciętych fryzur z brokatem. Fryzura wygląda znacznie bardziej efektownie i jest szczególnie odpowiednia na imprezy lub inne specjalne okazje. Nie ma ograniczeń co do tego, co jest znane jako podcięcie brokatu. Każdy motyw jest podkreślony błyszczącymi elementami. Brokat sprawia, że ​​atrakcyjne tatuaże na włosach z tyłu głowy są jeszcze bardziej wyjątkowe. W tym celu podcięcie z pożądanymi wzorami jest oczywiście po raz pierwszy przycinane na krótko do brzytwy, a następnie nakładany jest brokat. Choć wygląda to naprawdę kunsztownie, trzeba zmieszać żel do włosów z brokatem i nałożyć go pędzlem. Jeśli trudno jest spojrzeć na siebie w lustrze i równomiernie nałożyć to świetne podkreślenie, możesz skorzystać z pomocy przyjaciół lub członków rodziny. Łącz kolory i wzory według własnych pomysłów. Co powiesz na dzieło sztuki z włosami, w którym używasz brokatu, aby stworzyć płynny gradient ombre? Piękne, geometryczne kształty doskonale komponują się z wyjątkową grą kolorów, gdy nosisz updo. Kiedy zaplatasz włosy w elegancki warkocz nad migającym podcięciem, pokazujesz modną fryzurę z podcięciem w całej okazałości. Twoja wyobraźnia nie ma granic.

Fryzury z podcięciem z zielonymi akcentami

podcięcie-fryzury-brokat-motyl-zielony-akcent-tęcza

Tutaj możesz zobaczyć atrakcyjny pomysł z motywem motyla. Podcięcie dopełnia stylową krótką fryzurę dla kobiet i jest ozdobione nie tylko brokatem, ale także cyrkoniami. Reszta fryzury jest również ozdobiona jasnymi kolorami. Takie akcenty sprawiają, że podcięte fryzury są jeszcze bardziej wyjątkowe. Brokat oznacza nie tylko drobny brokat, ale także większe nity. Jeśli chcesz, aby tył głowy był jeszcze bardziej widoczny, nity z pewnością przyciągną uwagę wszystkich.

Kolorowa, błyszcząca fryzura z podcięciem

podcięcie-fryzura-wygląd-damski-brokatowy-żółty-różowy-wzór-kobiety

Brokat jest również bardziej przyciągający wzrok w tej fryzurze. Oczywiście bez podcięcia byłoby to tylko w połowie tak imponujące. Podcięte fryzury i brokat działają na siebie, że tak powiem, i wyróżniają się nawzajem. W tym przykładzie samo podcięcie jest skierowane do góry. Wzór składa się m.in. z trójkątów.

Styl punkowy

podcięcie-fryzury-punk-styl-sun-motyw-zielony-żółty-różowy

Ten wariant fryzur z podcięciem jest naprawdę punkowy. Wynika to nie tylko z jasnych kolorów, ale także z dłuższego podcięcia. Tematem jest słońce z promieniami słonecznymi. Jasne kolory zostały wybrane nie tylko na podcięcie, ale również zdobią resztę włosów, która jest znacznie dłuższa niż na szyi. Kolorowe podcięcia mogą być bardzo nietypowe i stanowić dzikie zestawienie kolorów lub mieć bardzo subtelne akcenty kolorystyczne. Świetnym wyglądem są na przykład niebiesko-zielone włosy połączone z podcięciem z tyłu głowy, które jest zabarwione na niebiesko. Kiedy turkusowo-niebieskie włosy spotykają się z zielonym kolorem na długości włosów, a włosy są stylizowane na updo, a kolorowe podcięcie pojawia się samo, z pewnością przyciągniesz entuzjastyczne spojrzenia. Jeśli chcesz mieć jednolity kolor włosów, możesz ufarbować zarówno górne włosy, jak i ogoloną część na odpowiedni kolor

Podcięte fryzury w blond

podcięte-fryzury-damskie-stylizacja-nowoczesne-włosy-różowo-liliowo-blond

Zwłaszcza blond włosy świetnie nadają się do stylizacji kolorowych fryzur z podcięciem. Jasny kolor włosów lepiej absorbuje jasne kolory niż ciemniejsze. Z tego powodu włosy są zwykle rozjaśniane przed nałożeniem jasnego koloru. Może to być bardzo stresujące dla włosów. Uzyskaj poradę od fryzjera.

Podcięte fryzury dla kobiet z odwagą

podcięcie-fryzury-tęczowe-pomysły-geometryczny-projekt-średniej długości

Modne są też kolory tęczy, które zdobią coraz więcej kobiecych fryzur. Najczęściej stylizację stosuje się na dolne włosy, podczas gdy górne włosy mają bardziej neutralny kolor. Ale szczególnie odważni wybierają wygląd całej głowy. Innym wariantem jest zastosowanie stylizacji do fryzur z podcięciem. Jeśli jesteś żądny przygód i lubisz kolory zielony, żółty, niebieski, różowy, żółty i fioletowy, kolorowe fryzury mogą być dla Ciebie. Tęczową fryzurę noszą również niektóre celebrytki, takie jak Audrey Kitching, Chloe Norgaard i Bonnie Strange.

Wiele wariantów atrakcyjnej fryzury jest również preferowanych przez wiele innych gwiazd. Na przykład aktorka Natalia Dormen zdecydowała się na tę fryzurę i nosi tylko podcięcie z jednej strony. Jasnobrązowe włosy u góry noszą cię w swobodnym szumie. Wręcz przeciwnie, aktorka Jada Pinkett wybrała bardziej ekstremalną wersję podcięcia. Twój wygląd może być zarówno sportowy, jak i naprawdę efektowny. Długie, proste włosy u góry kontrastują z krótkimi, chropowatymi bokami. Podcięcie Malin Akerman przyciąga wzrok ciekawym gradientem kolorów. Jej ufarbowane na blond włosy zmieniają się w krótkie, czerwonobrązowe podcięcie. Kontrast w Twojej fryzurze nie jest zbyt silny, ponieważ cebulki włosów mają ten sam czerwono-brązowy kolor. Jeśli naprawdę chcesz spróbować podcięcia, ale nie masz odwagi, możesz wypróbować wariant noszony przez piosenkarkę Robyn. Poza dwoma krokami u nasady szyi podcięcie jest prawie niezauważalne, ponieważ przejście do górnej części włosa jest bardzo płynne i miękkie.