Włosy i fryzury

Idealna stylizacja z prostownicą – tak modny smukł się udaje

Prostownica fryzury stylowe porady dotyczące eleganckiego wyglądu

Prostownice do włosów stały się popularnym narzędziem do stylizacji. Z tego narzędzia fryzjerskiego korzystają zarówno profesjonaliści, jak i kobiety prywatne. Włosy można ułożyć inaczej za pomocą prostownicy. Możesz wyprostować kręcone włosy, a także uformować proste włosy w fale lub loki. Dziś dajemy Wam kilka wskazówek, jak osiągnąć idealną stylizację za pomocą prostownicy.

Elegancki i fajny – Sleek można inaczej stylizować za pomocą prostownicy

Prostownica fryzury elegancki strój wieczorowy

Jednym z trendów, który prawdopodobnie doprowadził do popularności prostownicy, jest tak zwany elegancki wygląd. Nowoczesny wygląd jest minimalistyczny i wciąż elegancki. Są różne sposoby na stylizację: włosy są zaczesane do tyłu, ułożone w ciasny warkocz lub zaczesane do środkowej części.

Prawidłowe użycie prostownicy zapewnia pomyślny wynik

prostowanie-prasowanie-stylizacja-prostowanie-prostowanie-prostowanie

Po umyciu i wysuszeniu, elegancję można łatwo wystylizować za pomocą prostownicy. Aby jednak osiągnąć przyzwoity efekt, podczas wygładzania należy przestrzegać kilku rzeczy:

• Używaj specjalnego szamponu: Powinieneś używać szamponu, który sprawi, że włosy będą gładkie i lśniące podczas mycia.

• Wysusz włosy suszarką: włosy muszą być całkowicie suche przed użyciem prostownicy. Suszarka do włosów powinna być ustawiona na średnią temperaturę.

• Stosuj ochronę przed wysoką temperaturą: prostownica wystawia włosy na działanie wysokich temperatur. Aby chronić je przed uszkodzeniem, ochrona termiczna nakłada cienką warstwę na włosy.

• Wybierz odpowiednią temperaturę: Temperatura prostownicy musi być dostosowana do stanu włosów. 200 stopni nadaje się tylko do szczególnie mocnych, gęstych włosów. Jeśli natomiast masz cienkie włosy, nie powinieneś ustawiać temperatury powyżej 150 stopni.

proste-prasowanie-wlosów-sztuczki-wskazówki

• Pasmo po pasmie: Podczas prostowania należy zwrócić uwagę na odpowiednią szerokość pasm. Najlepsze są 4-6 cm. Szerokość nitek powinna zawsze wynosić 2 cm.

• Równy ruch: prostownica jest ciągnięta szerokim łukiem od linii włosów do końcówek. Jeśli pozostaniesz zbyt długo w jednym miejscu, może dojść do przegrzania.

• Odsuń się poziomo od głowy: kosmyki muszą być utrzymywane poziomo względem skóry głowy. Aby nie poparzyć skóry głowy, należy zachować pewną odległość od podstawy. Z Sleek podejście nie jest wygładzone, ponieważ w przeciwnym razie włosy będą leżeć zbyt blisko głowy i będą wyglądać płasko.

• Zastosuj lakier do włosów: Na koniec nowa fryzura jest utrwalana za pomocą lakieru do włosów.

2017 skupia się na lokach i objętości

proste-prasowanie-wlosy-falowane-loki

Z prostownicą możesz z łatwością samodzielnie stworzyć nowy wygląd bez konieczności wizyty u fryzjera. Na przykład Sleek można dobrze połączyć z bogatymi sukniami wieczorowymi, ponieważ nie przyciąga uwagi z garderoby do fryzury. Ta fryzura może szczególnie podkreślić piękną twarz. Elegancja wciąż jest w modzie, ale w 2017 roku ponownie skupimy się na lokach i objętości. www.haarglaetteisen.com podpowiada, jak stylizować loki prostownicą.