Meble

Krzesło składane „Leaf” – pomysłowa i przełomowa technologia składania

Krzesło składane Meble do jadalni z liści aluminium ze stali nierdzewnej

Projektant Składanie, Alexander Gendell jest autorem ciekawego projektu inspirowanego jego podróżami. Ideą artysty jest stworzenie projektu, który będzie nie tylko funkcjonalny, ale także oryginalny, estetyczny i zajmujący mało miejsca. Krzesło składane „Leaf” może być używane w jadalni, jak również w salonie, biurze, na zewnątrz lub po prostu jako obiekt artystyczny.

Składane krzesło marki Folditure o artystycznej i awangardowej sylwetce

Krzesło składane Liść obiekt sztuki salon

Większość ludzi nie oczekuje komfortu w składanych meblach, ale Leaf zaskoczy Cię możliwościami, jakie oferuje. Oparcie jest duże i ergonomiczne, aby podpierać plecy na całej jego długości. Siedzisko jest relaksujące, wykonane z solidnych materiałów, takich jak aluminium i stal nierdzewna.

Krzesło składane „Leaf” z innowacyjną technologią składania

składane-krzesło-nierdzewne-przełomowa-technologia-składania

“Liść” to idealne krzesło do Twojej jadalni. W przeciwieństwie do większości składanych krzeseł, ma ozdobny wygląd i ładnie wygląda przy stole jadalnym. W rzeczywistości przyciąga wzrok i prawdopodobnie nie trzeba go składać i odkładać. Nieużywany Leaf służy jako dzieło sztuki ze swoją ozdobną i awangardową sylwetką, oryginalnym wyglądem i elegancką prezencją we wnętrzu. Warto wspomnieć, że po złożeniu ma niesamowite 2 cm szerokości!

tylko 2 cm szerokości po złożeniu

Krzesło składane-meble oszczędzające miejsce

W tym obiekcie artystycznym zastosowano aluminiową ramę ze stali nierdzewnej, zawias ze stali nierdzewnej, stosowany w budowie samolotów i inne wysokiej jakości materiały. Dzięki temu jest odporny na warunki meteorologiczne, dlatego idealnie nadaje się również do użytku na zewnątrz. Krzesło składane „Liść” idealnie wpasowuje się w każdą aranżację wnętrza, ale jednocześnie pełni rolę głównego elementu.

idealny na teren zewnętrzny

Krzesła składane do użytku na zewnątrz z materiału hydrofobowego

czerwona wersja

futurystyczna-jadalnia-meble-skladane-krzesla-aluminiowo-czerwone-oparcia

Krzesło składane-Liść-Folditure-Alexander-gendell

B. Angelov