Włosy i fryzury

Fajne fryzury sportowe do zmiany stylizacji – atrakcyjne i praktyczne długie fryzury dla kobiet

fajne fryzury sportowe długie włosy pleciony warkocz

Jeśli masz długie włosy i lubisz uprawiać sport, prawdopodobnie stanąłeś przed dylematem, jak stylizować swoją piękną grzywę podczas treningu. W poniższym artykule wybraliśmy dla Ciebie fajne fryzury sportowe, które są nie tylko praktyczne, ale również świetnie wyglądają i można je wykonać szybko. Rzuć okiem na naszą galerię zdjęć i stwórz idealny wygląd treningowy z jedną z tych pięknych fryzur sportowych.

Proste i szybkie fryzury sportowe na długie włosy

kucyk fajne sportowe fryzury długie włosy siatkówka

Podczas ćwiczeń powinieneś czuć się komfortowo w swoim ubraniu. To samo dotyczy fryzury. Pasemka w oczach wcale nie wyglądają ładnie, mogą utrudniać wyraźny widok i są naprawdę denerwujące. W zależności od długości włosów i rodzaju sportu, który lubisz uprawiać, istnieją fajne fryzury sportowe, które są łatwe do ułożenia.

Kucyk

bąbelkowy warkocz niska sportowa fryzura długie włosy

W przypadku bardziej skomplikowanych fryzur sportowych przygotowaliśmy proste instrukcje na zdjęciach, które poprowadzą Cię krok po kroku do pożądanej fryzury. Piękna, prosta i urozmaicona sportowa fryzura na długie włosy to kucyk. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na klasyczny, wysoki kucyk, czy chcesz go nieco uatrakcyjnić, ta fryzura do uprawiania sportu wyraźnie podkreśla ładną sylwetkę.

proste sportowe fryzury kucyk bańka warkocz

Jeśli możesz i chcesz zainwestować trochę więcej czasu w swoją fryzurę, możesz zawiązać piękny warkocz bąbelkowy w zaledwie kilku krokach. Ta sportowa fryzura jest bardzo odpowiednia do siatkówki, piłki ręcznej i biegania. Po związaniu włosów w wysoki kucyk blisko czubka głowy, możesz podzielić je na co najmniej trzy gumki do włosów. Sekcje włosów między gumkami są następnie delikatnie wyskubane na szerokość.

Fajne sportowe fryzury z opaską – nierozpięty kok

niechlujny kok opaska do włosów szybkie sportowe fryzury

Rozczochrany kok jest nie tylko bardzo praktyczny i popularny w życiu codziennym, ale również sprawdził się jako idealna fryzura sportowa na długie włosy. Swobodne i luźne fryzury sportowe, takie jak te, nadają się do jogi, fitnessu lub jazdy na rowerze. Węzeł może wyglądać na niedoskonały. To właśnie sprawia, że ​​fryzura jest tak urocza. Możesz trzymać część kucyka za pomocą opaski do włosów lub połączyć ją z opaską na głowę.

Kok baleriny

kok skręcone plecione proste fryzury sportowe

Wiele kobiet kojarzy fajne fryzury sportowe z konkretnym sportem, podobnie jak w przypadku mocnego, eleganckiego koku, który jest elegancko zawiązany na czubku głowy. Do tej fryzury sportowej konieczne są długie lub średniej długości włosy. Stylizacja włosów zapewnia maksymalną swobodę ruchów, dzięki czemu jest praktyczna nie tylko do baletu, ale także do uprawiania innych sportów.

instrukcje kok fryzury sportowe kobiety długie włosy

Najpierw rozczesz włosy i zwiąż je w wysoki kucyk z tyłu głowy. Teraz musisz zakręcić warkoczem z lekkim napięciem, aż zapętli się wokół siebie. Następnie włosy skręca się w ślimaka i mocuje opaską do włosów i spinkami do włosów. Możesz również mocniej skręcić długie włosy między palcami i przymocować je na szyi w dowolnym kształcie za pomocą spinek do włosów.

Plecione, fajne sportowe fryzury dla kobiet

Pływackie fryzury warkocz w jodełkę dla sportu

Warkocz w jodełkę to zdecydowanie jedna z najpiękniejszych fryzur sportowych. Przy odrobinie praktyki można go wygodnie kopiować w domu, stylizować i zmieniać na różne sposoby. Ta pleciona fryzura jest odpowiednia dla siatkarzy, a także do pływania, biegania i boksu. Aby uzyskać ten wygląd, najpierw zwiąż włosy w kucyk i podziel je na dwie równe części.

warkocz warkocz instrukcje dla sportowych fryzur na długie włosy

Weź małe pasmo włosów z lewej części włosów i złóż je między dwiema częściami. Powtórz to samo z prawą stroną. Ewentualnie weź małe kosmyki z obu stron i umieść je na środku, aż zaplecisz warkocz na całej długości włosów. Zabezpiecz koniec warkocza gumką do włosów. Piękna i prosta sportowa fryzura, którą notabene można nosić również odświętnie.

boczny warkocz górny pleciony kucyk szybkie sportowe fryzury

O tym, jak urozmaicony jest kucyk i jak szykownie i elegancko możesz wyglądać z zaplecionymi długimi włosami podczas ćwiczeń, świadczą sportowe fryzury na powyższym zdjęciu. Grube pasmo można zapleść wzdłuż głowy lub z boku w kucyk, a resztę włosów związać w kucyk. To sprawia, że ​​Twoje włosy wyglądają na bardziej obszerne, dlatego ta fryzura jest szczególnie odpowiednia dla kobiet o cienkich włosach.

Solidne, fajne sportowe fryzury, które gwarantują dobre utrwalenie

Holenderskie fryzury sportowe do boksowania mózgu!

Są takie sporty, w których szczególnie pomocne są ładne plecione fryzury. Na przykład podczas gimnastyki lub boksu niezwykle ważne jest, aby nie marnować uwagi na własną fryzurę i trzymać wszystkie włosy z dala od twarzy. Na przykład w boksie warkocz chłopski nie byłby wystarczająco ciasny i rozluźniał się po każdym ruchu, aż pojedyncze włosy opadają na twarz.

bokserki warkocze warkocze fryzury sportowe

Holenderskie warkocze to piękna pleciona fryzura do uprawiania sportów, która nadaje się również do spokojniejszych sportów, takich jak pilates. W przypadku tej harstyle dla kobiet musisz po raz pierwszy rozdzielić włosy na środku i podzielić prawą i lewą część włosów na trzy cienkie pasma i zapleść je w warkocz. Musisz wpleść w warkocz kolejną nitkę dla każdego rzędu po prawej i lewej stronie.

Proste i piękne fryzury sportowe – holenderski warkocz z puszystym kokem

piękne sportowe fryzury szykowny boczny warkocz fishtail

Jeśli chcesz przyciągnąć uwagę wszystkich podczas treningu elegancką fryzurą i nadać włosom większą objętość, to ta stylizacja jest doskonałym pomysłem. Najpierw pociągnij za przedziałek i zapleć warkocz do tyłu po jednej ze stron. Teraz zbierz wszystkie włosy na karku i zwiąż je w kok. Kok możesz łatwo poluzować palcami lub wyciągnąć pojedyncze kosmyki.

plecione fryzury sportowe fryzury damskie podwójne kok

Jeśli kok lub warkocze wydają Ci się zbyt proste i chcesz wyróżnić się efektowną sportową fryzurą, możesz stworzyć szykowną kombinację obu fryzur. Jak ci się podobają dwa bułeczki z piękną plecioną wstawką? Tutaj włosy są po prostu zaplatane do góry nogami, a następnie formowane w kok.

Fajne plecione fryzury dla zaawansowanych użytkowników – instrukcje krok po kroku dotyczące plecionego wieńca

plecione piękne sportowe fryzury wieniec długie włosy

Jeśli masz już doświadczenie z innymi ładnymi i eleganckimi plecionymi fryzurami sportowymi, możesz również wykonać ten wspaniały pleciony wianek. Przy odrobinie zręczności i praktyki odniesiesz sukces również w tej wspaniałej sportowej fryzurze na długie włosy. Rozłóż włosy na karku i zacznij splatać holenderski warkocz blisko głowy z jednej strony. Po raz pierwszy ułóż pasma jeden pod drugim i dalej zaplataj je w klasyczny sposób tylko od karku. Kiedy oba warkocze są zaplecione, końce warkocza są skrzyżowane i poprowadzone do przodu. Aby uzyskać wyjątkowo mocne utrwalenie, utrwal szpilkami i lakierem do włosów.